Siro, Boka Place, u Portu Montenegru Tivat, kanole, čokoladni kolač... odavno neobičniju kolač nisam probao...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2c0cd90c51.jpg
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Printable View
Siro, Boka Place, u Portu Montenegru Tivat, kanole, čokoladni kolač... odavno neobičniju kolač nisam probao...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2c0cd90c51.jpg
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Lijepo ovo izgleda,ali malo su oskudne te...porcije.
6 porcija kanola molit’ cu. [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako su slatke kanole onda je valjda ova jedna okey [emoji2]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Sit gladnom ne vjeruje. [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Potpis za utisak i meni je odličan.Meso prva liga.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f16b639ce3.jpg
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f1775d83e7.jpg
Lovac. [emoji91]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jesi li sve pojeo?
To mi je doza.
Sent from my iPhone using Tapatalk
:)
Znam, zato i pitam ;)
Dobro ti učinjelo.
Jedan od boljih tartar bifteka koje sam jela, ikad...
https://ibb.co/spwYQCx1
Dragović se iskvario. Čini mi se da je ovo davno prestalo da se zove prase.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Dostina se prave mutavi da ne znaju razliku izmedju praseta i svinje.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Stvarno I'm je nekad bilo vrhunsko. Možda i najbolje koje sam iđe jeo. Poslednji put je bilo onako, ovo što mi je tazbina uzela sad za slavu od njih je svinja.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Uzeh i ja od Steva što ga pominjasmo 5kg krapa sad za slavu, to boba nije valjalo, ni krap ni riža, presuvo bješe... :( Izgleda mu je ogromna potražnja kad su slave a nema kapaciteta pa ili sprema unaprijed dosta i dogrijava posle ili ne znam ni ja šta, uglavnom to veze nije imalo...
I džigerica što pominjah u Lanternu da se topi u ustima, to bješe žilavo juče, užas.
Popeci bjehu ok ali ništa specijalno, najviše oduševi pohovani sir u kornfleksu, on bješe parekaelans.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...dafd78ab38.jpg
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
Proba li ko ovu Dodo picu u central point?
Pohovani sir ne mozes da zajebes, nema sanse. Mislim, nema prostora da zajebes kolko se jednostavno sprema :D
Može neko da preporuči što je dobro u Lovac na Zlaticu?