Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 261

Thread: Guild Wars 2

  1. #26
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Javljajte utiske iz bete ako nista drugo :P
    Core i7 2600k, AsRock p67 extreme6, 8GB Corsair Vengeance, Gigabyte 580GTX soc

  2. #27
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogu vam reci da mi se svidja. Gameplay mi se svidja, a pogotovo oko stavljanja magija. Lijechis samo sebe i dodge su mnogo dobre stvari. Nisam se josh navikao na dodge ali brzo. Charr si loodilo. Shto se tiche questova nema smaranja uzmes od ovoga pa ides da radis..ides u eriju i samo rokas. nije losha stvar svega mi. Beta je tako da je work in progress ali nije loshe.
    ------------------
    Niksic-Crnogorski Detroit

  3. #28
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Samo da optimizuju, sve je super
    rm -rf /

  4. #29
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li isprobavao ko od Vas dvoje, PvP i crafting? Kako Vam se oni cine, jer mi je to onako vazniji dio, i ima li nekog zesceg main questa - price?
    Core i7 2600k, AsRock p67 extreme6, 8GB Corsair Vengeance, Gigabyte 580GTX soc

  5. #30
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    main quest nije los ali nije ni odlican kao swtor na primjer wvw nisam probao jer ima neki bug za queue a pvp je dobar ali kratko traje i jos trebam da se naviknem na njega,crafting nisam probao


    Sent from my iPad 2 using Tapatalk
    Podgorica Podgoricanima!

  6. #31
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    PvP je do sada nešto najbolje što sam vidio u MMO. Posebno mislim na WvW ogromna mapa sa tri citadele (plava,crvena i zelena) i supply depoi pored njih.Svi igraju protiv svih za dominaciju.10-tak sprava za osvajanje trabušei, katapulti, ovnovi za probijanje kapija itd. Najbolje što nije linearno, ako ti dosadi siege, prikradaš se okolo sa 2-3 drugara i napadaš neprijateljske karavane, depoe i dobijaš dobar xp i karmu.sve u svemu ova beta je bila loodilo a nadam se da će optimizovati engine do kraja. Charr story je vrh iako je lvlovanje bilo ograničeno na 20- lvl za betu. Bezbroj event-a i raznih questova na malo je reći OOOGROOMNOJ mapi. Ja sam išao i istraživao u ova 3 dana sa malo spavanja i tek sam zagrebao po površini... svega 8% od ukupne mape a imao sam utisak da nikada ne može biti dosadno... Jedva čekam majsku betu. vrh je Vrh!

  7. #32
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ja sam igrao oko 8 sati nisam imao vremena plus uvece,login errori....WvWvW je imao bug da kad trebam da udjem ono me ponovo na pocetak queue prebaci....To mi je steta sto nisam igrao

  8. #33
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    PvP je do sada nešto najbolje što sam vidio u MMO. Posebno mislim na WvW ogromna mapa sa tri citadele (plava,crvena i zelena) i supply depoi pored njih.Svi igraju protiv svih za dominaciju.10-tak sprava za osvajanje trabušei, katapulti, ovnovi za probijanje kapija itd. Najbolje što nije linearno, ako ti dosadi siege, prikradaš se okolo sa 2-3 drugara i napadaš neprijateljske karavane, depoe i dobijaš dobar xp i karmu.sve u svemu ova beta je bila loodilo a nadam se da će optimizovati engine do kraja. Charr story je vrh iako je lvlovanje bilo ograničeno na 20- lvl za betu. Bezbroj event-a i raznih questova na malo je reći OOOGROOMNOJ mapi. Ja sam išao i istraživao u ova 3 dana sa malo spavanja i tek sam zagrebao po površini... svega 8% od ukupne mape a imao sam utisak da nikada ne može biti dosadno... Jedva čekam majsku betu. vrh je Vrh!
    Zvuci kao lineage2. Mozda cak i probam gw2, barem nije grindfest kao l2?
    Imagination is everything.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ono sto mene raduje da je gw2 vise skill nego gear game,tj. vise akcenat na pronalazenju,dobijanju novi skilova i tako praviti svoju kombinaciju nego imati svi iste skilove i samo furati gear.

  10. #35
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zero da ti ja nesto objasnim, svaki dobar skill build ce posle 2-3 dana da iskoci na pvx (site sa buildovima za GW1, pa ce vjerovatno da postoji i za GW2) , tako da ce svi da "furaju" isti build, sem ako si ti naravno neki genije pa mozes da izmislis bolji

    Sto dovodi do cinjenice da uz 9 skilova PvP nemoze da bude toliko zanimljiv ako armori ne budu sa statsovima kao u WoW-u ili Star Warsu, nego budu kao u GW1, da se samo rune ubacuju u njih.

    Ako bude kao u GW1, onda SVI imaju ISTI gear + ISTE SKILL-ove kako to moze da te raduje onda?

    Mada sve u svemu ja betu jos nisam igrao, ale se nadam da ce je dati u open verziji nedje pred izlazak igr, da cisto vidim isplati li se je uzimat.
    Core i7 2600k, AsRock p67 extreme6, 8GB Corsair Vengeance, Gigabyte 580GTX soc

  11. #36
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Jer onda kad ste jednaki pobjednik je onaj sa vise skilla a ne lik sto ima vise resillience-a ili OP gear.
    rm -rf /

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Jer onda kad ste jednaki pobjednik je onaj sa vise skilla a ne lik sto ima vise resillience-a ili OP gear.
    Da, al' se onda otvara pitanje dal' je to MMO uopste. Pazi, nemoj me pogresno shvatiti... U potpunosti sam za to da su svi jednaki, ali tome nije mjestou MMO igrama.
    Svi bi kao nesto fer. MMO igre bi prvenstveno trebale da budu upravo M M O, a ne arena, 2vs2, 5vs5, 8vs8 ili tome slicne gluposti. Kakav fer, kakvi skillovi. Castle siegovi, kontrola raznih dijelova svijeta itd. (ukoliko pricamo o PvP mmo igri)

    Al' ajd, to je samo moje misljenje. :>
    Imagination is everything.

  13. #38
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    180
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledajuci komentare ovdje, imam osjecaj da ce dosta ljudi da se zajebe ako budu uzeli GW2. Jer ako ocekuju gear grind i ta sranja, odje ga nece gledat. Ja sam igrao GW1 u pvp i bio mi je odlican. Svi su isti? Vrh. I u FPS-u su svi isti pa niko ne kuka. Ko bolje igra taj pobjedjuje, odnosno koji guild bolje odigra pobjedjuje. Nema mjesecnih pretplata s toga ne moram da gubim ogromnu kolicinu meni dragocjenog vremena na gluposti kao sto je grindovanje. GW mozes bukvalno da kupis i odigras kao single player igru, poslije toga da je bachis i vise nikad ne pogledas, jer je imala dobru kampanju. Oces da bachis koji mech na PvP? nema problema, uletis i igras. Oces neki PvE raid? uletis i igras.
    I prije svega kakva je to pricha o tome da neki odredjeni MMO treba da sad odjednom parira WoW-u? Naravno svi bi developeri voljeli da je njihova igra najuspjesnija (radi PARA jel) ali nema sanse. Blizzard vise nije obicna gaming kompanija, to je korporacija koja bi mogla da izdrzava cijelu Crnu Goru. Te gluposti da ce neko da zaprijeti WoW-u od strane "strucnih" kritichara i djece po internetu su totalne gluposti. I vjerujte mi dobro je da drzi toliko ljudi. Ne bih nikad voljeo da vidim te likove da predju na nekakvu drugu igru, jer sam tamo vidjeo takvih pacijenata, da bi bili odlicni za socijalno-drustvene eksperimente. Cast izuzecima, bez uvrede ikome, sve recheno iz najbolje namijere.
    Ko ima para za dobar marketing danas moze da uspije lagano, jedino je problem udovoljiti, odnosno dati ljudima ono sto zele. Sa GW2 ce najvjerovatnije bit isto sto i sa prvim. U pocetak velik Hype poslije ce ovi sto zapravo vole da "pilaju" za opremu po cio dan poc jer ce biti razvaljivani od boljih igracha/guildova. Jer mentalni sklop, da neko umjesto da pokusa da bude bolji, on ce radje da kopa 600 godina samo da bi napravio okrshaj jednostran u njegovu korist a pri tom da koristi 0 grama mozga. Mislim da bi bolje bilo da ti likovi nadju PRAVI posao umjesto sto djelju po vas dan i sto je najgore od svega jos ti likovi njima PLACAJU ejjjj. Zivotna komedija.
    GW2 open betu sam malo igrao jer sam bio limitiran vremenom, ali za sad obecava. Zavisno ko sto trazi jel.
    Pozdrav, sve recheno IMHO da se ljudi ne bi ljutili.
    Back to the future primitive.

  14. #39
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Aaaaa vec ne mogu da izdrzim bez igreee,svaka je dosadna kad nema gw2


    Sent from my iPad 2 using Tapatalk
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #40
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Stress test za one koji su pre purchase u ponedeljak u 20h

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koliko GB ima GW2 trenutno ?

  17. #42
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    oko 15 nisam sigura sjutra cu ti tacno reci


    Sent from my iPad 2 using Tapatalk
    Podgorica Podgoricanima!

  18. #43
    Join Date
    May 2004
    Location
    New York, New York, United States
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Stress test za one koji su pre purchase u ponedeljak u 20h
    Odlichno taman da se odigra jedan dan na miru.
    ------------------
    Niksic-Crnogorski Detroit

  19. #44
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -The_Cl|mber- View Post
    Odlichno taman da se odigra jedan dan na miru.
    Ako bude radio login jer je strees test...Poceli su da izbacaju update za client prvi je 40mb

  20. #45
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Novi BWE od 8-g juna. 3 dana loodila :biggrin: Ko oce u gild neka whispuje ili mejluje ingame char: Kaaboom

  21. #46
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi, Montenegro
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na kom serveru planirate igrat ? Koliko sam uspio nac na netu na "Riverside" su se naselili balkanci najvise

  22. #47
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Znaci ne na riverside
    rm -rf /

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi, Montenegro
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beta event pocinje u petak , mi iz Novog ce mo pocet na "Gandara" server. Nek nam se raspolozeni prikljuce da napravimo neki guild.

  24. #49
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Mi sa sk foruma i ostalih smo na Ring of Fire ima nas dosta

  25. #50
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja preporucuje takodje river side, posle kad odaberes server da bi presao na drugi morace da se placa.

    Inace sto se tice WoWa i Blizzard kompanije suvisno je ista reci, ja licno ne volim WoW ali Blizzard je institucija, nesto po cemu se ne smije pljuvat niti se uporedjivati sa bilo kojom drugom kompanijom, ja koliko sam vremena ostavio igrajuci WC3 koji se jos uvijek igra, pa SC i sad SC2, to su bili recimo prvi zaceci.

    Sto se tice GW2, opusteno jednostavno receno "Igra za sve i svakoga", znaci zasto bi meni ili bilo kome zavisilo mozemo li imat fer 5 vs 5 tvt od toga koliko neko ima slobodnog vremena u RL da bi farmao opremu itd? E to je u GW2 ekstra stvar, svima jednako pa sve zavisi od skilla

    Ako ko nije nek pogleda http://www.southparkstudios.com/full...e-not-warcraft malo je staro ali isto sam siguran da ima ljudi koji nisu gledali ovo.

    Pozdrav.

Page 2 of 11 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Guild wars
    By NeroAzzurro in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 22-10-10, 15:16
  2. Guild Wars:Nightfall
    By Zero_04 in forum Game Server CG
    Replies: 27
    Last Post: 10-05-07, 01:03
  3. Guild Wars... Igra li ga ko?
    By Johnny in forum Game Server CG
    Replies: 32
    Last Post: 10-03-07, 16:24
  4. Guild Wars key
    By seTh in forum Game Server CG
    Replies: 7
    Last Post: 22-05-06, 01:13
  5. Guild Wars
    By beat in forum Game Server CG
    Replies: 99
    Last Post: 13-10-05, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •