http://img84.exs.cx/img84/6564/dsc004370wa.th.jpg
Eto, to sam vam ja. :P
Mislim da je lijepa ideja da postoji topic na kojem se mogu vidjeti slicice forumasa. Naravno, onih koji to zele, a oni koji se ne zele "pokazivati", nek' su zdravo. Mogu uzivati gledajuci nas. :P :wink:
