Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 125

Thread: Formula 1 !!!

  1. #76
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Dolina Bogova
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    A da tebe neko proziva i pecka bi li precutao ili bi se branio?Aj razmisli molim te pa reci.
    Sto se tice meklarena bolji ste bili nema sto, necu rec da je truli direktni krivac, ali jeste donekle usporio sumija, a jos jedno, Kimi je imao novi motor, a sumijev je vec imao jednu trku za sobom. Tako da to nije bas isto.
    Pozdrav
    Normalno da ne bih precutao,ali vi bar otvorite zasebni topic pa se tamo peckajte i prozivajte.Evo sad cete u Silverstoneu imati novi motor,pa vam to nece smetat da pobijedite
    "Its not how hard you push along the way,its having something in you to finish."

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Sto se tice topika i ostalog, na onaj je sve pobrisano koliko mi se cini, a sto se tice trke u GB ocekujem pobjedu ferarija vise, evo i neku kisu najavljuju
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa...

    mclaren se jedino moze pobjediti kada ih kazne za 10 mjesta unazad a raikonena mi je uzivanje gledati kako vozi. a milo mi je zbog one avetinje od montoje, mada je trebao imati bar 16 poena vise nego sad.

    a kustudic kako prenosi formulu...:roll: da mi je bio blize udavio bih ga

  4. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmmmmmmm, kako sam uzivao danas gledajuci trku i kako ferari lagano tone i tone, propada, izjeda ga bolest kao rak covjeka......

    milina, meklaren rullllz, mada i za reno komplimenti!!!
    Samsung Galaxy S7

  5. #80
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    sto se tice trke u GB ocekujem pobjedu ferarija vise, evo i neku kisu najavljuju
    moraces da promijenish gataru, slabo ti to predvidjanje ide :P

    A sad pocet prica kako se mcLaren raspada, jer mu puca motor pred svaku trku, dok "sjajni" ferrari zavrshava i pored toga na "fantasticnom" sestom mjestu! :P Bolji je nego No Name! :razz:
    Last edited by pahuljasti_dvometrash; 10-07-05 at 16:39.

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pahuljasti_dvometrash
    moraces da promijenish gataru, slabo ti to predvidjanje ide :P

    A sad pocet prica kako se mcLaren raspada, jer mu puca motor pred svaku trku, dok "sjajni" ferrari zavrshava i pored toga na "fantasticnom" sestom mjestu! :P Bolji je nego No Name! :razz:
    Npasti, krpleju trku nisam gledao i necu je komentarisat. Ali eto mocni i superiorni McLaren ne moze 2 trke da poveze a da ne mijenja motor Kimiju.
    I sto ima veze ako se moja ocekivanja nisu ostvarila. Nije ni prvi ni posljednji put spodobo jedna
    :roll:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #82
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Npasti, krpleju trku nisam gledao i necu je komentarisat. Ali eto mocni i superiorni McLaren ne moze 2 trke da poveze a da ne mijenja motor Kimiju.
    I sto ima veze ako se moja ocekivanja nisu ostvarila. Nije ni prvi ni posljednji put spodobo jedna
    :roll:
    1. kazes da je neces komentarisat, i onda je komentarises vec u sledecoj recenici
    2. Sto se tice tvojih "ocekivanja", bilo bi prvi put da se JESU ostvarila (uvijek tipujesh na shumija) :P I bez vrijedjanja, koji ti je???
    Moderatori, moze li ovo "napasti/krpelju/spodobo" da se brishe, ili je to OK rjecnik, da i ja pocnem da ga upotrebljavam!

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mozes zamislit koliko je zapravo MOCAN taj McLaren kad svaku trku koju pocne sa 12 ili 13 mjesta zavrsi na podijumu???

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo
    Mozes zamislit koliko je zapravo MOCAN taj McLaren kad svaku trku koju pocne sa 12 ili 13 mjesta zavrsi na podijumu???
    A VIDIS KAKO SU LUKAVI MAJKU IM NAPRAVE DA IM PUKNE MOTOR DA BI NOVI STAVILI HAHAHAHAAHHAH OVO JE ZAVJERA PROTIV FERARIJA A DOBRO VUCE ONAJ FERARI NEMA STO HAHAHAHAHHA
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pahuljasti_dvometrash
    1. kazes da je neces komentarisat, i onda je komentarises vec u sledecoj recenici
    2. Sto se tice tvojih "ocekivanja", bilo bi prvi put da se JESU ostvarila (uvijek tipujesh na shumija) :P I bez vrijedjanja, koji ti je???
    Moderatori, moze li ovo "napasti/krpelju/spodobo" da se brishe, ili je to OK rjecnik, da i ja pocnem da ga upotrebljavam!
    A moderatori mogu li da se brisu postovi koji nemaju veze sa temom a upravo poticu od doticnoga koji proziva na svaki moguci topik???
    Trku ne komentarisem, kmentarisem tvoje nebuloze koje su meni upucene.


    A kefalo, mozes zamislit koliko je mocan FERRARI kad moraju da mijenjaju pravila zbog njih jer su najbolji nekoliko godina unazad
    Cudno to niko da spomene. Aj sad Mr.Banovani spremaj nebulozni odgovor.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne znam mislio sam da cete vas dvojica pretvorit kad sam vas ja zamolio da se ostavite prepucavanja jedan sa drugim !!!
    Od sad samo nemojte da se iznenadite ako vam ne bude postova !!!
    Dosta je vishe bilo opominjanja !!!
    Pahuljasti Dvometrash ostavi se prozivke herkulesa ako ne mozhete da razgovarate kao ljudi , isto vazhi i za tebe herkules !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  12. #87
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Ovo je stvarno sprdnja... Aj se nadjite nedje na fer ili na dvoboj ... Nije vambilo dosta onih 100 strana no sad morate i odje da napunite jos toliko... Pfffffffff
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Hercules je rekao svoje, mene nece iznenadit ako nebulozni i bespotrebni postovi budu obrisani. To bi bio i ocekivani potez moderatora ovog dijela foruma.
    Pozdrav
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #89
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    A moderatori mogu li da se brisu postovi koji nemaju veze sa temom a upravo poticu od doticnoga koji proziva na svaki moguci topik???
    Trku ne komentarisem, kmentarisem tvoje nebuloze koje su meni upucene.


    A kefalo, mozes zamislit koliko je mocan FERRARI kad moraju da mijenjaju pravila zbog njih jer su najbolji nekoliko godina unazad
    Cudno to niko da spomene. Aj sad Mr.Banovani spremaj nebulozni odgovor.
    to niko ne spominje jer to apsolutno ne vazi za ovu sezonu! Jos nisi pojasnio zasto bi to Ferariju "izuzetno odgovaralo" da se vrati stari sistem kvalifikacija. A sto se tice stava da su ferariju jedini porblem gume, pa ima li iko bolji da te demantuje negi Shumi licno, u ovonedjeljnom intervjuu datom Andrew Bensonu
    za BBC Sport:

    Schumacher said the car did not feel bad to drive but that it was not fast enough.

    "The handling was not the problem, there was just no grip."

    Many F1 observers believe Ferrari's problems are caused by their Bridgestone tyres, which are considered to be less competitive than the Michelins used by the other top teams.

    The car, most believe, is among the best.

    But Schumacher blamed Ferrari's decision to introduce their new car after the start of the season.

    ovo su njegove rijechi!

    Its debut was brought forward to the third Grand Prix, but that led to reliability problems which further hampered the team.

    "We were a bit late in development at the start of the year and then we had to delay the development of the car because we had reliability issues," Schumacher said.

    "So there is still a bit lacking in areas where normally that would not be the case."

    Ferrari technical director Ross Brawn said the team did not yet fully understand why they were so much slower than the pace-setting McLaren and Renault.

    ovo cisto za one koji su 100% ubijedjeni da je svima jasno da su gume jedini problem

    But he said he believed it was due to a combination of two things.



    First, he said, McLaren and Renault had been more effective at making the most of the new rules that were introduced this year.

    These include aerodynamic restrictions and using only one set of tyres for the entire race.

    And he said Bridgestone's ability to develop its tyres alongside the new rules was being hindered because only Ferrari were able to develop them.

    Michelin, by contrast, has data from several teams.

    "There is an element that we are the only prime customer of Bridgestone," Brawn said.

    "It is a sensitive and controversial subject and people will say, perhaps quite rightly, that that's your own fault.

    Naravno! Trazili su ekskluzivu, da se gume razvijaju specijalno za njihov bolid, ok su ostali timovi zapostavljani, doshao je Michelin, i posle nekoliko godina postao itekako konkurentan!

    "But when you have such a substantial change in the tyre regulations, there is a steep learning curve and Bridgestone have one partner contributing to the learning curve.

    "Michelin and their teams have the benefit of a group effort.

    "We were wrong-footed by the regulations and other teams have done a better job."

    text je prenesen integralno! Dakle, niko ne kaze da gume nisu problem, al daleko od toga da su jedini. Herkules, jel bio dovoljno "nebulozan" odgovor?? :P

  15. #90
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Lightbulb

    Vecina tvojih postova je nebulozna, ima izuzetaka naravno. I ne vidim sad zasto me prozivas kojega djavola? Citam i ja izjave i prenosim ono sto mene odgovara. Ti prenosis ono ste tebi odgovara i koja je muka sad? Nisam ni da Bog toliko baxuzan pa si ti opcinjen herculesom pa me stalno prozivas i slicno?

    Ja mislim da ovdje je fino napisao B-A-N-E. Nego ti ne citas sto ko pise ali evo da ti ja dam integralni odjsecak onoga na cem treba da obratis paznju

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Pahuljasti Dvometrash ostavi se prozivke herkulesa
    Koji dio ti ovdje nije jasan? Da ti pojasnim/mo istog momenta.
    Last edited by hercules; 12-07-05 at 01:49.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Herkules nemorash ga ti nishta opominjat ako chovjek ne umije da shvati imamo mi druge mjere one nepopularne !!!
    Tako da cemo vidjet kako ce se situacija odvijat do daljneg !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  17. #92
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Herkules nemorash ga ti nishta opominjat ako chovjek ne umije da shvati imamo mi druge mjere one nepopularne !!!
    Tako da cemo vidjet kako ce se situacija odvijat do daljneg !!!
    ajde da vidimo koliko dugo cete moci da se manete mene i drzite se topika...

  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Izgleda da od kazne zobg bojkotovanja trke u SAD nece biti nista. Procitah danas u novine da ce akzna najvjerovatnije biti ponistena.
    Interesantno da se jedino Red Bull tim nije bunio na prvobitnu odluku suda, a svi ostali timovi sa Michelin gumama su ulozili zalbu na prvobitnu sudsku odluku.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #94
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i sad odmah par ispravki (nevezano ko je postovao prethodni post, ispravio bih svakako):

    1. Koja tacno kazna je ponistena? Nikakve konkretne kazne nije ni bilo, timovima je ostavljeno da se iskupe do sredine seprembra, a posto je michelin ionako rekao da ce platiti karte posjetiocoma + kupiti 20.000 novih + sto su prezentovani novi dokazi, od "kazne" nema naravno nishta (kao sto sam i pomenui da ce se desiti, u jednom od prethodnih postova).
    2. RBR je takodje ulozio zalbu, ali nesto kasnije od ostalih timova, vjerovatno jer kao novajlije u f1 nisu htjeli da se odmah zamjeraju FIA-i. Vjerovatno si pobrkao informaciju sa onom da jedini RBR nije predocio nove dokaze, koji su doveli do odustajanja od rasprave o potencijalnoj kazni.

  20. #95
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ne vezano za onoga ko je postavio post :roll:
    Max Mozli je izjavio onda da ce bit kazni ali tek 14 septembra. A ja sam napisao "izgleda da od kazne...nece bit nista". Opet se igras gramatikom, uobicajeno ....
    Drugo je poptpuno tacno, i sve moguce novine to prenijese, d se jedini Red Bull nije zalio na odluku FIA-e. Sad je li to zbog toga sto su ovi ili zbog toga sto je besmisleno ili nisu imali papria da napisu zlbu ili nisu platili advokatu mene stvarno ne sjekira vise nego oce li bit prohodan put Murino-Cakor-Pec u sred zime
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #96
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Show must go on :lolblue:
    She is only here to annoy herself!

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pahuljasti dvometrash jeli te neko odje angazhova da ti ispravljash narod i da izbijash pravdu kakvom je ti vidish !!!
    Pochini malo svoj posa i postuj ono shto ti mislish i ostavi se karakterisanja ljudi ko je kakav !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  23. #98
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Pahuljasti dvometrash jeli te neko odje angazhova da ti ispravljash narod i da izbijash pravdu kakvom je ti vidish !!!
    Pochini malo svoj posa i postuj ono shto ti mislish i ostavi se karakterisanja ljudi ko je kakav !!!
    nema sta "ko je kakav", ne ispravljam NAROD (narod se ne ispravlja), ispravljam GRESKE, bilo cije da su, jedino sto neki grijese malo/mnogo vise nego drugi ). Da si i ti odvalio da se RBR nije kasnije pridruzio tuzbama (citaj: posle 5 dana, sto nekima ne mozes da objasnis ni pod razno! ), ispravio bi i tebe, tacnije: tvoju gresku
    . Citirao sam BBC, kao sasvim pouzdan izvor, ne znam sto si i taj post pobrisao kompletan??? Ne vidim sta je problem u citiranju???
    Ovdje bi trebalo malo manje MISLJENJA, a malo vise CINJENICA. Neki MISLE da se RBR nije zalio na odluku FIA-e, ali CINJENICA je da jeste. Pa, ti vidi.

    Sto se angazovanja tice, pitaj Gorana69, on ce ti rec da me angazovao promonte (vjerovatno kao jedan od sponzora McLarena???)
    Last edited by pahuljasti_dvometrash; 18-07-05 at 23:38.

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ti rekao svoje daj svoje mishljenje i bez prozivke ostalih usera , dozvoljena je normalna konverzacija(da rechem prepucavanje ) ali samo ono shto je u granicama dozovoljenog , dok sam ja odje moderator igracesh po mojim pravilima i nikako drugo !!!
    Bio sam i vishe nego tolerantan !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SAMO GA NEMOJ NABOS GLAVOM DA TE ZAMOLIM HAHAHAHAHHAHA DOBAR JE OVAJ FERARI ZA KROZ GRAD HAHAHAHAHAAH
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Formula 1!
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 16298
    Last Post: 16-03-11, 20:42
  2. Samo pogledajte ovo...
    By Balsa in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 31
    Last Post: 31-03-04, 04:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •