-PRAKSA SE NASTAVLJA -

Komisija na čelu sa gospođom Stanković jošuvijek nije pronašla nikog ko bi znao procijeniti štetu na automobilu koja jenastala još 16.02. Pokušaće kaže iduće nedelje da pronađe nekog iz PG, jer jekaže dobila klimavo obećanje. A ista ta gospođa mi je kazala da do petka morada završi, a danas je petak 06.04. Ipak smo šampioni ali u: nazaposlenosti,bijedi, laži, siromaštvu, tugi do ne znam već čega. Nevjerovatno da na Cetinjunema nikog te struke već ga uvoze iz PG. A da sam znao davno još bih upisao izavršio Tehnički Fakultet bar bi danas imao posao "siguran". Ali kakou svemu napredujemo nije mi kasno ni sad.
Poštovani sugrađani evo vam prilika da sezaposlite, budite sigurni da ovo što vam (niko ne nudi) je istorijska šansa. Požuritesvi i ne propustite šansu budućnosti svoje. Što je za nas čekati i 4-5g. tamando kraja mandata gradonačelnika i njegove klapice. Pošto je sve u Cetinju narate ja ih pitam da li bi me čekali za pare i zaposlili me, pa bih ja za 5,6 do10g. dobio (kupio) tu diplomu i vratio im dug na rate i nikada Cetinje nebiimalo ovako odgovorno radno mjesto "upražnjeno". Nisam vjerovao dosada pojedinim medijima i nevladinim organizacijama da se zapošljava počevšiod: prijatelja, kumova, rođaka, pa čak i poznanika.
Kad su došli na vlast i tada čuh kakoprijestonicom vlada vrtić "ZAGORKA IVANOVIĆ ", to je čuveni vrtić unašem gradu.
I za kraj ako ikada dobijem taj novac ododštete, ma koliki bio ja ću ga (a ne oni) uplatiti Domu Mladosti u Bijeloj,djeci bez roditeljskog staranja.

Dragan