Results 1 to 2 of 2

Thread: Visa Ekonomska Skola - Valjevo

  1. #1
    Join Date
    May 2005
    Location
    somewere-right there...
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb Visa Ekonomska Skola - Valjevo

    Sada da ne bih radio copy/paste pogledajte link (koji je ujedno i dobro uradjen) http://www.ves.edu.yu/
    Recite mi vase misljenje na osnovu onoga sto je na sajtu...
    Nesto nisam bas bio odusevljen idejom da obnovim VRS u Podgorici pa sam se dao malo u pregled nekih fakulteta sa slicnim smjerovima (naravno vezanim za racunare) i naletio sam na ovu skolu koja mi se cini da je sasvim ok + dopada mi se smjer "elektronsko poslovanje" jer koliko sam primijetio ova grana se sve vise razvija kod nas a da ne pricam koliko je zastupljena u svijetu...
    Ima tu jos nekih smjerova vezanih za menadzment ,carinu itd. mozda nekog zainteresuje ko se nije jos odlucio sta dalje nakon srednje ...

    Zasto sam ovo stavio? Cisto me zanimalo vase misljenje?

    VES VA vs VRS PG ...

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Location
    somewere-right there...
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Evo sta nude ...

    Vaš izbor vaša budućnost
    Pred Vama je trenutak odluke o koraku od kojeg mogu zavisiti i mnogi budući!

    Želimo Vam puno sreće u Vašem izboru.


    smer Elektronsko poslovanje osposobljava Vas za profesionalno bavljenje poslovima u menadžmentu i primeni elektronskog poslovanja, sa perspektivom brzog zaposlenja jer je potreba za ovim kadrom velika i kod nas i u svetu


    smer Informacioni sistemi osposobljava Vas za projektovanje, razvoj, administriranje i održavanje poslovnih i drugih informacionih sistema, baziranih na savremenim računarskim tehnologijama a potreba za njima raste sa stepenom uvođenja informacionih tehnologija u poslovanje u svim vrstama preduzeća


    smer Menadžment preduzeća omogućava Vam da ovladate znanjima i veštinama za obavljanje različitih vrsta i nivoa menadžerskih poslova


    smer Finansije, bankarstvo i osiguranje pruža Vam mogućnost da se osposobite za profesionalno obavljanje složenih poslova iz oblasti finansija preduzeća, bankarstva i osiguranja


    smer Računovodstvo i revizija pružice Vam neophodna teorijska i praktična znanja iz oblasti računovodstva i revizije, gde je potreba za kvalitetnim kadrom izuzetno izražena


    smer Marketing i trgovina pruža Vam mogućnost da se osposobite da kvalifikovano, samostalno ili u timu obavljate sve vrste marketinško-menadžerskih poslova iz oblasti prodaje i distribucije, politike cena, promocije, politike proizvoda, istraživanja tržišta...


    smer Porezi i carine pruža Vam mogućnost da se osposobite za profesionalno obavljanje složenih poslova iz oblasti fiskalnog sistema, finansija, spoljne trgovine, carine i špedicije...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •