Results 1 to 14 of 14

Thread: Oglas za prodaju glasova

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Oglas za prodaju glasova

    Trgovac iz Budve Nikola Marković ponudio je na prodaju glasove svoje petočlane porodice za predstojeće lokalne izbore. U Budvi će 22. maja biti održani lokalni izbori, a oglas je objavljen u listu „Dan”. „Za lokalne izbore u Budvi prodajem pet glasova. Cena po dogovoru”, piše u oglasu, a Marković kaže da se na taj korak odlučio zbog pritisaka vlasti Crne Gore na njegovu porodicu uoči svakih izbora. „U petak, 13. maja, u moju radnju su došla dva mladića. Jedan od njih me zamolio da ne izađem na lokalne izbore i obećao mi 100 evra ako tako postupim. Ja sam mu odgovorio da prenese onome ko ga je poslao da se p...m na njega i na njegovih 100 evra. Ja imam dve ruke kojima mogu da zaradim novac”, kaže Marković.

    Ko ono pomenu demokratske okolnosti i izbore ??? )

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Pored mora
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covjek je zeljan publiciteta. Prije par mjeseci strajkovao je gladju u zgradi Opstine. Nema prilaz kuci, a nema ga zato sto je napravio kucu od ivice do ivice placa, pa bi sad da mu Opstina kupi put. Inace strajk je zapoceo posle dorucka a okoncao ga oko rucka. Toliko o njegovoj ogorcenosti. Totalno smijesan lik....

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lea
    Covjek je zeljan publiciteta. Prije par mjeseci strajkovao je gladju u zgradi Opstine. Nema prilaz kuci, a nema ga zato sto je napravio kucu od ivice do ivice placa, pa bi sad da mu Opstina kupi put. Inace strajk je zapoceo posle dorucka a okoncao ga oko rucka. Toliko o njegovoj ogorcenosti. Totalno smijesan lik....
    ahahahahahahhahaah pa v'h

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel to hoces da kazes da Milo i DPS ne kupuju glasove od izbora do izbora i ne vrse pritisak na ljude koji ne zele da glasaju za njih? Jadna su vam opravdanja Milove sluge i poltroni....
    Last edited by Janko23; 31-05-05 at 23:58.

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Zna li neko, koliko ima prsti na dvije ruke

    Ja imam dve ruke kojima mogu da zaradim novac”, kaže Marković.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Jel to hoces da kazes da Milo i DPS ne kupuju glasove od izbora do izbora i ne vrse pritisak na ljude koji ne zele da glasaju za njih? Jadna su vam opravdanja Milove sluge i poltroni....

    Ne oni osvajaju glasove na demokratski načina! KO DA VIŠE!!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Pored mora
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Jel to hoces da kazes da Milo i DPS ne kupuju glasove od izbora do izbora i ne vrse pritisak na ljude koji ne zele da glasaju za njih? Jadna su vam opravdanja Milove sluge i poltroni....
    Svaka partija vrsi pritisak i ima tajne spiskove i ucjenjuje ljude. Cinjenica je da Milo ima vlast i pare, narod je gladan, pa je njemu lakse da ih "ubijedi".Sustina mog posta je bila da je tip majmun i ostajem pri tome.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Druge partije ne kupuju glasove tako da je to laz. Vi Milove sluge cim vidite da ne mozete da negirate vase kriminalne akcije nakon toga ustvrdite da su i svi ostali isti. Nije tacno nijedna druga partija sem vase ne prijeti ljudima , ne nudi im pare za glasove , ne ucijenjuje i ne otpusta kao sto vi radite. Bando lopovska!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Pored mora
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23
    Druge partije ne kupuju glasove tako da je to laz. Vi Milove sluge cim vidite da ne mozete da negirate vase kriminalne akcije nakon toga ustvrdite da su i svi ostali isti. Nije tacno nijedna druga partija sem vase ne prijeti ljudima , ne nudi im pare za glasove , ne ucijenjuje i ne otpusta kao sto vi radite. Bando lopovska!
    Boli mene i za Mila i za ostale... Ali to sto ti pricas nije tacno.Druge partije su imale vlast u Budvi i otpustale su i to ne samo direktore nego i kafe kuvarice, dosli Milovi na vlast i sad ce da rade to isto. Ali Janko samo se ti opusti nemoj da se nerviras nije to dobro ni za srce ni za mozak. Voljela bih da tebe vole tvoji idoli bar 1% toga koliko ti volis njih.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lea
    Covjek je zeljan publiciteta. Prije par mjeseci strajkovao je gladju u zgradi Opstine. Nema prilaz kuci, a nema ga zato sto je napravio kucu od ivice do ivice placa, pa bi sad da mu Opstina kupi put. Inace strajk je zapoceo posle dorucka a okoncao ga oko rucka. Toliko o njegovoj ogorcenosti. Totalno smijesan lik....
    Kakve veze ima jedno sa drugim ?
    DPS'ovcima nije prvi put da setaju selima i dijele kuverta to govorim iz licnog iskustva u mojoj siroj familiji.

    Kako su steknute te pare i na ciju grbacu dobro se zna ali crnogorski narod nikako da smogne snage da se oporavi od ove kuge koja ga vec 8 godina muci.

    I kako bi kad leba nema da jede !

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bg, Nk
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ... aj ljudi malo realnosti ...
    crna gora ce bit suverena kad to kaze solana a to je kad se kosovo otcijepi ... posle toga bi i republika srpska isto u radila sto znaci da bi ameri izgubili kontrolu na balkanu a oni to nece nikad dozvoliti zato pozdravite se sa tim snovima o crnoj gori
    pozdrav!
    Last edited by Hari Krisna; 01-06-05 at 16:11.
    /me rulZ © ®

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Genius
    ... aj ljudi malo realnosti ...
    crna gora ce bit suverena kad to kaze solana a to je kad se kosovo otcijepi ... posle toga bi i republika srpska isto u radila sto znaci da bi ameri izgubili kontrolu na balkanu a oni to nece nikad dozvoliti zato pozdravite se sa tim snovima o crnoj gori
    pozdrav!
    :lolblue: :lolblue:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je prizemna i glupa vecina gradjana Crne Gore to je strasno. Meni nije jasno kako ljudi ne shvataju da ta vlast te pare sto im da da glasaju za njih ukrade upravo od njih samih da bi njima dala. I to do 100 puta vise. No oni zbog trenutnog sitnog zadovoljstva od 100 eura gube i dalje hiljade i hiljade eura godisnje ostankom ovog kriminalnog kripto-komunistickog rezima na vlasti.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Pored mora
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monteboy
    Kakve veze ima jedno sa drugim ?
    DPS'ovcima nije prvi put da setaju selima i dijele kuverta to govorim iz licnog iskustva u mojoj siroj familiji.

    Kako su steknute te pare i na ciju grbacu dobro se zna ali crnogorski narod nikako da smogne snage da se oporavi od ove kuge koja ga vec 8 godina muci.

    I kako bi kad leba nema da jede !
    Kakve veze? Pa recimo da je veza to sto se radi o istom covjeku. Malo li je? U poslednjih pet mjeseci:Strajk gladju od sat, dva, oglas u novinama za prodaju glasova ( inace on sve posteno zaradi), pa nepoznati covjek iz Foce koji mase kovertama. Ja NIKAD nisam rekla da se to ne desava, znam da se desava i to ne samo u tvom selu, znam da ljude vrbuju, prijete, ucjenjuju ali da ovaj slucaj bas i nije nesto cemu bi mogli vjerovati.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. na prodaju: 15" monitor i slushalice
    By patuljasti_dvometras in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 30-06-05, 02:02
  2. FUCKERS IDU NA PRODAJU
    By seerotheenya in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 21
    Last Post: 17-02-05, 23:39
  3. IR na prodaju
    By JohnnyBravo in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 08-04-04, 11:59
  4. zanimljiv oglas!
    By ines in forum #montecafe
    Replies: 6
    Last Post: 05-04-04, 10:38
  5. Na prodaju Sapphire 9600pro
    By BiTrAtE in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 25-02-04, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •