Results 1 to 12 of 12

Thread: I: preporuka majstora za BRC plinove

  1. #1
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default I: preporuka majstora za BRC plinove

    Interesuje me ima li ko da mi preporuči majstora za BRC auto plin, osim Nikole Đolevića, Boljevića, majstora na draču (jer mu nisu mogli otkriti kvar)... Plin je radio savršeno 8 godina, tada je plaćen u Beogradu, skoro 1800 eura, što i dan danas drži cijenu, treba mi majstor koji ima odgovarajuću dijagnostiku za njega, da ne slušam razne predloge majstora, već ako mogu da mi otrkiju i otklone kvar..

  2. #2
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    438
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj ne postoji... imam problem sa plinom godinu dana , gledao je svaki moguci plinar u pg, a i sire, i niko nista ne zna... mogu ti dati par br, pa da probas?

  3. #3
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To mi je na bratov auto, trebao bi preksjutra da ide u Tivat kod Gudelja, ovdje u PG niko nema pojma... Lupaju kvarove i hoće da skinu taj plin da ugrade njihov Š kategorije, a dan danas ovom plinu ne pada cijena, CD sa programom za njega je izgubio... Makar postoji li mogućnost da se nabavi CD sa programom???

  4. #4
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Nikšić
    Posts
    545
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slobodno ga nemas kud slat kod gudelja. ja bio kod njega, nesto mi je cackao oko bivseg auta, samo mi jos vise sjebao potrosnju.
    they share a look in sileNce and everything is understood...

  5. #5
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikola555 View Post
    to mi je na bratov auto, trebao bi preksjutra da ide u tivat kod gudelja, ovdje u pg niko nema pojma... Lupaju kvarove i hoće da skinu taj plin da ugrade njihov Š kategorije, a dan danas ovom plinu ne pada cijena, cd sa programom za njega je izgubio... Makar postoji li mogućnost da se nabavi cd sa programom???
    nidzo probaj zvat tomiČiĆ sava-u radanoviĆe 069-046-253.nek svrati kod njega.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ok Jokac, hvala ti... Nadam se da će imati taj program, vremena da pođe do BG nema trenutno, a ne bi da rizikiju da ide gore bez velike potrebe i zato traži taj program makar da mu se ustanovi kvar na plinu

  7. #7
    Join Date
    May 2009
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djoljevica izbjegavati u sirokom luku, jer kada ti jednom pokvari auto ostaje ti jedino da ga ugazis kao go..o. Da samo zans koliko je auta UNISTIO! (medju njima i moje)
    Vjerovatno ti je kao i 99.999% nepismenih majstora u Podgorici poceo slagati price kako treba ovo, treba ono, dobaviti specijalni prah sa Jupitera, staviti dusu kengura udovca u plinska pluca, ali samo orginal koji on ima... i slicno...
    Moj savjet: raspitaj se da li u Srbiji ima ovlasceni servis za BRC i povedi tamo. Iako ti se cini skupo, vjeruj mi mnogo je jeftinije...

  8. #8
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam koliko ih je uništio, mom bratu je dao preporuku da skine BRC plin i da stavi neki njegov sistem da ga ispane 400-500 eura, a za BRC neće ni centa dati. Prvo rekao da su dizne, pa onda nešto drugo, pa na kraju rekao kako je izgubio program za taj plin i ne zna u čemu je problem... Ima predstavništvo u Užicu, Čačku i Beogradu, nego nije sad u prilici zbog posla da putuje. Kad je prvi put Nikola Đolević rekao da su crkle dizne (a jedna dizna košta 125 eura u Beogradu, a i ma ih 4) zvao sam Kaluđera u Čačak rekao mi je da nema nikakvih problema ako su dizne on mi može staviti Valtekove (komplet 4 košta 50 eura i nešto treba da se prepravi to ne košta sve ukupno preko 70 eura), Đolević je odma promijenio priču da je drugi kvar, kako je taj plin skup za održavanje i počeo da nagovara mog brata da makne plin
    Quote Originally Posted by rajah72 View Post
    Djoljevica izbjegavati u sirokom luku, jer kada ti jednom pokvari auto ostaje ti jedino da ga ugazis kao go..o. Da samo zans koliko je auta UNISTIO! (medju njima i moje)
    Vjerovatno ti je kao i 99.999% nepismenih majstora u Podgorici poceo slagati price kako treba ovo, treba ono, dobaviti specijalni prah sa Jupitera, staviti dusu kengura udovca u plinska pluca, ali samo orginal koji on ima... i slicno...
    Moj savjet: raspitaj se da li u Srbiji ima ovlasceni servis za BRC i povedi tamo. Iako ti se cini skupo, vjeruj mi mnogo je jeftinije...

  9. #9
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Kotor
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikola555 View Post
    To mi je na bratov auto, trebao bi preksjutra da ide u Tivat kod Gudelja, ovdje u PG niko nema pojma... Lupaju kvarove i hoće da skinu taj plin da ugrade njihov Š kategorije, a dan danas ovom plinu ne pada cijena, CD sa programom za njega je izgubio... Makar postoji li mogućnost da se nabavi CD sa programom???
    Kod njega nikako !

  10. #10
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Kotor
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rajah72 View Post
    Djoljevica izbjegavati u sirokom luku, jer kada ti jednom pokvari auto ostaje ti jedino da ga ugazis kao go..o. Da samo zans koliko je auta UNISTIO! (medju njima i moje)
    Vjerovatno ti je kao i 99.999% nepismenih majstora u Podgorici poceo slagati price kako treba ovo, treba ono, dobaviti specijalni prah sa Jupitera, staviti dusu kengura udovca u plinska pluca, ali samo orginal koji on ima... i slicno...
    Moj savjet: raspitaj se da li u Srbiji ima ovlasceni servis za BRC i povedi tamo. Iako ti se cini skupo, vjeruj mi mnogo je jeftinije...
    Slazem se ... Ima i na pola puta Kaludjer Branko u Cacku, kazu da je dobar, 381-63-770-0081 i 381-64-857-5057 i 381-32-373-423. Makar malo bolji od gudelja je auto servis sport na Radanovice preko puta Tomicica 068-045-291. Sa njim sam ja imao ok iskustvo mada sam cuo i da su se neki zalili tako da je kod nas veca sansa dobiti na loto nego naci dobrog majstora, za plin ili bilo sta drugo :-(
    Last edited by Interceptor2; 07-03-12 at 21:18.

  11. #11
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam Kaluđera, hvala ti... Danas smo se čuli i savjetovao me kako da otrkijem kvar i nabrojao mi tri stavke... Kad sam rekao šta je Đolević predložio mom bratu i kako ne može da otkrije kvar zbog "dijagnostike", ovaj je rekao da ga pitam jeli LUD i da nema veze s vezom o autoplinovima čim ne zna da otkrije kvar. A dijagnostika za BRC plin je 500 eura sa kablovima, programima i ključem i našim majstorima je žao da puknu te pare koje će im se desetostruko vratiti
    Quote Originally Posted by Interceptor2 View Post
    Slazem se ... Ima i na pola puta Kaludjer Branko u Cacku, kazu da je dobar, 381-63-770-0081 i 381-64-857-5057 i 381-32-373-423. Makar malo bolji od gudelja je auto servis sport na Radanovice preko puta Tomicica 068-045-291. Sa njim sam ja imao ok iskustvo mada sam cuo i da su se neki zalili tako da je kod nas veca sansa dobiti na loto nego naci dobrog majstora, za plin i bilo sta drugo :-(

  12. #12
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Kotor
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Molim, nadam se da je pomogao njegov savjet.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 3
    Last Post: 01-02-12, 11:35
  2. I: Preporuka dobrog majstora za ovo sa slike
    By Seid in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 30-01-12, 17:50
  3. T: Majstora/Radnika
    By NoReason in forum Ostali oglasi
    Replies: 13
    Last Post: 23-06-11, 10:47
  4. Preporuka majstora za oluke u PG
    By montegruja in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 02-11-10, 17:05
  5. preporucite mi majstora
    By Mladjo in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 41
    Last Post: 21-08-07, 10:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •