Results 1 to 25 of 25

Thread: Poslodavci (vaša iskustva)

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default Poslodavci (vaša iskustva)

    Topik zamišljen da se na njemu iznose ocjene o sadašnjim i bivšim poslodavcima. Kritike,pohvale, zašto ste napuštili posao,zašto ste dobili otkaz,koliko i da li kasne plate,dal je poslodavac fer prema radniku itd. Đe treba ocrnit ocrnite al nemojte preskočit da pohvalite one kod kojih ste imali pozitivna iskustva(makar i djelimično). Ovo bi trebalo da posluži kao pomoć prilikom zapošljavanja ljudima takođe. Moći će da se informišu o budućim poslovima i da izbjegnu "zamke" domaćih,novopečenih biznismena. Po mogućnosti izbjeći rasprave,politiku itd. kako bi se održala kakva takva preglednost. Pitanja i odgovori na ista su poželjni a zamolio bih moderatora da provokacije i okretanje priče na drugu temu sankcioniše brisanjem postova svima(pa i meni ).
    Krenuću od sebe.

    1. MBC
    Počeo da radim krajem proljeća 2005.godine tačnije došao na obuku. Cijela obuka je išla o trošku ZZZCG i bila je plaćena poslodavcu i od tih para su i nama trebale biti isplaćivane plate. Obuka je trajala kratko(par nedelja ili manje čak) i odma je većina "gurnuta u vatru". Rečeno je bilo da se pola godine radi za dž a onda ide plata. Posle pola godine su krenuli da nam isplaćuju po 120eura koje su pravdali kao "pripravničku" iako smo mi već posle 15-20 dana odrađivali cijeli posao(pune smjene) kao i radnici koji su godinama bili tamo. Plate su kasnile masovno(pojedinima se od starih radnika bilo pokupilo i po 5-6000 što je na platu od 250-300eura podosta) i isplaćivane su uglavnom u djelovima po 50-100eura. Kad je završena godina koju je plaćao Zavod ja sam napuštio TV jer su odbili da potpišu ugovor o radu i tražili da sve bude na usmenom dogovoru i obećanjima. Pošto su nekolika dana ranije otišli stari radnici koje su izigrali na sličan način ja sam to odbio i pokupio se. Iznenađenje je uslijedilo kad sam uzeo radnu knjižicu đe je bilo zavedeno samo mjesec dana rada a taj dan kad sam doša za papire Nino je doveo i svog "tjelohranitelja", nekog "Boba" (kako sam kasnije povezao učestvovao je u onom incidentu profesora Lukića na Pravnom fakultetu prije više godina) kako bi mi "stavio do znanja da sam mlad momak i da je budućnost predamnom i da nema potrebe da pravim frku". Zašto su očekivali frku nemam pojma jer nisam tamo imao nekih konflikta niti sam neki tučaroš isl . Pretpostavljam da je u pitanju bio Ninov strah koji je dvije godine ranije popio žestoke batine od zaposlenog kojem je bio dužan a mislio da može da mu psuju porodicu. Uglavnom, pošao sam sa knjižicom na ZZZCG đe sam saznao da je svima na "prekvalifikaciji" u MBC trebalo biti plaćena puna plata od njih tokom cijelih 12 mjeseci i da je ZZZCG njima isplatio te pare unaprijed. Kad sam pitao zapošljenog što će uradit sa tim jer niti smo dobili pare niti polovina prijavljenih nije više tamo, on je odgovorio da mogu da podnesem prijavu ali da nema smisla. ZZZCG ima sa njima ugovor već godinama i to se neće mijenjat. Takođe, kako bi eskivirali neku tužbu(jer ne znam drugi razlog) prijavili su kako sam slomio kameru i dobio otkaz a ne samostalno napuštio posao. Da napomenem radio sam većinu TV poslova(montaža,kamera,realizacija,sređivanje studija,nošenje svega i svačega, a ponekad u nedostatku istog i izigravao sportskog novinara(što i nije teško znajući kako većina novinara u CG funkcioniše). Nino Radulović i Svetlana Barović su se cijelo vrijeme sa radnicima igrali "loš policajac,dobar policajac" i tako održavali zaposlene "mirnim" kako ne bi tražili zarade. Veliki broj radnika koji je napuštio tu TV govori dovoljno o tome. Dobrom dijelu još uvijek pare nisu isplaćene a ko zna i oće li bit ikad. Znam da su neki posle par godina suđenja dobili svoje.Mene je ostalo nešto para neisplaćenih(onima koji su počeli kad i ja je sad ostalo 5-10 000) al mi je mrzno bilo uć tamo. I da ne zaboravim,inspekcija je bila redovna al se sve završavalo kod Nina u kancelariju pa je rad na crno mogao da cvjeta.
    Prvi posa,prvi mačići u vodu.

    2. Elmag
    Pošao sam u drugu cijenjenu tv posle MBC-a. Pristali su da me zaposle al uz uslov da "3-4 mjeseca radiš neplaćeno a ako se pokažeš onda ćeš dobijat platu". Saznavši već od ranije da su im plate em male,em kasne pozdravio sam ih i otišao dalje(mene niko ne daje besplatno ni autobusku kartu do posla ni hranu pa na obećanja nisam više bio rad oslanjati se).

    3. Montena
    Montena je bila pola/pola. Plate su često kasnile al je posao bio opušteniji i moglo se sve dogovorit i iskombinovat. U njoj sam proveo neke dvije godine dok mi nije dosadilo kašnjenje plate(jer, opet, kad moraš zajmit pare da bi iša na posa to nije to) i otišao. Uglavnom, sa Đurom Vučinićem se može dogovorit oko posla al oko para teško jer ih vazda fali . Za razliku od Nina ovaj makar nije trošio pare na auta,putovanja sa ljubavnicama isl a radnicima priča kako se nema. U Monteni je drugi problem bio a nedostatak keša evidentan. Ali opet,radnici su nekako drugačiji bili i puno je lakše bilo radit i istrpit to kad nema para kad imaš sa kim ljudski progovorit i našalit se. I makar je vazda(bar dok sam ja tamo bio) bilo hrane o trošku firme što nije mala stvar ako trebaš na poslu provesti 8-10 sati. Pošto sam otišao ostalo je par plata duga al je to isplaćeno kasnije(nešto u gotovini nešto u kompenzacijama). Kao što rekoh,polovično je valjao posao . Tamo bih se i vratio možda nekad kad sredi se finansijska situacija.

    4. Damar
    Agencija za ispitivanje javnog mnjenja je opis posla ove firme . U pitanju su ankete koje sam ja za njih radio 2-3 godine,što redovno što povremenu kad uklopim sa drugim poslovima. Sve najbolje za njih. Ko dođe u priliku da radi kod njih neka ne brine dal će mu pare bit isplaćenje itd. Najduže sam ih čekao 10 dana možda, a često su bivale i 2 dana pošto se anketni materijal preda.Ankete možda nisu plaćene koliko u neke druge agencije koje se bave sličnim poslom ali se puno brže rade i ljudi su na terenu dosta često upoznati o čemu se radi pa manje odbijaju da popune anketni listić + sve je anonimno i bez ostavljanja brojeva telefona isl. Ko je nekad radio ovaj posa znaće koliko to znači. Dnevno se moglo zaradit 30-50eura. Ako za 10tak dana uzmete 300e mislim da je vrijedno bolnih noga i slušanja komentara ovog naroda priglupog.
    Još jednom,svaka preporuka.

    5. Trenutno radim za jednog forumaša honorarno i zadovoljan sam. Ne bih ulazio u detalje što se tiče posla al pretpostavljam da sam jedan od rijetkih koji se zaposlio preko onih oglasa na podforumu prodaja

    Eto,sad neka neko drugi nastavi

  2. #2
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    188
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brate, radim od svoje 15 godine, stim da sam do 18-19 radio kao sezonski radnik. Uglavnom, sad imam 22 godine i aktivno radim a da pritom nemam dana radnog staza....radio sam nekih mjesec dana u lokalu u kojem je Femaman izvisio za pare...da budem realan, momak nije bio radnik ipo, ali za mizeriju koju je primao (trebao da prima po dogovoru) bio je liga ipo! ja nisam dozvolio da mi ikad iko ostane duzan jer praktikujem placanje u dnevnicama, tako da sam sto se para tice jedini bio ispostovan, ali sto sam gazenja vidio od strane gazde to je smijesno koliko je tuzno...covjek je umislio da je splendid pod njegovim rukovodstvom, a ne ta birtija koju ne zelim da imenujem. osnova za tuzbu ima. ja sam rekao da cu biti tu ako im zatrebam za tako nesto (kao sto smo demonstrativno napustili radna mjesta ja i kolega prilikom jednog kakanja na tom poslu od strane gazde prema jednom od kolega), medjutim niko se ne usudjuje da to pokrene. mene taj vid naplate ne zanima jer smatram da je to stvar dogovora izmedju gazde i radnika.(makar kad sam ja u pitanju iz prostog razloga sto u suprnotnom ne bih prihvatio posao da nisam svojevoljno pristao na to) ovdje se jos uvjek podrazumijeva da se osiguranje ne podrazumijeva, tako da ljudi bi mogli da naprave neku vrstu pobune u smislu manjkanja radnika i jos ponesto, ali ovdje nema ljudi...kad nekome treba posao lizao bi tudja *****, smatram gazenjem sebe od samog starta cime dozvoljavas i da te drugi gaze, tako da mu u neku ruku dodje /sam pa', sam se ubio!
    Nije sve bas ovako kao sto sam napisao i naravno da postoje neke druge i mnogo bitnije stvari kad je ova tema u pitanju, ali dalo bi se o tome pisat mnooooogo, mnogo! ... a ja sam radji za akciju a da pritom ne moram da cijenjene sjedalne djelove ljudi koji su isto za akciju ali preko fejsbuka i ostali drustvenih mreza, umrezim sa foteljom koja u ovom slucaju znaci pokenuto je sve ti samo budi tu da mi to zajedno zavrsimo. nadam se da nisam bio mnogo nejasan.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Ok,al ođe bi trebalo imenovat poslodavce i firme kako ne bi ostali dolazili u slične situacije. Sam opis problema nema smisla ako ostali ne znaju đe se to desilo.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Od septembra 1969, jo nijesam cuo, da je nekome kasnila plata, ili da porezi nijesu placeni u Dansku, a KOLEKTIVNI UGOVOR sklopljen prijed 120 godina je SVETO PISMO,
    a REZERVNI FOND za PLATE RADNIKA, kad likvidiraju KOMPANIJU PREPLISUJE.

    Iskustvo poslodavca (22 god)sa zaposljenima BLIZNJIMA&FAMILIJE su losi,
    jer emocije i bizniz je losa kombinacija, svi su na GUBITKU I SVI SE OSJECAJU PREVARENI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Cheky

  6. #6
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Ima li ko da je radio u turistickoj agenciji?

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    JAVASLUK I HIPOKRIZIJA,
    Niko ne moze UNISTIT ono sto je davno unisteno, TRZISTE RADA U HAOSU, od 53000 companija, 15000 u BLOKADI, sa dugom od 380 miliona, 15000 aktivnih, resto UMRTVLJENO, neko placa i porez drzavi i zdrastvu i fondu PIO, neko na minimalnu platu, a neko na realnu, a neko ne placa godinama, mnogi ni struju ne placaju jer su iz DPSa, pa im niko ne smije prinudit, SPISKOVE DUZNIKA DRZAVI SE DRZE U TAJNOSTI, u takvom HAOSU, jedini POSAO KOJI se moze radit LEGALNO JE CUVANJE KOZA. I veca KORIST od MINISTARA bi bila, da se i oni BACE NA UZGOJ KOZA, jer od RADNIKA I POSLODAVACA PRAVE OVCE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,229
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Očito, imao sam više sreće. Poslodavci su na vrijeme i u potpunosti izvršavali svoje obaveze.

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Da ne otvaram novu temu. Koliko iznosi pripravnicka plata?

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Nema fiksne. Neđe ti je 150e,u Privrednu komoru je 450, EPCG oko 600-700, u Plantaže 700-1100

  11. #11
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Nema fiksne. Neđe ti je 150e,u Privrednu komoru je 450, EPCG oko 600-700, u Plantaže 700-1100
    Pa ima li neki minimum koji je privatnik obavezan da ti isplati u saradnji sa drzavom?

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Privatnici neće ni da primaju na pripravnički ako ZZZCG ne plaća dio. Jedno iz familije ima diplomu agronoma već godinu dana i visok prosjek i svuda je isti odgovor dobilo. A minimalno je 150-200e pri čemu ne očekuj da ćeš učit i uhodavat svoju branšu nego ćeš radit što ti kažu(90% slučajeva)

  13. #13
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Odlična tema... I Dutch je napravio odličan uvod...
    Napisaću nešto kasnije ali zasad da prvenstvo dam ljudima koji su radili/rade za privatne (i privatizovane) firme i kompanije, obzirom da moja iskustva možda i nijesu toliko interesantna jer nijesam radio nikada za privatnu firmu/kompaniju, sem katkad kakvog honorara...

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Evo ih nema izgleda ili niko ne želi o tome da piše

  15. #15
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ovo ti je zaista dobra ideja i nadam se da ce ostali odluciti da napisu svoja iskustva!
    Ja licno nemam neku istoriju sto se tice poslova jer radim na jedan isti posao vise od 6 godina i zato ne bih da otkrivam imena dok ne bih promijenio taj posao.
    Reci cu samo da radim kod domaceg privatnika, manja firma za racunare a ja sam serviser na nivou opravke elektronike. Zadovoljan sam svojim poslom koji radim i vjerovatno bih ga radio cio zivot. Placen sam solidno za danasnje okolnosti. Sto se tice gazde i njegovog odnosa prema radniku u ovim nasim okolnostima on je za relativnu pohvalu ali naravno da to uvjek moze bolje u mnogim prilikama. Ono sto bih volio, a sto me i po Zakonu ove drzave sleduje, jeste da mogu da primam platu preko banke i da mi se uplacuju puni doprinosi i porezi onako kako Zakon predvidja, medjutim kao i sa velikim brojem radnika u CG to nije slucaj. Takodje ne volim sto radim i subotom. Inace volio bih da posla ima i 5 puta vise pa i da ne mogu da stizem, ne volim kad nema posla jer se dosadjujem. Medjutim to nije nesto na sto mogu da uticem. Gazda je tu malo plasljiv i nece da siri posao a mogao bi sa odredjenim ulaganjima. Ovako posao stagnira pa cak ide i silaznom putanjom a ja nemam priliku za daljim napredovanjem u smislu sopstvenog angazovanja a time i mogucnoscu bolje zarade.
    Zato drzim otvorene karte mozda i za neki drugi bolji posao.
    Budala sam bio sto nisam na vrijeme zavrsio ETF i sto nisam bio clan DPSDP imao bih siguran posao recimo u EPCG. Ali eto zbog nekog svog za mnoge imbecilnog inata nisam dio te i takve danasnje elite.

    Ako budem mijenjao posao sigurno cu se javiti na ovaj topik da napisem svoje iskustvo.

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Privatnici neće ni da primaju na pripravnički ako ZZZCG ne plaća dio. Jedno iz familije ima diplomu agronoma već godinu dana i visok prosjek i svuda je isti odgovor dobilo. A minimalno je 150-200e pri čemu ne očekuj da ćeš učit i uhodavat svoju branšu nego ćeš radit što ti kažu(90% slučajeva)
    3.3 je koeficijent za VSS, jel tako? I minimalna cijena rada je 55 ojra. Sto nam daje fantasticnu sumu od oko 180 eura. Plus se daje oko 80 eura za prevoz i topli obrok. Sto na kraju dodje oko 260 eura pripravnicka plata. Moze li ova racunica bit tacna, raspolazem li pravim informacijama?

  17. #17
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,994
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Може, мислим да је од 200 до 250 најмања приправничка плата.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Ne,oni to svi obračunavaju na svoj način. Rekoh ti gore od 150 pa do samog neba(tj plantaža,epcg ili sl )

  19. #19
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Zavod za zapošljavanje, na osnovu Pravilnika
    o pripremi za zapošljavanje, učestvuje u finansiranju stručnog osposobljavanja pripravnika
    sa VSS koji su diplomu visoke stručne spreme
    stekli u redovnom roku sa prosječnom ocjenom
    iznad 8,50. Učešće Zavoda u finansiranju ovih
    pripravnika je u visini od 100% od najnižeg
    koeficijenta za visoku stručnu spremu, po kriterijumima iz Opšteg kolektivnog ugovora.
    Primjenom koeficijenta 3,30, mjesečni iznos
    zarade po jednom pripravniku iznosi 315,40 €

    http://www.zzzcg.org/shared/dokumenti/Publikacije/brosure/09%20Zaposljavanje%20pripravnika%20NEZAPOSLENI.pdf
    Ovo je sa sajta zavoda. Sad ne znam sa cim su pomnozili 3.3 da bi dosli do ove cifre 315?!

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    To mačku o rep. Kažem ti,sestra je agronom diplomirani i u jednu poznatu PG firmu je išla i ponuđeno joj je 200e. NIšta prevoz,topli obrok itd. nego čak je trebala da radi kao fizički radnik(čitaj da istovara džakove) i da joj mjesto zaposlenja mijenjaju(Zabjelo,Masline,Golubovci itd). ZZZCG ne plaća više ništa ako nemaš debelu vezu. Samo te odbiju sa pričom kako nemaju para itd. Naišao sam na dosta slučajeva đe privatnik kaže "Ja ću te zaposlit al da Zavod isplaćuje".
    Znam momka koji je završio fax i radio pripravnički za manje od 150e tako da te cifre variraju.

  21. #21
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Zavod za zapošljavanje, na osnovu Pravilnika
    o pripremi za zapošljavanje, učestvuje u finansiranju stručnog osposobljavanja pripravnika
    sa VSS koji su diplomu visoke stručne spreme
    stekli u redovnom roku sa prosječnom ocjenom
    iznad 8,50. Učešće Zavoda u finansiranju ovih
    pripravnika je u visini od 100% od najnižeg
    koeficijenta za visoku stručnu spremu, po kriterijumima iz Opšteg kolektivnog ugovora.
    Primjenom koeficijenta 3,30, mjesečni iznos
    zarade po jednom pripravniku iznosi 315,40 €

    http://www.zzzcg.org/shared/dokumenti/Publikacije/brosure/09%20Zaposljavanje%20pripravnika%20NEZAPOSLENI.pdf
    Ovo je sa sajta zavoda. Sad ne znam sa cim su pomnozili 3.3 da bi dosli do ove cifre 315?!
    Meni bliska osoba u ministarsvo finansija prima 200 eura kao pripravnik.

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,967
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Znaci ipak je sve tako crno

  23. #23
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ja koliko znam po novom Zakonu o radu minimalna zarada ne smije biti niza od 30% prosjecne zarade iz prethodnog polugodista.
    http://www.usscg.me/me/dokumenta/zakoni
    E sad zaista ne znam kako ide to sa pripravnicima al je bezveze ako makar ne dobijaju tu minimalnu platu.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,081
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    554 Posts

    Default

    Nešto nema zainteresovanih da podijele svoja iskustva

  25. #25
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Pa izgleda ne rade ovi kolege forumasi po privatnika, udomljeni su oni u drzavni sektor .
    Sto da radis.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. DSG iskustva
    By Cika_Nemanja in forum Automobilizam
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-12, 16:49
  2. CHOVJEK UGRIZAO PSA, poslodavci&radnici LJUBAV
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 15-08-11, 14:22
  3. Iskustva sa Fed Ex-om ?
    By oktagon in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 17-11-09, 18:02
  4. Iskustva sa lakirerima
    By nikola_vuk in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 81
    Last Post: 20-07-09, 19:01
  5. LCD+LCD TV dualview iskustva..
    By NexusVI in forum Hardware
    Replies: 3
    Last Post: 07-07-07, 11:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •