Bejah sa dragom po ovome kijametu :)
Printable View
Bejah sa dragom po ovome kijametu :)
Priganice. :love-struck:
Predstavljanje na 11.Medjunarodnom danu animiranog filma.
Bitch Im famous! ;)
Bravo, bravo. :)
O.t.
Dobra muzika.
Nocas me je usrecio novi direktor firme koji je platu dao u eurima!
Fala mu od srca, i sad bi ga onako malog i cudnog izljibila ka nijednog! :D
31. Oktobar i pun mjesec! :D
Puding od vanile, tek skuvan, mmmmmmmmmm...:tongue::tongue::tongue::tongue:
Dojc kafa u and1 u sto ranijem vremenskom periodu, sa sve kutijom Kent1 kao neizostavni materijal :)
Sent from my Samsung Galaxy SIII
kad ostanem sama u kancelariji pa mogu da upalim grijanje :congratulatory:
:listening_headphone MUSIC :listening_headphone
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...54664585_n.jpg
Ovakvi jutarnji prizori :)
Blud i nemoral. :D
I ja kazem...i sve je fantasticno...i blud i nemoral. :)
Ma i dupe i gace i grudi i noge i ruke i sve...
To sto sam jedina dobila platu u Ojrima i sto sam jedina nagradjena ovoga mjeseca.
Fala fala.
Pa me nebili slusat kad im kazem kako da rade. :D
Ok, sad i nije to bas tako lijepo.
Cijela firma ostala bez 150-200e s plate.
Vise im se ne smijem... :(
pa ti si jedno veliko cudo...
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0
Znaci ova pjesma + alkohol .... UOP UOP UOP :D Majko milaaaaaaaa!!! Kad porastem ocu da budem UOP UOP UOP :D
Sezona jakni i kaputa
debeli ljudi znaju zašto
Dvojka iz matematike :D
Lavanda.
http://media.tumblr.com/tumblr_lpeq0hIbTS1qgtj4p.jpg
On topic - to sto sam se konacno osisao. :)