Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 156

Thread: Viza za UK!

  1. #51
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Agencija će biti u Mall of Montenegro i počinje sa radom 21.03.2014. Radiće od 09-13 za sastanke. Viza će koštati 70e.
    Zanima me kolike su komplikacije oko viza i da li ih ima?
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  2. #52
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makach View Post
    Agencija će biti u Mall of Montenegro i počinje sa radom 21.03.2014. Radiće od 09-13 za sastanke. Viza će koštati 70e.
    Zanima me kolike su komplikacije oko viza i da li ih ima?
    Koliko ja shvatam, 70 eura košta samo taksa za predaju dokumenata u aplikacionom centru. Mislim da to znači da će ukupni troškovi vađenja vize stajati 170 eura.

    https://www.gov.uk/government/world-...4-in-podgorica
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #53
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,890
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ne moze toliko stajati osim ako ih ti castish 😊 kimlilacija naravno da ima a I ne Mora d znaci neke logike u tome po mom iskustvu nema one koje bi trebalo ladno da puste nisu a one koji jedva bi mogli da prodju puste tako da je to lutrija...

    Sent from my Lumia 820 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  4. #54
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default Viza za UK!

    160Ł za uk viZu
    Mene zanima moze li se to kako preko ambasade u bg zavrsiti jer su i tako i tako do sad isli preko bg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    160Ł za uk viZu
    Mene zanima moze li se to kako preko ambasade u bg zavrsiti jer su i tako i tako do sad isli preko bg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Posalji im mail. Ukoliko si CG drzavljanin reci da zivis ili radis ili imas djevojku u BG. Ne vjerujem da ce ti dati da cisto onako predjes preko PG i odes preko njih direktno.

    Ne znam kako je sada ali prije je bilo uzasno dosadno ispunjavati aplikaciju za vizu, sve sa bankovnim racunima sa novcem po danu, imovinskim listom itd itd.
    One Ring to Rule them all...

  6. #56
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ma vadio sam je ja vec i bio u englesku 2 puta 2013
    al planiram i ove godine da odem barem jedanput
    pa mi je nekako 160funti samo za vizu previse
    mada britanci kao britanci, njima je viza i dalje 100e
    samo sto da bi se dobila viza mora i agenciji da se plati dodatno

  7. #57
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FulhamFC View Post
    Kad sam prije mjesec dana odlučio da odem na par dana za London, nisam ni mogao zamisliti što me sve čeka. Ipak, mogao sam pretpostaviti da su upustva za dobijanje vize jako rigorozna. I tako počeh da skupljam dokumente, slike... Nije mi bilo teško da i rizikujem i već unaprijed kupim tj. bookiram let, kartu za fudbalski meč, hostelsku sobu (to je otpilike sve ukupno 200€). I sve to je trebalo da traje 4 dana, početkom maja. Tad mi se poklopilo da mogu otić. Čak sam i od druga iz Barselone koji radi kao stjuart na EasyJet-u avio kompaniji iskoristio sjajan popust pa me povratna karta koštala samo 50-ak €. Apliciranje za vizu UK bilo je online, i to sam uz dosta muke nekako popunio. Zakazao razgovor i zaputio se za PG. Tamo mi je uljudni gospodin rekao da mi trebaju još neki papiri kako bi se osigurao da me eventualno ne odbiju. Rekoh, nema problema. Te ja nazad za Bar i onda skupljaj papire, kolko majka ima para na račun, kolko ja imam, vadi VISA karticu, dokaz da će me majka finansirat (iako sam im dao potvrdu na imam sasvim dovoljno novca na svoj račun). Uglavnom, skupio sam sve što se od mene tražilo. Bilo je tu nekih peripetija, jer sam žurio da što prije apliciram kako bi mi i odgovor stigao na vrijeme. I aplicirah, na 100 jada. Rekoše mi – to je sve ok, ne bi trebalo da bude problema. I čekah tačno neđelju dana. Ujutro stiže poruka tipa – poštovani, stigao vam je pasoš, možete ga preuzeti tu i tad... I ja rekoh odlično. Odmah sjutra za PG po pasoš.

    Dolazim tamo i umjesto da mi pasoš daju na mjesto đe mi je i rečeno da ću ga preuzet, oni mi ga daju kroz neki šalterčić odmah na ulazu u ambasadu. Čuje se neki glasić sa zvučnika sa upustivma đe da potpišem i što... Uzimam kovertu u kojoj se nalazi pasoš, zahvaljumem se i odlazim. Otvaram i vidim pasoš i propratni papir na kojem piše REFUSAL OF CLEAR ENTRANCE. Odbijen... Sumanut i van sebe vraćam se na šalter da pitam zašto sam odbijen. Odgovor jedva da čujem, ali naslućujem da me upućuju na Beograd i ambasadu UK u Srbiji, da se njima žalim, jer oni u Podgorici nisu nadležni za odbijanje (ili dobijanje vize) nego su samo, kao, ispostava Britanskoj ambasadi u Srbiji. Tu sam se već skroz zbunio, jer sam mislio da je to Ambasada (tu se svi ponašaju u skladu sa tim). Rečeno mi sje da vizu ne mogu dobit do dana kad mi je let bio bookiran. Iznenađen, zaprepašten, ni na kraju pameti mi nije bilo da će me odbit, još jednom se vraćam da pitam, sad već se i ne sjećam što, jer sam bio u bunilu, međutim dobijan kratak i nejasan odgovor i vrata (automatska) se sama otvaraju, pokazujući mi gdje je izlaz. Sljedećih momenata se jedva sjećam. Ne mogu riječima opisati kakav me je osjećaj obuzeo. Najmanja stvar je što aplikacija košta 100€. Više me boli to što sam se polomio dok sam pokupio papire, sve žurbom, da se što prije dočepam vize.

    Gledam papir na kojem piše da sam odbijen i dolje u „argumente“ za odbijanje nalazim ispisane netačne, i konstatacije bazirane na najodvratnijoj i ponižavajućoj paranoji. Navodi se da nisam dokazao da li sam ikad radio (a u online aplikaciji ima zaredom 5-6 pitanja vezanih upravo za to. Navodi se da sam nezaposlen, pa se sumnja da ću ostat tamo, zamislte. A uzeli su mi sve, od broja računa, preko otisaka prstiju, pa sve do e-mail i adrese hostela u kojem sam trebao da odsjednem. Sve moguće podatke što su mogli tražili su, a ja im sve donio. Kad sam dobio odgovor, nijedan od tih dokumenata nisam dobio nazad.

    Takođe, navodi se da me ne mogu ozbiljno shvatiti (da, dobro ste pročitali) oko količine novca koje imam. Tu nisam razumio da li imam previše, ili premalo ili što je bio problem. Sve potrvde su sa pečatima, potpisane i u originalu predate uz aplikaciju. Ako imam previše (za ta 4 dana) zar je trebalo da lažem kolko imam? Zar ta svota (opet kažem, ako je prevelika za taj period) nije još jedan dokaz da se u slučaju ikakve nezgode moje (zubobolja, ili bilo kakav zdravstveni problem) u UK sam mogu finanstirati i da ta gospoda iz Ambasade neće imati nikakvih problema sa mnom? Navodi se i da nisam dostavio dokaz kad sam završio studiranje i mjesečna primanja roditelja; a treba li da kažem da mi to nije ni traženo, niti u ijednom momentu pominjano kao nešto od čega zavisi moja aplikacija? Vjerovatno nisu imali za što drugo da se uhvate, a vjerujem i da sam se savršeno uklopio u taj procenat aplikacija koje se „reda radi“ odbijaju.

    I na kraju svega, dan poslije odbijanja zovem Britansku Ambasadu u Beogradu, kad tamo, pazite – ne daju informacije o vizama, nego vas upućuju na sajt na koji dobijete informacije kako se aplicira za vizu. Dakle dolazimo do zaključka da mi ovdje u Podgorici ne mogu odgovorit jer su glavni ovi u Beogradu, a ovi u Begoradu nemaju opciju razgovara o odbijanju zahtjeva za vizu. To odbijanje, ja kao prosječan i običan građanin, doživio sam kao najveće ponižavanje i pljačku. Na stranu to kolko sam vremena uložio u sve to. Razlozi, tj. agumenti, a ja bih prije nazvao paranoidnim pretpostavkama za moje odbijanje, nisu ništa drugo nego zlonamjerni i zasnovani na ničemu. Sve i da sam na INTERPOL-ovoj potjernici, ta 4 dana sam zaslužio, a i uradio SVE što je rečeno.

    Ovako, ostaje mi strašno razočarenje, najgore moguće. Ne mogu se sjetiti kad sam se ovako osjetio, ovako „nasankan“. Bookirane karte i ostale stvari, moraću da otkažem, mada me sve to manje boli od izvrtanja činjenica, traženje bilo čega što se može koristiti u moju štetu, i paranoje kako se ja (koji u UK nemam nikoga) neću vratit nego ću ostat da radim „na crno“, čitav dan kao konj. Nego, to nije bitno, ni meni kojeme ta opcija nije bila ni na kraj pameti. Ali njima očigledno jeste i to na sred pameti, na moju veliku žalost.


    Eto, htio sam ovo negativno iskustvo podijelit s vama, uz želju da se nikome ne dogodi.
    sad sam ovo tvoje procitao, i moram da ti kazem da nisi ni nasankan ni pokraden niti opljackan niti prevaren ... nista od toga sto si naveo
    odgovor za tvoje nedobijanje vize je veoma jednostavan, dok si popunjavao aplikaciju lagao si, oni kao sto si i vidio imaju 1000 pitanja
    e sad to ti je isto kao da si bio na unakrsno ispitivanje, sam dajes odgovore i sam sebe provjeravas
    ne postoji ni jedno drugo objasnjenje, mada vecina ljudi slucajno napise stvari koje nisu tacne na recimo pitanje broj 5
    a kasnije pitanje broj 25 je provjera tacnosti odgovora na broj 5
    vjerovatno si nesvjesno grijesio tj da ponovo upotrrijebim tesku rijec, lagao
    lijepo si rekao da si se 3x preznojio dok si popunio aplikacijju, naravno da je ta aplikacija pazljivo smisljena i godinama doradjivana
    tako da tu nema mnogo matematike za njih jednom kad im predas dokumentaciju, jer u par minuta mogu ODGOVORNO da ti daju ili ne daju vizu
    a to je kolega forumasu zavislio SAMO OD TEBE

    kad su te recimo pitali onaj dio za dzeparac ako si prethodno zaokruzio da si student, a ti rekao da ti je dzeparac 200e
    a kasnije kad su te pitali koliko para nosis u uk ti odgovorio 3000e
    znaci za njih ti si morao da stedis ihaha vremena da bi skoknuo do UK
    ne znam dal si me shvatio ...

    p.s. ovaj dio oko dzeparca i para sam dodao, jer sam u textu zakljucio da si i sam sebi bio sumljiv oko para koje si im prijavio

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Tačno, i ja kada sam putovao za UK popunjavanje upitnika je bio najteži dio. Toliko glupih pitanja (naizgled), a neka se i ponavljaju. Naravno sve je pažljivo smišljeno da izgubiš koncentraciju i da se neđe zezneš..

    Poslije je išao razgovor sa predstavnikom ambasade (možda je i bio ambasador lično) sa klasika pitanjima...
    Ali online forma je bila najteža

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #59
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Nece se moci zaobilaziti te agencije. Ovdje je odavno taj posao delegiran agencijama, a onda oni nakon provjere dokumenata salju u ambasadu. Prostim jezikom, nece vise ambasade da se cimaju oko provjere aplikacije i papira, no oce sve na gotovo da dobiju od agencije, pa onda oni samo da kazu da ili ne.

  10. #60
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za sve koji su u UK:

    Abolish the UK's Visa regime for Montenegro

    http://epetitions.direct.gov.uk/petitions/70164

  11. #61
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Za sve koji su u UK:

    Abolish the UK's Visa regime for Montenegro

    http://epetitions.direct.gov.uk/petitions/70164
    Zasto bi neko u UK potpisao peticiju za ukidanje vize gradjanima Crne Gore?
    Davor

  12. #62
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  13. #63
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zbog:

    "Montenegro has had visa-free travel for most of Europe for the past few years and this has dramatically helped improve relations between Montenegro and the Schengen Zone. Britain should follow suit and abolish the expensive and overly complex process of Visas of Montenegrin citizens.

    The current system is very expensive and unjust for ordinary tourists and those with friends and family from Montenegro. The UK should demonstrate its commitment to South Eastern Europe and Montenegro’s transition.

    The abolition of Visas is long overdue and should be done as soon as possible as a sign of goodwill and as a stimulus towards economic and social exchange."

    I tona drugih razloga!

  14. #64
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Mislim da im je bas veliki interes da ukinu vize divljacima iz Crne Gore... Posto su inace ludi za emigrantima sa Balkana...
    Bez potpisa.

  15. #65
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Zbog:

    "Montenegro has had visa-free travel for most of Europe for the past few years and this has dramatically helped improve relations between Montenegro and the Schengen Zone. Britain should follow suit and abolish the expensive and overly complex process of Visas of Montenegrin citizens.

    The current system is very expensive and unjust for ordinary tourists and those with friends and family from Montenegro. The UK should demonstrate its commitment to South Eastern Europe and Montenegro’s transition.

    The abolition of Visas is long overdue and should be done as soon as possible as a sign of goodwill and as a stimulus towards economic and social exchange."

    I tona drugih razloga!

    Vize za UK su tu s razlogom, da ne bi bili preplavljeni laznim emigrantima, i osobama koje bi u UK putovale uglavnom da bi varali sistem. Imaju oni dosta iskustva sa tim od Bugara i Rumuna, a posto se radi o slicnom mentalitetu, ne vjerujem da ce skoro doci do ukidanja viza za gradjane Crne Gore. Isto tako, Crna Gora nije cak ni clan EU.
    Davor

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Vize za UK su tu s razlogom, da ne bi bili preplavljeni laznim emigrantima, i osobama koje bi u UK putovale uglavnom da bi varali sistem. Imaju oni dosta iskustva sa tim od Bugara i Rumuna, a posto se radi o slicnom mentalitetu, ne vjerujem da ce skoro doci do ukidanja viza za gradjane Crne Gore. Isto tako, Crna Gora nije cak ni clan EU.
    A Hrvati su nešto bolji od nas (CG)? Njima nisu trebale vize za UK od poodavno.

  17. #67
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    A Hrvati su nešto bolji od nas (CG)? Njima nisu trebale vize za UK od poodavno.
    Pa, Britanci su ocijenili da jesu bolji dok su im dozvolili bezvizni rezim.
    Davor

  18. #68
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Pa, Britanci su ocijenili da jesu bolji dok su im dozvolili bezvizni rezim.
    Imaš zemalja kojima ne treba turistička viza za UK odavno, a u mnogo gorim situacijama su od CG.

    Niko da napiše prave (da ne kažem dobre) argumente... :encouragement:

  19. #69
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Imaš zemalja kojima ne treba turistička viza za UK odavno, a u mnogo gorim situacijama su od CG.

    Niko da napiše prave (da ne kažem dobre) argumente... :encouragement:

    Svaka od zemalja ima pravo pregovarati sa bilo kojom zemljom o bezviznom rezimu. Da bi neka zemlja koja nije clan EU ili Commonwealtha dobila bezvizni rezim za UK, mora dokazti da ima visok HRI (Human Rights Index), ondnosno da gradjani iz tih zemalja nece zloupotrebljavati bezvizni rezim. Osim drzava Commonwealtha, samo ove zemlje imaju bezvizni rezim sa UK:

    Kao sto vidimo, na spisku su uglavnom zemlje Commonwealth-a, bivse kolonije Britanske Imperije te Evropske mikrodrzave. Crnoj Gori niko ne brani da sa UK pregovara o bezviznom rezimu ako to zeli, ali prvo mora da ima visok HRI, koji za sada nema. Ne znam sta tu nije jasno?
    Davor

