Results 1 to 3 of 3

Thread: O svemu i svacemu

  1. #1
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    1,203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default O svemu i svacemu

    Posto je ovo dio foruma koji se zove ''Sve i svasta'' red je da imamo jedan sublimat svega i svacega u vidu ove teme.Kratko i jasno,nadam se da ce administracija imati sluha za ovu temu.Necu sad pisati zalopojke i cuda ne bih li iskamcio opstanak teme no kako ocete.
    Znaci,(neizostavno znaci) ova tema je zamisljena kao mjesto dje mozete napisati ono sto nema veze ni sa jednom temom na forumu a htjeli biste da podijelite to sa forumskom populacijom.Neki vas utisak,dozivljaj,razmisljanje.Vjerovatno ce biti i stvari oko kojih ce se povesti kvalitetna diskusija...A odma da kazem da se ogradjujem od bilo kakvog spama(mozda malo samo, neznatno, da se ne lazemo) i pozivam (evo me ka Pedja Bulatovic) forumase da se uzdrze od spama.

    Evo da pocnem.Kad god prebacim na CNN stalno neke dobre azijatkinje vode vijesti,a nije uvjek ista no ih ima vise.Interesuje me jeste li to i vi primijetili?Stalno azijatkinje i to mnogo dobre.E kad smo vec tu da pitam i ovo,zasto Amerikanci kazu Afro American a za Azijate kazu samo Asian.Ima li tu elemenata diskriminacije?

    Druga stvar.Bih danas na Goricu i u jedno doba takav flashback mislio sam da je bombardovanje i 99-a.Odjednom nekakvi avioni,ne pamtim kad sam zadnji put cuo takav zvuk.Bruje li bruje,bas se dobro cuju a ne vidis ih nidje.Ne mogu da ih vidim,mada stvarno usak mi vidik bijase ali toliko bih vidio.Da ne zna ko sto je to bilo?

  2. #2
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Amerikanci su crnce iz afrike dovodili u ameriku kao robove, a Azijati su sami dosli pa mozda zbog toga takav naziv
    Na CNN su Azijati zato sto ih placaju 5 evra, jeftina radnja snaga? Ili da se naprave fini na nacionalnu TV da se uvuku Kinezima???
    Druga stvar, mozda je dezavu ili si zalutao u neku dimenziju x dje su krang rokstedi bibop???
    ?

  3. #3
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Eo taman da pitam.


    Naime, u Julu prosle godine bio sam u nasoj napacenoj, hrabroj ali slobodnoj Crnoj Gori, tacnije u Podgorici. I jedne noci izadjosmo u grad i zavrsismo u Njegosev da pijemo, tamo u onaj mracni dio (see what we did there?). E sad, par metara dalje, na drugoj klupi, sjedjela je neka omladina i medju njima jedan lik koji pocinje sa beat-box-om. I to kakvim! 'Svirao' je jedno 4 minuta minimum. Lik je ra-zva-li-o. Tako da sam mora ustat i oaplit jedan aplauz. Mene interesuje, je li ga jos ko cuo, ne tu noc ili u Julu, no uopste, eo do nocas npr? Zna li se ko je lik?

    I am so post-rock I shit sad birds.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. o svemu-bar
    By Jin in forum Primorski
    Replies: 16
    Last Post: 22-01-07, 14:35
  2. Dje smo mi u svemu ovome...
    By Dragone in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 25-12-04, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •