Evo vam topic dje se mozemo raspitat o forumaskim kolegama-koleginicama koje ih nema neko vrijeme, nedostaju ili nesto slicno...
A sada ozbiljno;
Dje je Povedilla? :disgust::disgust::disgust::disgust::disgust::disg ust::disgust::disgust:
Printable View
Evo vam topic dje se mozemo raspitat o forumaskim kolegama-koleginicama koje ih nema neko vrijeme, nedostaju ili nesto slicno...
A sada ozbiljno;
Dje je Povedilla? :disgust::disgust::disgust::disgust::disgust::disg ust::disgust::disgust:
hahhahahahah reci cu mu da ti nedostaje :)
Ovo je CdM forum, ovdje je sve moguce, realno bez njega ovaj forum nije isti. :disgust::disgust::disgust::disgust::disgust:
mene zanima đe su gypsy i nanashi!
mene vala ne zanima niko dje je ni sto je
Mene zanima dje je Devojka i dje je Ludnica Kovin?
I miss Vesna
Devojka se udala za naseg zemnjaka iz Berana i sad je Nevljesta koja promovise jardum u Becu i utvrdjuje koja je razlika izmedju jarduma i grušavine. Komsije kazu da je nas djetic tako ljubomoran da joj stalno kvari kompjuter i da se s nama ne druzi jer misli da ćemo je pokvariti ka Cikotići djecu s Konika.
Jel i dalje dozivljavaju orgazam zajedno?
Ja vidjeh jednog lika juce, napucan, savrseno gradjen, u trik majicu, naocare, drzi knjigu u ruke (cita je dok hoda, naravno), djevojka mu iza njega ide, svi mu se javljaju i zapisuju mu izjave. Rekoh, sigurno je cdm forumas.
^ Moderator
a nije ti fora no reci na koga mislish, blaster ili sparco :lolblue:
Onaj što je tražio tablete za povećanje penisa se vjerio...
Zbilja kako je !seen fora bila dobra...
Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note x2
Zaboravio nas je od kad hara tviterom. :(
A velike stete vidji...
Dje je Dzoni Knoksvil? :mrgreen:
'tica stara, vazda je bio tu kad se lumpovalo :D
Đe je šef kafane?
:D
iskreno, meni rastko nedostaje...
Beli vuk je još uvijek na robiju?
ja sam čula da ne izlazi iz biblioteke
Ahahaha, dobro me podsjeti za mogući novi topik:
Forumaši/ce čije postove nikako da skapirate.
:D
vidim da nema ni mob :(
Ova dvojica i meni nedostaju, ali ne mogu da vjerujem da niko ne pomenu našega nevinoga druga SMRTKA?!
Legendarni Amsterdam đe je išao da "umoči" prvi put ahahahhhahaahahhaaha ono je najbolja tema svih vremena ođe!
Evi i linka za sve teme koje je započeo....znači MRAK! Kako je goreo ovaj forum a sve iz Žinaplu!
https://forum.cdm.me/search.php?searchid=4208506
https://forum.cdm.me/showthread.php?...put&highlight=
Je li nasao na Twitteru fatalno zgodnu brinetu?
pitaj Prijekoga, ostali su u kontaktu :mrgreen:
hahahahaha dobra, dobra :D
Još se niste smuvali?
Poslato sa super-moćne pisaće mašine Galaxy Note x2
a nismo, mi volimo desanku maksimovic, ne nemoj mi prici hocu da volim i zelim tvoja oko dva i ti fazoni, al kad se dofatimo to ce eksplozija da bude,pjevace se gori vatra sad u namaaa :)
A dje je onaj tip iz Svedske, sirovina, zlatna kajla, bachje. Ne mogu nika da mu se sjetim.
Mislis na Zveka Zivoga - Dragan Pelevic...?
kakva atrakcija od cojeka, aktivan je na fb grupi cetinjski humor...
Jes Zvek ...
Je li Prijeki bio Smrtko? E kako su ono bile kvalitetne fore, fala mu ko god da je. :lolblue:
Ali trenutno je i dalje nenadjebiv krnjaš rogavčević... Kako je taj čovjek bio legenda. :D