Results 1 to 2 of 2

Thread: hag:Slobodan Milošević o videosnimku strijeljanja Bošnjaka

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default hag:Slobodan Milošević o videosnimku strijeljanja Bošnjaka

    ”Traka je neka kompilacija”


    HAG - Odgovornost za zločine Škorpiona Slobodan Milošević je u srijedu prebacio na Milana Martića i Gorana Hadžića, bivše predsjednike nekadašnje Republike Srpska Krajina, a dijelom i na Radovana Karadžića, bivšeg predsjednika RS. Svi oni su optuženi za različite zločine u Hrvatskoj i BiH, počinjene u okviru istog “udruženog zločinačkog poduhvata”.


    Milošević je nastojao da dokaže da su Škorpioni od 1992. do 1995. bilo potčinjeni Srpskoj Vojsci Krajine, a prilikom “borbenih izleta” u Bosnu stavljali se pod komandu MUP-a RS. “Ta jedinica”, tvrdio je Milošević, “nije imala veze sa Srbijom i u njenom sastavu nisu bili ljudi iz Srbije”.


    Za videosnimak streljanja šestorice bošnjačkih dječaka i mladića, koji je prošle sedmice prikazao tužilac, Milošević tvrdi da je “sumnjiv”, da je u pitanju “nekakva kompilacija” i da je na traci “dodano nešto.” Na snimku se, ukazivao je Milošević, ne vidi ni vrijeme ni mjesto zločina, ni ko su žrtve i kakva je njihova veza sa Srebrenicom.


    Milošević je tužioca optužio za “vređanje Srpske pravoslavne crkve”. Optuženi je, takođe, tražio od tužioca da mu otkrije porijeklo video- trake, izvor od koga je dobio kao i osnov na kojem zasniva tvrdnju da su žrtve dovezene iz Srebrenice koja je, kako je izračunao, 154 kilometara udaljena od Trnova.


    Tužilac Džefri Najs je rekao da će na sve to odgovoriti kada bude podnio zahtjev da se traka prihvati u dokazni materijal. Njenu autentičnost će potvrditi zaštićeni svjedok koji je snimio najveći dio videosnimka.

    "analiza" jednog od Drazinih simpatizera : (dolje)


    --------------------------------------------------------------------------------

    Сведоци смо још једне медијске подвале, којих смо имали прилику да се нагледамо у последњих петнаестак година. Сетимо се само Маркала, Рачка, па чак и наводног снимка атентата на Зорана Ђинђића, за кога се јавности сугерише да представља саму сцену атентата, иако је потпуно јасно да се на том фамозном снимку види само како Зоран Јанушевић улази у аутомобил.

    Проблем је што Срби увек прекасно уоче превару, па тако вечито испадамо крвиви за сва злодела на овом свету. Овога пута се наша „елита" толико истрчала да је чак председник Србије најавио да ће се поклонити сребреничким жртвама. С друге стране, премијер Коштуница нас обавештава да је похапсио људе одговорне за „егзекуцију цивила" у околини Сребренице.

    Да бисмо одговорили на ове лажи, морамо детаљно анализирати снимак који нам медији више пута дневно сервирају. Реч је о програму Mind Control (контрола ума) чији је циљ да ми сами себе, кроз аутосугестију, убедимо у нешто што није тачно. Зато ја овај снимак доживљавам као класичан напад на мој здрав разум, логику и способност да самостално расуђујем.

    На снимку видимо како свештеници Српске православне цркве дају благослов некаквим „Шкорпионима", па тако гледаоци треба да поверују како је Црква, заправо, главни инспиратор тог злочина. Класичан Mind Control.

    Затим видимо мушкарце које из камиона изводе неки људи у неидентификованим униформама. Запажате да на униформама нема никаквих ознака, изузев српске заставе на береткама, што би требало да нам сугерише како је реч о представницима државе Србије.
    Још један детаљ је веома занимљив. Нигде се не види ознака камиона, односно регистарске табилице. Не види се ни датум када је то снимано. Дакле, снимак је могао бити направљен пре месец дана, и то у било ком делу света.
    Примећујете да из камиона излазе ниски људи тамног тена, карактеристичног за Блиски Исток. Ко нама гарантује да овде није реч о Курдима, на пример? Не заборавите да су се у тзв. камиону-хладњачи 2001 године налазили управо курдски лешеви!

    Наредни кадар показује саму егзекузцију: тројица мушкараца везаних руку стоје у колони. Униформисани их одвајају полако, једног по једног и убијају их рафалом у леђа. Док првог убијају, други и трећи мирно чекају на ред. Док убијају другог, трећи и даље непомично стоји. Дакле, једна потпуно невероватна сцена. Замислите да се налазите у реду за стрељање. Да ли бисте тада стајали мирно и гледали како убијају оне испред вас, или бисте кукали, јаукали, вртели се и молили за милост?

    На крају чујемо како неко каже да је „цркла" батерија. Гле чуда, „цркла" је баш када је извршена „егзекуција", тако да смо ускраћени за информацију о томе шта се после дешавало. Али, да не би ова прича остала недоречена, тужилац Џефри Најс је пожурио да нам објасни како су те лешеве после покупила нека два „цивила" која су такође била у камиону, а којима су скинуте лисице. Па ето, ко хоће нека верује Џефрију Најсу пре него свом разуму.

    Ако је овај снимак заиста направљен 1995 године, поставља се питање шта је тужилаштво до сада чекало? У то време је, ако се сећате, председник Милошевић био „фактор мира и стабилности" и један од потписника Дејтонског споразума. Ако је Бил Клинтон, па и сам Хашки трибунал знао за ове „егзекуције" које данас стављају Милошевићу на терет, како им није било мрско да са тим човеком потписују мировни споразум и именују га фактором мира и стабилносто?!

    Ово је само још један пример лицемерја Новог светског поретка.

    Није случајно што се овај ЛАЖНИ снимак појавио баш сада уочи годишњице догађаја у Сребреници, и уочи почетка разговора о будућем статусу Косова и Метохије. То је само још један део програма који за циљ има слабљење утицаја Србије, и, што је можда још важније, убеђивање Срба да су одговорни за наводне злочине широм бивше Југославије, да би се лакше спровела „денацификација" овог народа, и завршио процес разбијања Србије.

    Да бисмо то спречили, ми као људи који волимо ову земљу, морамо на све могуће начине раскринкати овај снимак, као и све будуће фалсификате којима ћемо бити засипани у данима који долазе.
    _________________
    Веровао сам да сам на правом путу, али судбина ме је немилосрдно завитлала у свој вртлог. Много сам хтео, много започео, али олује овог света одувале су и мене и моје дело.

    Ђенерал Драгољуб Дража Михаиловић
    Last edited by Monterico; 10-06-05 at 09:50.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima logike!

    mada......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •