Nova, svjeza i prazna... Nadamo se da ce ostat takva!
Printable View
Nova, svjeza i prazna... Nadamo se da ce ostat takva!
kefalo!
ovaj novi forum nista nevalja, vratite nam onaj stari?
Zashto se danima ne moze pristupit forumu,
ima li iko da mi objasni o chemu se radi,
o tehnichkim, ideoloshkim ili chetnichkim greshkama,
ili je UDBA nasha sudba.
Unaprijed zahvalan odgovornim mnogobrojnim moderatorima i administratorima,
koji se smiliju da mi ponude neko racinalno objashnjenje.
Smrt fashizmu, sloboda narodu
pozdrav Milovan
Milovane,
u pitanju su tehnicki problemi i to izgleda samo za one koji se javljaju iz inostranstva ali je ocigledno to sada sredjeno
Zippy i kefalo,
ako pazljivo prodjete sve postove nicka Zvek_Zivi ja mislim da necete naci jedan u kojem nekog nije opsovao ili prokleo, kao neka babetina-vjesticina. Ako vec nece da ga banuju, zamolio bih vas da mu brisete postove dje pise sve i svasta.
A tvoje skrabotine, a klempo?Quote:
Originally Posted by shrek
Tuzibabo!!!
zvek zivi je banovan, razlog: vridjanje i nekultura! Dakle, nadam se da ce na vas uticat ovaj ban i da cete NAJZAD pocet sa kolko tolko normalnijom pricom!
zasto je karakachkin banovan, kad je shirom svijeta poznata njegova pravdoljubivos i iznoshenje istine na svjetlos dana? zashto? zbog seke, ili zbog djipi? aj ne cosaj desetaru kumim te priganicom!!
Kefalo Care!
Hvala vam na uklanjanju gresaka na ovom forumu, jer nijesam se mogao ulogovat dosta dugo ili sa poteskovom.
Jos bih vas zamolijo da nam vratite Zvek_Zivog, jer nije on jedini koji vrijedja na forumu on samo brani sebe i C.Goru stoje sasvim naormalno. ja necu zasada pominjati nicija imena ali siguran sam i znam da ima puno ljudi sa vise psovke i vrijedjanja od Zveka_Zivog. Zahvaljujem.
Ako vec može da se bira, ja bih kakvoga prevodioca :razz:Quote:
Originally Posted by Brzi
pokusali smo da ga ubijedimo da se Crna GOra ne brani na taj nacin ali nije poslusao zato je i dobio ban... koji ce morat da "odlezi".Quote:
Originally Posted by Brzi
Ok Zippy!
ponekada se nemozete odbranit od nasilnih ljudi i mentalno opterecenih tako u potpunosti sazaljevam Zveka_zivog, no vi nadam se najbolje znate sta radite.
ovaj forum ne dozivljavam kao mijenjanje necijeg misljenja ili kao ozbiljnim politickim ubedjivanjem, za mene je cista relaksacija i predah posle velikih obaveza kao i druzenje sa pametnim ljudima.
Zippy samo jedno pitanje za tebe:
Sto me mrzis, drago dijete ?
ma shto mene mrzi aj ni pet para, znash kako je kad se djipish pa ti nije fino da te skinu, al shto dobrosusjeckog mrzi, za to stvarno nema opravdanja ni na crnogorskom ni na boshnjachkom!!!! mater!!!!
dobrushkog ste banovali, pa ste mu vratili nik, shta je to shto mene mrzite ovoliko dugo? ljubomorni na duzinu, debljini il silinu?
zipi, ako budesh dobra, ko zna, mozda se opet sretnemo!
alaaahuuuuuu kaaachchkiiiiinnnn!!!!!!!!!
Karo imash i moj glas da ti vraste nik. Neobicno bez tebe. Samo si ti bezobrazan, udarash na obraz, a to se u Crnu Goru debelo sankcionishe. Vodi rachuna i izvini se djevojci pa ce biti sve OK.Quote:
Originally Posted by karamam
Srecno!!!
eh da je do tebe i mene sve bi bilo lakshe i bolje, ovako ne daju *****re. principi vele. kaki njiovi principi crni kad je to sve shpijun do shpijuna. vjerovatno shpijunski principi.
alahu sunet sugreb hanumi djevrek halva egber!!!!!!
Quote:
Originally Posted by Spider
kad moja revolucija pobijedi, platicete ja vi jemac!!!!!
kadd napunish shesnajes godina, shvaticesh koliko je glupo sve ovo shto radite s banovanjem i zabranama psovanja narodu koji zivi od psovke i za psovku!!!!
banujte, ja cu i dalje da drzim chasove!!!!
i ne smao to, no mi brane da opshtim sa familijom nechijom. ja opshtim sa onima koje me oce, ni vishe ni manje, a familije josh nisam pocheo da opshtesredjujem, niti mi je u planu u dogledno vrijeme.
opshtite, ne opshtite, natalitet vam je u padu i za pedeset godina bice vishe sharenija konja u kanadu no crnogoraca na cijeli svijet. od takija silnija ****cha nema nekoga dobroga poroda. bljak, ka shto velji pashazot!!!!!!
Banujte Karamana, jer mu se sva diskusija svodi na psovke i primitivizam! Nista nema u njegovim postovima do pominjanja familije i rabljenja jedne iste matrice najprizemijeg ulicnog monologa. Znaci nikakva steta!:hammer:
karamam,
Prvo da ti kazem da nije pristojno iznositi privatne poruke u javnost kakve god one bile.
Posto tebi ovaj dio foruma sluzi iskljucivo za vrijedjanje ostalih korisnika, tvoj nick ce biti banovan, a takodje i svaki drugi koji nastavi u stilu predhodnog.
zaista fino, prvo se banuje nik, pa se onda pricha sa shnjime.Quote:
Originally Posted by Spider
koga sam ja vrijedjao a da nije zasluzio? vas shto tumachite shto ljudi pishu kroz partijskovlasnichku transformaciju i koristite glupave razloge da ljudima ne date da postuju? jel vas vrijedja kad vas neko nazove pravim imenom? aj chastiti ne sprdaj se, ka da se ne zna ko kontrolishe forume i sav internet saobracaj proz cijelu crnu goru. ne zaboravite samo, sve ima pochetak i kraj, a nekako kod nas taj kraj uvijek dodje uz krkljanac!!!!!
Svaka cast, ali evo njega opet kao berserkijer.Quote:
Originally Posted by Spider
Mozda da nabavite neki SW koji automatski banuje kad neko postuje nesto sa sadrzajem tipa CH3CH2OH itd kao ovaj lik...
prishljamchil se ti odma, prishljamchi. sluzba ne spava niked!!Quote:
Originally Posted by Monty
sad ti njemu titrash jaja, mene ruzish i ocesh da ispanesh kao dobar i uchtiv.
sikter fukaro!! neka njega i mene, koji se moj ti mijeshash!?
mislim da cemo ovaj put naci neko trajnije resenje!Quote:
Originally Posted by berserkijer
Nemojte nam ukinuti Kara, forum bez njega nece imat' chara.
Jes' da je stoka i fukara, al' i za fukarluk treba imat' dara.
Time ga je darom Bog nagrdio, kad ga je stvorio i krivo nasadio.
Krivo sjedi i po vazdan lupeta, ne znas o'kle: iz glave il iz dupeta?
No, kod njega oba su glasa ista - sto god pisne prdnjava je cista!
pravi, pravcati crnogorski topic...Quote:
Predlazem da se banuje ....
Shpijaj bliznjeg svoga!
Ne razumijem sto se cekalo i dosad.
berserkijer jos nije zasluzio ban. Jeste da ima ostar jezik, ali koliko se da primjetiti stvari idu na bolje. Ne mozemo cenzurisati bash sve. Mora postojati odredjena granica tolerancije. Uostalom, forum ljubav i sex je javan kao i ovaj, te tamo mozemo procitati razne perverzije i bljuvotine koje bi se takodje trebale sankcionisati. Apelujem sve korisnike da ne vrijedjaju familije i ne budu na donjoj granici primitivnosti, jer ce takvi biti udaljeni sa foruma.
berserkijer banovan!
Koja li je ta ''gornja granica'' ?Quote:
Originally Posted by Spider
Za primitivno društvo jedino merilo vrednosti je količina primitivizma sa kojom se nastupa.
Čelni ljudi ove Republike su dakle šampioni i treba im skinuti kapu.
Mi ovde ih samo stidljivo pratimo...
Quote:
Originally Posted by Karma
Pa na primjer tvoji postovi su na gornjoj granici primitivnosti. Nadam se da ti sada nece biti tesko da shvatis dje je!
šteta - to znači da moram još mnogo da učim...
nab.... te na qu... q..vo nijedna!!!!!!Quote:
Originally Posted by zippy
a shta je on uradio i napisao da se banuje? smeta ****i kad se pircha o poshtenju, vojniku o skracenju i lopovu o spuzu.
ne date progovorit, jel dotle doshlo u carstvu i blazenstvu milogore?
ada neno bash, zasluzio ne zasluzio, chim zapeche banujete. rashcerali ste sve normalne, pa se sad samnom preganjate i glumite da ste normalni.Quote:
Originally Posted by Spider
mrsh splachino ****m li vam sunce sto vas grije tako govnjave.
jos jedan ovakav ili slican post i ovaj nik ce biti banovan :)Quote:
Originally Posted by ozimandija
Nastavis li sa ovakvim ponasanjem sledeci ban ide na ip adresu.Quote:
Originally Posted by maharoidus