Apple event 09.09 u 10AM po Cali vremenu.
Za sada se zna sljedece:
Veca baterija (PM 5000 mA);
Kamera-guba po cijeloj sirini;
QI reverse charging;
3000 nits;
Nove boje za Pro i PM.
https://i.postimg.cc/xd2RXNpR/IMG-1906.jpg
Printable View
Apple event 09.09 u 10AM po Cali vremenu.
Za sada se zna sljedece:
Veca baterija (PM 5000 mA);
Kamera-guba po cijeloj sirini;
QI reverse charging;
3000 nits;
Nove boje za Pro i PM.
https://i.postimg.cc/xd2RXNpR/IMG-1906.jpg
Pocophone u akciji.
Xiaomi njih iskopirao prije 5 godina [emoji1787]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Prva serija koju necu kupit'. Bjezi bre vise.
Dako bude iduce godine fold neki.
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Pitam se da li bi Jobs ovo odobrio ...
Nadam se da industrija nece da strijemi ka fold prici. Jedino ako izmisle sistem da se taj fold ne primjecuje kad se rasklopi ni mikroskopom...
Elektricna auta i fold telefoni su najvece tehnoloske prevare 21. vijeka.
Cera li nas ko da ih kupimo?
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Da, ceraju, u nekim djelovima svijeta porezi na auta sa unutrasnjim sagorijevanjem su toliki da jednostavno se ne mogu voziti, pa si prisiljen da predjes na EV.
Ne maštaj...
Prvo priča je o iPhone.
Drugo biće fold model za koju godinu.
Ti ćeš isti taj model kupiti koju godinu poslije izlaska [emoji6]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Uskoro pocinje event
https://www.youtube.com/live/H3KnMyojEQU
Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, kaze "awe-dropping" event...a ja sam siguran da ce biti prdnjava.
ne fali ništa ovoj mojoj 14ici :joy: ako bude fold ka' što najavljuju, e onda će se razmisliti o kupovini.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Trajenje bateririje na Apple watch-u ?
17PRO "Best battery ever " ?
https://x.com/MKBHD/status/1965471160948375646
Sent from my iPhone using Tapatalk
Obicni 17 konacno 120hz
17 air fenseraj, titanijum, tanko, slaba baterija
17 pro i max nisu vise titanijum nego aluminijum
Cijene za pro skocile tj. povecali su da je minimalno 256gb po proslogodisnjim cijenama za povecanu memoriju od 256.
U sustini ima vise memorije koja se vise placa, ako nesto budem kupovao to ce biti 17 ili 17 air.
Watch ultra 3 i serija 11, sve isto.
Slusalice samo novi model pro 3 koji uzivo prevodi sagovornika koji prica drugim jezikom, a ono sto ti kazes prevede tekstualno na telefonu. Cijena 300+ eura.
Ali da nema crne i tamno sive boje...
Bzv
Sent from my 24115RA8EG using Tapatalk
Air izgleda odlicno ali ta guba je bas lose ispala.
I dajte mi telefon koji je cijeli 5.5mm bez gube.