http://2.bp.blogspot.com/-d0hXdiUAT8...1600/sunce.jpg
Printable View
Attachment 81490
aleeeeeeee... cup cup hop hop uzzzzz...
www.youtube.com/watch?v=m9Jvax9kdUQ :D
Mmmm, kako mi se svidja djuskanje uz ovu komercijalu... :)
http://www.youtube.com/watch?v=bt4ixiUteNM&ob=av3e
More, more...
https://forum.cdm.me/attachment.php?...id=81496&stc=1
Moodo, je li ovo neka voda ili oblačić? :D Ne postoji ti ovo :P
o.t.
http://3.bp.blogspot.com/_z2EgbTu72c...cs/s1600/9.jpg
Nije mi dobro:
http://www.youtube.com/watch?v=M5vkHj6suPA
Im fucked up...
Divan dan, divno drustvo... :D
Poceo sam da se kupam svaki dan.To nije dobro,to nikako nije dobro.
Gledah prilog iz Srbije.. Bmw udario u juga. Vozac bmwa pjan ko trijeska prosao kroz crveno i prepolovio juga koji je pratio sve propise. 2 sestre (28, 23) na mjestu mrtve, treca djevojka iz juga sa teskim ozljedama, a vozacu bmw-a nista. Apropo Serhijeve price. Razmisljajte.