Results 1 to 8 of 8

Thread: Hoce li ikad...

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hoce li ikad...

    ...Vapori ovi svrcat u Novi.

    Evo ih svaki dan gledamo kako ulaze i nakon posjete Kotoru svecano napustaju nas prelijepi zaliv. Mora se rec Kotor je zaista sredjen u zadnje vrijeme i koliko toliko organizovan. Posjetioci su impresionirani kako se ogromna brodina kao Costa Mediterranea provlaci pored Gospe od Skrpjela. Koliko ih vise svraca u Dubrovnik bolje i da ne spominjemo ovdje. Sta je sa Novim? OK ne mogu svi akostati uz nase mulo. Ima li drugih rijesenja?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,058
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    229 Posts

    Default

    juce sedim u sport cafe i mladi studenti iz dubrovnika sede sto pored mene i govore "koja je ovo rupa od grada" mislim da i italijani misle neshto tako slicno.
    \\
    OFL•GIC

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    hmmmm, tu iza tebe
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koa prvo nisi sedao nego si sjedao :P, a kao drugo uopste to nisu rekli i nemoj da izmisljas. citiram jednog od njih: "sport cafe je bas vrhunski uredjen, a herceg novi mi se svidja, cak i vise od dubrovnika samo da je stari grad malo bolje "rasporedjen"" - kraj citata.

    tako da marko, nemoj da ocrnjujes ljude bezveze...

    @belavista

    ja studiram u dubrovniku i upoznat sam sa tim stvarima oko cruisera. to izgleda jako fino, kad vidis kako svi pristaju u dubrovniku ovo ono, ali to je jedino sto ima - izgled. ti turisti nista u gradu ne trose, nikakve suvenire ne kupuju, samo obilaze grad. jedini prihod gradu je novac od sidrenja broda u gradsku luku. mislim bilo bi dobro i kad bi poceli u novi da dolaze. (heh zamisli samo scenu da ona grdosija stoji usidrena na sred zaliva). od ove sezone (ima jedno 15tak dana) su poceli autobusi (koji vode turiste u obilazak mauzoleja, cetinja, etc) da svracaju u novi (mislim da se zadrzavaju po sat ipo, dva). ovi turisti imaju turu po trgu i ostatku starog grada, mislim skroz do skvera, tako da eto, mogu slobodno reci da ce ove godine turizam ipak malo procvjetati odje (barem sto se stranih turista tice).

    eto toliko

    pozdrav
    Last edited by leuk; 03-06-05 at 16:06.
    This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,058
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    422
    Thanked in
    229 Posts

    Default

    ja sam dobro cuo shto je decko iza mene rekao. malo je falilo da se okrenem i da ga poshaljem u dubrovnik odakle je doshao.

    i sedao sam.
    \\
    OFL•GIC

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    hmmmm, tu iza tebe
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito
    ja sam dobro cuo shto je decko iza mene rekao. malo je falilo da se okrenem i da ga poshaljem u dubrovnik odakle je doshao.

    i sedao sam.
    hmmmm, momak koji je sjedao iza tebe je rekao ovo sto sam ti ja naveo, onaj drugi je rekao da je ok, a ona zenska nije nista u vezi novog komentarisala, tako da ne znam sta si ti cuo, vjerovatno si to u glavi zamislio.

    a sto se tice sjedao i sedao, ne mozes pricati ijekavicom a pisati ekavicom.
    This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit

  6. #6
    kravac Guest

    Default

    Pa i jeste istina je da je ovo rupa od grada,u stvari to je postalo.Ja se sjecam kad sam lejtos bio na Cetinju,vode ih oko Manastira,pita vodic ako ima neko da im objasni na engleskom kad ono...Stvorila se guzva a za to vrijeme "dobri ljudi" cetinja salju malu djecu da kradu pare iz SPC,sramota...Mislim da HN nije toliko turisticki zanimljiv kao Kotor,bar ne za tu vrstu turizma

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    hmmmm, tu iza tebe
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kravac
    Pa i jeste istina je da je ovo rupa od grada,u stvari to je postalo.Ja se sjecam kad sam lejtos bio na Cetinju,vode ih oko Manastira,pita vodic ako ima neko da im objasni na engleskom kad ono...Stvorila se guzva a za to vrijeme "dobri ljudi" cetinja salju malu djecu da kradu pare iz SPC,sramota...Mislim da HN nije toliko turisticki zanimljiv kao Kotor,bar ne za tu vrstu turizma
    ma ima novi i te potencijale, samo sto to nasi ljudi ne znaju bas najbolje da iskoriste...
    This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by leuk
    ma ima novi i te potencijale, samo sto to nasi ljudi ne znaju bas najbolje da iskoriste...
    Mozda i znaju nego se niko ne trudi da od HN napravi negrad kakav bi trebao da bude ...
    Follow The Leader

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. hoce li neko?
    By ragz081 in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 25-03-05, 18:36
  2. Izbor za NAJGORU reklamu ikad... vol. 01
    By HaL[1338] in forum Primorski
    Replies: 12
    Last Post: 14-03-05, 10:05
  3. Kad on hoce, a ona nece (i obrnuto)
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 14
    Last Post: 09-10-04, 21:02
  4. Replies: 12
    Last Post: 26-09-04, 14:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •