Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: Elektro fax

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    blok6!
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Elektro fax

    ljudi, znam da nije mjesto, ali mi je strashno potreban neko sa elektro fax-a! Zanimalo me je mogu li sigurno da upanem na smjer elektroniku, na samofinansiranje ako sam bio sva 4 razreda dobar u srednju, i da li mogu ako upishem energetiku kasnije da se prebacim na elektroniku?
    Drsh Se Mala Drsh Se, Bogomi Se Pazi, Stari Vuk Je Josh U Punoj Snazi

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wolf_PG_krto
    ljudi, znam da nije mjesto, ali mi je strashno potreban neko sa elektro fax-a! Zanimalo me je mogu li sigurno da upanem na smjer elektroniku, na samofinansiranje ako sam bio sva 4 razreda dobar u srednju, i da li mogu ako upishem energetiku kasnije da se prebacim na elektroniku?
    Prosetaj do elektro faxa i raspitaj se, to ti je najbolji nacin da saznas sve sto te zanima.
    pozz

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da si pitao ovo prije par godina, odmah bi ti rekao da nema problema, ali sad se stvarno mnogo ljudi upisuje na etf, ne znam zasto. Prva godina je ista za oba smjera, tako da nije problem da se prebacis poslije prve. Ne bi valjda trebalo ni da je problem da upadnes na elektroniku, ali kolika je pomama...
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa tim uspjehom tesko da ces se upisat na elktor i to smjer elektronika , naravno da upanes u samofinasirajuce , jer mnogo se ljudi sad upisuje na etf i vecinja njih ima odlican ili vrlodobar uspjeh , prije dok je bilo prijemnog si mogo se i izvuc ako dobro uradis ali sada ne. Sto se prebacaja tice uvjek se mozes prebacit , to ti je cista formalnost samo papirologija .

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wolf_PG_krto
    a ima li kad se upisuje da se bira oce li na budzet ili na samofinansiranje, ja bih probao da podjem na samofinansiranje na elektroniku, kao pushtaje one koji sami placaju, ali kako sad masu ljudi ide na elektro, vishe ne znam ni tako mogu li se upisati...
    Ne biras ti nista, nego se pravi spisak, pa ako si ispod "crte" placas 300 eura semestar valjda
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    497
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zar nije 500 semestar (1000 godina) za sve faxove samofinans.?
    while True:
    suplje, prazno = prazno, suplje

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije, ovi "obicni" faxovi su nesto jeftiniji...
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prosle godine su bila odvojena predavanja za samofinansirajuce, tako da ce vjerovatno biti mjesta. Mislim da je dovoljno ljudi batalilo poslije prvog semestra tako da su vjerovatno svi upali u budzet u drugom, ali ja to samo nagadjam.
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podji U Bg I Pitaj Oce Li Te Upisat Sa Dobrim Uspjehom :d
    (samo Ce Ti Vrata Pokazat)

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wolf_PG_krto
    a mene zanima djaole, mozhe li da se desi da nece da me prime na samofinansiranje, kao nema mjesta za te shto placaju, a?
    Na samofinansiranje ce te primit 100%
    Samo nemoj da me pogresno shavtis, ali tehnicki fakulteti su ti ubij boze, a ti sa dobrim uspjehom nemas mnogo toga tamo da trazis.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se bas mislim koliko su vam svima ovakvi postovi dosadni, al sta cemo, treba mi mala, malecka pomoc. Znam da sam malcice promasila mjesto, ali teme su (donekle) slicne, pa da ne otvaram novu. Trebaju mi sve moguce informacije o diferencijalnim ispitima na pravnom fakultetu, datumi, predmeti, pitanja...Sve sto vam padne na pamet...Unaprijed zahvalna...

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Bogami, tesko, ima je dosta a i teska je. Nego sve se moze kad se hoce. Tebi srecno u svakom slucaju
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem, ja sam upisao ETF u Italiji (Ingegneria Informatica) i ovdje bih trebao da placam oko 500 eura godisnje, al kako svi stranci dobijaju stipendiju ne placam nista!
    Kod nas su usrali mnogo sa ovim sto se ne polaze prijemni!
    Last edited by Iceburn; 14-06-05 at 15:41.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wolf_PG_krto
    a znash kako, ja sam vazda znao tu elektroniku, ishao sam na takmichenja neka u osnovnu, treci sam bio u cg na takmichenje iz elektrotehnike! samo shto nikad nisao uchio istoriju, geografiju, srpski... znachi ja znam o toj struji po neshto, znao sam i matematiku u osnovnu dobro, mada u srednju sam slabo uchio, ali valjda bi uz nekog profesora to mogao stic, bili mogao? i naravno planirao sam na samofinansiranje da podjem, rekli su mi kao mogu tamo da upanem... a mozhe li se ta matematika stic uz nekog profesora?
    Ako imas volje da debelo zapnes, mozes sigurno sve stici. Motiv ti je najvaznija stvar. Ocekuj da ce ti biti dosta drugacije nego sto je bilo u srednjoj.
    Juffo-Wup fills in my fibers and I grow turgid. Violent action ensues.
    Break stuff

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Iceburn
    Kod nas su usrali mnogo sa ovim sto se ne polaze prijemni!
    Slazem se... Kad bi barem sve srednje skole bile iste po kriterijumu pa se i ne bih zalila. Ali kad mi dodju ovi sa $evera svi sa odlicnim uspjehom, ovi sa juga idu na samofinansiranje ili ispod crte sa jako vrlodobrim uspjehom.

    Nego Iceburn, da ne znas ti neki jaci fakultet za racunarstvo i inforamtiku tamo u Italy. Pola godine sam pokusavala da nadjem i nista?
    Always smiling :-)

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najvjerovatnije ces se upisati na ETF kao samofinansirajuci. To nije problem i ako si ispod crte, podjes do fakulteta i razgovaras sa dekanom ili nekim drugim. Samo ETF je mnogo tezak fakultet, jedan od tezih ili najtezi na Univerzitetu CG, ali nije nemoguce ako budes radio. Pravila nema: odlikasi ne uspiju a dogadja se da neko sa losijim uspjehom uspije, ali ipak, mislim da bi trebao da potrazis neki laksi fakultet jer covjek moze da "zaglavi" a mnogo tesko pada neuspjeh, lakse je nikada ne upisati nesto nego upisati pa ne uspjeti.
    Nemoj sve ovo da shvatis pogresno, ja ti zelim mnogo uspjeha i da postignes ono sto zelis, ali...ponavljam, ETF je jako tezak fakultet, no tu nema pravila, nije ga nemoguce zavrsiti cak iako si dobar djak, jer je energetika laksa, bitno je poloziti 4 matematike, koje, kako saznajem od studenata, nijesu vise takav bauk kao prije 10-tak godina kad je prof. Jacimovic obarao sve redom na usmenom dijelu ispita

  17. #17
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    565
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma upisi ti ETF , danas ti je to obicno ****** , malo treba da ucis ako imas smisal za to , kao sto si reko. Ove godine se matetmatik kod Mosuruvica polagala da je to sprdnja , davao je na kolokvijumima najosnovnije stvari koje nisu ni za srednju skolu . Nemas vise usmenih , sto automacki znaci da ces Osnove Elektrotehnike lako polozit jer te nece biti Joksimovica da te pored 10 na pismenom obori na usmenom . Normalno , osnove nisu lake , ni matematike ali kazem ti ako imas smisla onda sve se to moze odraditi, steta sto nisi ucio u srednjoj matematiku jer to mnogo znaci na fakultetu , ovamo se za jedan dan prelazi citava oblas vektora sto je npr. u srednjoj bilo citavo polugodiste , znaci tempo ti je jako brz i tu ti nema pauze , na fakultetu se ne zadrzavaju na stvari koje misle da si vec trebao naucit u srednjoj nego se to podrazumjeva da znas pa onad kad ti dodje muka da ne znas ni te osnovne stvari a moras jos da ucis i ovo sto ti oni predju tada je muka, moras uzet zbirke iz srenje ("Vene" od 1 do 4) i radi redom . Ali sve se moze stic , to se ne moze porediti sa onim sto je bilo prije par godina. Puno srece.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by shake
    Slazem se... Kad bi barem sve srednje skole bile iste po kriterijumu pa se i ne bih zalila. Ali kad mi dodju ovi sa $evera svi sa odlicnim uspjehom, ovi sa juga idu na samofinansiranje ili ispod crte sa jako vrlodobrim uspjehom.
    Da li je ovo primjer rasizma?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uh, kako sam mrzio tog "vene"-a

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koju si srednju $kolu zavrsio??
    Globetrotting

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gimnazija u Baru

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alien
    Da li je ovo primjer rasizma?
    Primjer ili ne to ti je tako. Moja generacija, gimnazija u pljevlja koja je imala upola manje djaka imala je 102 luconose, a nasa gimnazija jedva 20.
    Realno?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Somewhere u belong...
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^AlieN^
    Podji U Bg I Pitaj Oce Li Te Upisat Sa Dobrim Uspjehom :d
    (samo Ce Ti Vrata Pokazat)
    Pa mislim da nece. Ovdje se ne upisuje toliki broj ljudi sa samof. tako da ima neke $anse jer ih dosta odustane ako u udje na budzet. Mada, ja licno ne poznajem nijednog covjeka koji je sa dobrim uspjehom iz hs napravio ne$to na etf-u ili matf-u na kome ja studiram, a znam ih dosta... Poz =)

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tauruss
    Pa mislim da nece. Ovdje se ne upisuje toliki broj ljudi sa samof. tako da ima neke $anse jer ih dosta odustane ako u udje na budzet. Mada, ja licno ne poznajem nijednog covjeka koji je sa dobrim uspjehom iz hs napravio ne$to na etf-u ili matf-u na kome ja studiram, a znam ih dosta... Poz =)
    uhhh znam ih ja dosta, i to da su u godinu dana polozili ispita koliko ne mozes ni da sanjas.,. Govorim o brojkama >16 ispita za godinu, naravno svaki je pismeno+usmeno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wolf_PG_krto
    e pa ljudi, ja podjoh na energetiku, na elektroniku je guzhva tolika da ne mogu ni na samofinansiranje da upanem, a i placa se svaka godina, nema ako zavrshish prvu u roku da idesh drugu na budzet. Probacu posle 2 god da se prebacim na elektroniku poshto su prve dvije godine zajednichke, kazhu nema problema oko prelaska ako zavrshish te 2 god! i kako stvari stoje pochinjem da uchim matematiku vec od 1. jula, pa dako stignem tu matematiku nekako...
    Aj sa srecom, pa da budes dobar studenaT
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 07-04-05, 12:04
  2. Najbolji Elektro eventi u nas
    By trancer in forum Muzika
    Replies: 25
    Last Post: 15-11-04, 15:04
  3. Elektro pop
    By funestis in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 09-02-04, 15:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •