Quote:
Originally Posted by Rolex
Eto je CGora dala manje od mene za 120.5 eura kad se preracunaju dolari($2000). Jedna osnovna skola u unutrasnjosti Amerike skupila je preko deset hiljada od decjeg dzeparca.Individualni primjeri idu do nekoliko miliona dolara.Cak je i pres. Bush odvoio $10,000 licno.SVAKAKO DRZAVA PRIZNAJE DONACIJE KAO POREKU OLAKSICU TE TIME STIMULISE DONACIJE.
Previse je za jedan uzgredni komentar da se analizira crnogorska sirokogrudost.Narod koji se jos uvijek bori protiv turaka daleko je svojom svijescu od saosjecajnosti.Primitivizam..........
Cak i da je od tih 1339.5 e. svako da po 1 euro malo je svjenih za zajednicu od 700 hiljada.D a je zalosnije sigorno je to donacija desetak ljudi.Zbog njih se nebih vratio dolje. :x
Da ti slucajno ne zaboravljas jednu sitnicu, da je taj djecji dzeparac par puta veci od plate ili penzije u Crnoj Gori? Sva sreca da si ti u tako humanoj drzavi koja humanitorno bombarduje dje stigne, (od poreza koji ti platis), tako humana da je najveci svjetski zagadjivac prirode.
Nijesi trebao reci da se nikad neces vratiti jer ces time izazvati pokolj od zalosti u Crnoj Gori, a kad si tako velikodusan i dobrotvor koliko si iljada dolara poslao kao donacije Crnoj Gori da kupe bar neki cistac za snijeg ili neki kompjuter u seoskim skolama.....
Bez ikakvoga cunamija u Savniku nije bilo ljekova, brasna.... e vala pa$a sramota da nijesi potegnuo budjelar no ih sad prozivas sto se o svom jadu zabavili.