Jaka je liga gdje on igra.
Printable View
Jaka je liga gdje on igra.
Go i asistencija Vlado Boljevic :)
Mislim da nam nikad igraci nisu bili u formi ka pred mec s Lihtenstajnom i Austrijom.
www.youtube.com/watch?v=99LsDCT1Qzk
eo sva 4 gola vucinica
Lista strijelaca tamo :)
Ahahaah sto radi Mirko, coek je medju njima ka medju djecom nekom :) Puca od samopouzdanja, gazi. Sto li se tamo dobija ka nagrada za najboljeg strijelca. Ja mislim neki zlatni lambo, eventualno neku kamilu od platine :)
Sent from my HTC M8
http://www.footytube.com/video/ao-ay...p_latestvideos
evo gol Boljevica, u njegovom stilu sa nekih 18 metara. mada koliko vidim svaki prekid on izvodi
da drincic nije otisao , i da nije bio blagi pritisak na Brnu nikad ga ovaj ne bi zvao. a trebao je biti prikljucen vec prosle godine.
a on forsira Zverotica koji je totalno van forme , i koji ne moze da se izbori u fenjerasa druge engleske lige ni na klupi da sjedi.
igrac koji treba da povezuje odbranu i napad mora da ima utakmice u nogama, vidjelo se protiv Moldavaca kako je Zverotic grijesio. bolje ekipe to ne prastaju.
Poleksic na golu, ovaj Balic, Basa, Tomasevic i Savic u odbrani, Vlado Boljevic, Zverotic, ovaj Nikolic u vezi, Simon desetka, Joveta i Mirko napad. Mislim da ovako mozhemo i Austrijance i Lihtenshtajn da dobijemo.
Kad vidim kakve sastave pojedini kace nije ni cudo sto je brna idealno resenje za nas.
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://s21.postimg.cc/eeedj7rxj/image.png
E jedino nisam siguran za ovog desnog krilnog, mada bi mi vise centralno igra s obzirom da niko od njih lise ovaj Jovovic mozda nije sposoban da sprinta gore dolje. :) AJMO CRNA GORO! (Managera sam namjerno izostavio jer taman ka da ga i nemamo ;P)
Predobro ovo izgleda, nema sto!
CM bi definitivno bio vukcevic (makar mene).
Ne znam za Austriju al bi Lihenstajn izgoreli da ne znaju okle im puca!
:)
To, to, Vukčević nam treba, da ubrza igru, organizuje stvari, uskoči sa asistencijama... Kao kad je imao 19 u Sporting! To je bilo prije samo 9 godina, umije on još!
samo sto protiv Lihenstajna nece igrati Jovetic sigurno, ne vjerujem da ce ga rizikovati da se povrijedi. Vucinic ako bude igrao bice to pjeske da igra .
ja bi prije nesto kao 4 4 2 , sa tim sto bi Damjanovica protiv Lihestajna a protiv Austrije Mirka i Jovetica.
Basu bi odmarao do Austrije. bice to dva totalno razlicita sastava na te dvije utakmice.
opet su u tri dana dvije utakmice a kod nas rijetko ko ima snage u nogama za taj tempo.
Brna rece ranije kako ce Zverotic da odmara protiv Lihtenstajna kako bi bio spreman za Austriju. Nadam se da to ne znaci da ce Vlado Boljevic biti na klupi protiv Austrije jer sigurno je u masu boljoj formi od Zverotica.
https://www.youtube.com/watch?v=jgGwtug_WCY
nesto od boljevicevih golova, neki su i za spice
Zverotic da odmara? Od cega? :lolblue:
Od čega odmara Zverotića? :D
Btw obratite paznju na ove golove s 25m+ Boljevica. On lansira BOMBU iz mjesta jbt. To od nasih donekle jedino moze Mirko, ali ovo sto radi Boljevic je savrsen udarac :) Takodje par klasnih poteza, kao npr ovaj lob pred kraj videa. Pominjem ja njega eo dvije godine no dzaba, znaci ne mogu da vjerujem da ga je tek sad zvao i to samo zbog pritiska ja mislim. A momku svaka cast sto se ODAZVAO pozivu i sto je cekao ovoliko, morajuci da gleda svakojake kese koje su se provlacile na njegovoj poziciji u repki, dok je on busio mreze po Poljskoj.
Mislim da bi vrlo pošteno a i realno bilo da Simon odigra to protiv Lihtenštajna.
Momak je tek povezao nekoliko utakmica u klub iz Grčke druge lige.
I da mu je mnogo.
Sa Austrijom, Nikolić Boljević i jedan iz reda mesara. Svakako niko ne igra u klub, pa se može na eci peci taj treći odabrat.
Naprijed Vucinic aalllllllllllllaaaaaaah, Damjanov Zelenko i mister maler.
Nazad, pa tu neka bira od ovih 30 što ima. Ne može promašit.
E da, i obično ljudi koji ne igraju nikako utakmice nisu baš dobri s kondicijom.
Stoga će jedan Zverotić teško istrčat i jednu cijelu a ne obije.
Mislim da tu treba tražiti uzroke Brnovićeve izjave koja je naišla na toliku zapanjenost kod forumaša.
Vi se stvarno nadate da će on puštit Boljevića više od pola sata da igra, i to pola sata ako budemo neriješeno ili gubili :D
Burza Maradone je vrijeme proslo isto ka sto sad nije vrijeme nespremnog Zverotica zvat. To sam htio da kazem, a ne da sporim Burzove kvalitete. Pogresno smo se razumijeli nego nebitno je to. Zasto bi Jovovic koji je odigrao odlicno to koliko je odigrao proslu utakmicu, grijao klupu Zveroticu (masu mio igrac ali kad ne moze ne moze brate, coek nije ni na klupu.)
Pomenuo bih isto Marka Bakica, momak em sto ne zasluzuje ni na klupu da $edi, em sto ga nece ni ulazit 100%.
Dako nas pogleda Bog pa KONACNO da odigramo sa svim igracima kojim ova zemlja raspolaze (ne pamtim kad se to desilo zadnji put) pa da se konacno pokaze dje smo i koliko mozemo. ;)
Coek je valjda mislio na Vlada Boljevica koji igra u prvoj ligi Kipra, u AIK-u, a ne u AEK-u iz druge grcke lige :)
Jedini nash vezni igrach koji umije dodat loptu napadachima je Vukchevic i zato nam i treba, inace cemo vazda igrat divlju igru dje ce jedini golovi koje dajemo bit krtole iz prekida i odbijenih lopti. Ja ne znam kakav je on ovako za zhivot nisam mu brat od tetke niti stari svat na svadbu bio ali igra momak u prvu grchku ligu i koliko chitam jedan je od boljih u taj klub dje igra. Nego ovdje za ljude nema sredine, ili igrash na nivou Reala ili te treba zapalit. Od Crne Gore ne treba ochekivati nekakve chudesne rezultate ali makar smo uvijek imali talenata i igracha koji umiju lijepi, tehnichki fudbal da igraju i to treba forsirati. A mozhemo da igramo kao Grchka ili izigravamo Murinja i da stoji nam po 10 igracha iza lopte i chekamo da dobijamo po 1:0 ako ko shto uvali, ali ne znam kakvo je to zadovoljstvo gledat, a i doce onaj Ibrahimovic i zabit nam chetiri gola i shto onda? Treba postavljati ekipu tako da se iskoriste prednosti koje imamo a nasha prednost je tehnichka potkovanost i znanje igracha kao Vuchinic, Joveta, Simon...a ne nekakvo krljanje i taktichko pozicioniranje.
Ovde ima ljudi koji neznaju u koju ligu igraju nasi igraci. A pravu se da sve znaju o fudbalu. Ovako ja sam Boljevica gledao makar 10 put. To je jedan prosecan igrac, nije on toliko dobar kao sto ga poneki dizu sada ovdje. Ali on mora da se zove jer boljih nemamo. Daj boze da grijesim pa da bude najbolji igrac. I to sto je treso mreze po poljskoj, to je bilo u drugu ligu. A kada je igrao prvu mislam da nije dao 3gola i bijo je puno puta rezerva.
http://www.mozzartsport.com/vesti/cu...ca-video/85307
Ovaj momak takodje treba da igra ovakvi igrachi nama trebaju i po njima smo prepoznatljivi.
Sto se tice Zverotic kojeg ja volim kao igraca ne zato sto je neka klasa , nego sto covjek ostavi srce na teren. To je covjek koji nam je bio puno koristan i koji je dva ili triput preokrenuo igru koja nas je dovela do pobjede ili remija. Koji puno puta bijo jedan od najboljih na teren. Mislim da nije zasluzijo da se bas tako zaboravi i pisat o njemo kako nema pojma i tako nesto. Momak je u Fullham igrao dobro svaku utakmicu koju je odigrao, a to sto on uopste ne igra vise to je politika kluba koji se raspada.