Realna prica
https://www.instagram.com/reel/DIY0v...tkdGJiOHFjMQ==
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Realna prica
https://www.instagram.com/reel/DIY0v...tkdGJiOHFjMQ==
Sent from my iPhone using Tapatalk
Hibrid[emoji1787]:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1db4ab0af1.jpg
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
47. francuska zrtva auto puta:
https://i.postimg.cc/CxH6wNsK/IMG-9771.jpg
Morace se pp aparat ucinjet obaveznim:joy:
Bogami sam prije 5 dana vidio auris sa gepekom ili se to zove korola, nisam siguran... Gore na zaustavnu traku na 70% do Kl, dignuta hauba, gepek, 4 vrata otvoreno, dimi kroz sve pomenuto. Tako da je prije do odrzavanja auta nego do same marke. Ljudi izgleda sipaju i voze dok se ne zapale...
A to ja izmolim majstora da mi stavi lampicu na 7.000 pa dok se ja nakanim tu između 8-10.000 ga uradim.
Inače,ova potrošnja je u idealnim uslovima(skoro pa bez saobraćaja Pg-Grahovo-PG,~200km,bez klime,dvoje u autu,bez prtljaga,niđe preko 110...)Da sam uključio 'takumi mode' išlo bi to na 3,3[emoji1787].
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Mnogo je to nesto je tu rastelovano mici mu karburatore i bosh pumpe,stavi plin i vozi se ekoloski :D :D
E, kad ste kod potrosnje i plina... Sestra vozi hjundai 1.4 kubika, benzinac i trosi joj 11L. Puno je to, ima li dje da se provjeri zbog cega je tolika potrosnja? I ako je to normalna potrosnja, ima li se sto razmisljati oko plina, je li bezbjedno, ekonomicno, dje se ugradjuje, koji plin?
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
https://youtu.be/PbIc_jL9eNw?si=zGbtCTQg7SgeXPaA
Sent from my iPhone using Tapatalk
Je li ovo izglasano?
Nema nista od toga, divlja se zestoko na nasim putevima. Niko ne vadi telefon iz ruke dok vozi, juri se ka bez glave.
Za tatine i mamine ovo nece da vazi, samo za sirotinju.
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
Vratite mi ova 2 minuta sto potrosih gledajuci ovaj video.
Attachment 179847
Koji od ova dva puta je bolji za putovanje Pljevlja - Mojkovac?
Ako se sjećam od prije 2 godine jedan putni pravac je u izgradnji, ali ne mogu da se sjetim koji.
I meni bolje paše PV-Pavino polje-Tomaševo-Slijepač most.
U izgradnji je tu blizu, biće brže i lakše kad ga završe
Znači Pljevlja - Meandri Ćehotine/Mataruge -Vrulja - Kovren.
Google mi je davao i pravac Pljevlja - Zabrdje - Potkajci - Kovren.