  20. #70
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Svaka od zemalja ima pravo pregovarati sa bilo kojom zemljom o bezviznom rezimu. Da bi neka zemlja koja nije clan EU ili Commonwealtha dobila bezvizni rezim za UK, mora dokazti da ima visok HRI (Human Rights Index), ondnosno da gradjani iz tih zemalja nece zloupotrebljavati bezvizni rezim. Osim drzava Commonwealtha, samo ove zemlje imaju bezvizni rezim sa UK:



    Kao sto vidimo, na spisku su uglavnom zemlje Commonwealth-a, bivse kolonije Britanske Imperije te Evropske mikrodrzave. Crnoj Gori niko ne brani da sa UK pregovara o bezviznom rezimu ako to zeli, ali prvo mora da ima visok HRI, koji za sada nema. Ne znam sta tu nije jasno?
    Ima tu mnogo stvari osim HRI-a, a i kad pogledaš sa ove liste koje sve zemlje imaju bezvizni režim za UK, CG im parira glat, čak i nekim razvijenijima, većim i/ili manjim državama.

    Naravno, ne zavisi to samo od CG, nego i od Britanaca, a mnogima nama bi "valjao" bezvizni režim za UK, kao što je za Šengen.

    Uglavnom, ukoliko se dovoljno potpisa pokupi na ovoj peticiji, sami Britanci će morat započet taj postupak sa CG.
    Tako da, šerujte to prijateljima koji žive u UK, kao i samim UK državljanima.

  21. #71
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ThaHool View Post
    Ima tu mnogo stvari osim HRI-a, a i kad pogledaš sa ove liste koje sve zemlje imaju bezvizni režim za UK, CG im parira glat, čak i nekim razvijenijima, većim i/ili manjim državama.

    Naravno, ne zavisi to samo od CG, nego i od Britanaca, a mnogima nama bi "valjao" bezvizni režim za UK, kao što je za Šengen.

    Uglavnom, ukoliko se dovoljno potpisa pokupi na ovoj peticiji, sami Britanci će morat započet taj postupak sa CG.
    Tako da, šerujte to prijateljima koji žive u UK, kao i samim UK državljanima.

    Vecina ovih drzava je u Commonwealthu. Dalje je suvisno bilo sta govoriti, i u cemu im to CG parira, posto u turizmu vecini ovi drzava ne moze primirisati, po cemu im onda parira? Prosvijetli me, molim te.
    Davor

  22. #72
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa na ovoj listi nema hrvata,sta lupate

  23. #73
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by varalica3 View Post
    pa na ovoj listi nema hrvata,sta lupate
    Ko je pomenuo Hrvatsku?
    Davor

  24. #74
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    2 strane nazad pominju hrvate

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by davorp View Post
    Vecina ovih drzava je u Commonwealthu. Dalje je suvisno bilo sta govoriti, i u cemu im to CG parira, posto u turizmu vecini ovi drzava ne moze primirisati, po cemu im onda parira? Prosvijetli me, molim te.
    Da ti ne bih shareovao linkove, provjeri sam za dosta od ovih zemalja koje si sam izlistao.
    Takođe, dosta Commonwealth of Nations država treba turističku vizu za UK, isto kao i mi.
    Quote Originally Posted by varalica3 View Post
    pa na ovoj listi nema hrvata,sta lupate
    Hrvatskoj odavno ne trebaju turističke vize za UK.

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Viza
    By nimfa in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 28-12-11, 09:37
  2. viza za UK
    By bonaza in forum Putovanja
    Replies: 46
    Last Post: 29-01-09, 23:40
  3. Cg Bez Viza!
    By srdjancar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 198
    Last Post: 06-07-08, 17:47
  4. Viza HELP
    By morska_krofna in forum Putovanja
    Replies: 12
    Last Post: 18-06-08, 17:21
  5. H2B viza
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 4
    Last Post: 03-05-08, 15:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •