We are back in business :fat:
Server: irc.montecafe.net
Port: 6667
Kanal: #montecafe
Android: AndroIRC
IOS: IRCCloud
Printable View
We are back in business :fat:
Server: irc.montecafe.net
Port: 6667
Kanal: #montecafe
Android: AndroIRC
IOS: IRCCloud
Back to basics!
Sent from my iPad using Tapatalk
Good old mIRC :fat:
Osoba1: Imaš sliku?
Osoba2: Nemam skener :(
50e ili ovo noćas..
Ovo noćas nema cijenu
Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
Ż\_(ツ )_/Ż
moze op? :) @
IRMIN SCRIPT v2.0 :D
scoop script :D
ili sto mi sljapko govorio scop skript :D
Napster script :)
Vakat je bio :D
but im not back at 18 ;) heheheheheheheh
Your connection is not private
Attackers might be trying to steal your information from irc.montecafe.net (for example, passwords, messages, or credit cards).
Back to safety
:rolleyes:
- - - ........Welcome to Rebel NET Internet Relay Chat Network
- - - ...........Your host server is irc.montecafe.net
https://m.youtube.com/watch?v=p8XKhCfsTts. Prvo ovo, pa odma logovanje na mirc :D
Vratih se i ja, registrovah nick :D Valjalo bi da opet zazivi, bilo je dobre zajebancije...
Koliko me para kostao taj mirc dial up sve mu ***** :D
kako da se aktiviram opet na mirc ,sve sam zaboravio :D
grOm skripta
/ns register nick email
/ns set kill on
Jel' ti ostalo sto sati ovaj mjesec da mi pozajmis jedno 10 :D
a najbolja je moja komsinica koja kaze: "moja djeca potrosila za 2 dana 100 sati" :)
Pa i moglo bi da su se sati mogli istovremeno koristit' na vise komp-ova ali koliko me sjecanje sluzi... to nije bilo moguce. Pa je bilo "Aj brate, batali malo da i ja vidim nesto"
Ako se ko sjeca ISDN-a, i kad stavis protok na 256kb/s tada su sati isli duplo brze. Od mene je kukalo NK pozoriste, opstina i ekonomska skola :D
E neka, lijepo. Nadam se da ga nećete ugasiti poslije mjesec dana.
ISDN je valjda bio za dva broja ako se ne varam.. Znam da ga nisam koristio nikad.
Jes...sati duplo brze idu na te velike brzine isdn-a :-) tad je to bilo woooow brzina :-)
Kad se sjetim kradje naloga raznih firmi i institucija i pokusavanja redom...pa koji upadne molis Boga da ti ne pukne veza jer ce neko drugi upasti :-)
A imalo se lista naloga...
Jos upadanje u racunare...presmijesno, preskeniras mrezu racunara koliko oces na izvolite...kasnije je tek antivirus poceo da radi :-)
128 su bila 2 kanala :) Cuveni raspali Santis modem :) a $ecam se trip mi je bilo upalit 2 kanala, jaci mi je tad bio o$ecaj za dl u odnosu na 64 ili na 56k modem, no sad kad sam s adsl-a presa na optiku :D
Essential NetTools [emoji23]
Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
Ajmo da upanemo svi na chat uraaaaaaaa :D
gasi ***** bre ;p
Ih, koliko sam ja prije Mirca Ircovala. Unix, imas crnu pozadinu i zelena slova i da si sretan. Racunarski centar ETF u Bg. Funet.fi carnet.hr siol.net. Poslije montecafe, neka lijepa prijateljstva, druzenja...Uh otkad sam :D
Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Treba udariti jaču propagandu za ovaj server, šerovati na fejsbuku vijest.
Zadnji post na CDM grupi (na FB-u) prije 3+ godine.
Slaba promocija, slaba...
Schumaher, ti si svoje prve ljubavi na mircu nasao pa sad ozivljavas uspomene :-)
e odatle je sve krenulo hahaha
Niksicki kanal na Mircu bijase #montena :D Tu je visilo nas 80-120 non stop. I u Nk nas cetvorica smo bili na test ISDN-a, jedan poznati niskicki chater stavio da mu se skida triologija matrix nesto tipa 4-5 dana skidao. Krenuo tip da gleda kad ono umjesto matrixa skinuo 20 epizoda lesi se vraca kuci :D
Isti taj ISDN napravio mi je preko 500eur na Severinin pornic :D
Ja sam cuo da je fidel castro bio tata mata jednk vrijeme na mirc cg.yu