Mislim da je za ovu temu najbolji pod forum Automobilizam
Bilo bi fino da se okupimo barem jednom mjesecno,pa da se oprobamo na stazi.
Da bude nedelja popodne ili vece,iz razloga sto su tad uglavnom svi slobodni
Pisite ko je zainteresovan,ako imate neki prijedlog...
Ko nije iz Podgorice,vazda bi se mogli dogovorit za prevoz(barem iz pravca Novog)

