Aoo... miči mi to!!! [ iliti hrana koju ne mogu primirisat' ]
Quote:
Originally Posted by
BiTrAtE
Isto mogu reć i za boraniju, odgovorno tvrdim da ko ne voli boraniju ima neke traume od prvi put kad je jeo - loše spremljene. A ne može brate da se ne voli boranija (zelena ili žuta baaaaš nebitno) kad se zamuti sa kakvom dobrom mesinom kuvanom ili kobasicom uh. Čeka me grašak doma s mesom, kaparisa sam 3 tanjira, editovaću post slikom.
E vala ni ja ne shvatam one ljude koji ne vole boraniju, to mi je omiljeno povrce. Kad se skuva na neko suvo meso (na suva svinjska rebra je meni najbolja), pa se jos stavi malo zacina - ali ne previse. Inace je najbolja iz baste kad se ubere onako svjeza da se kuva, iz zamrzivaca kad se izvadi izgubi malo ukusa ali je isto OK.
Volim ja skoro svo povrce, danas mi je bio za rucak rastan - evo sam se dohvatio trosjeda posle rucka:)
Ao... miči mi to!!! [ iliti hrana koju ne mogu primirisat' ]
Kladim se da ovi što ne vole boraniju obožavaju recimo drobove... :D
Sent from my Mi 9T using Tapatalk