Pivooooo
Printable View
Pivooooo
trenutno 10-ak točenih piva i 2-3 tekile,šjutra ću isto ovo napisati na temi stvari koje vas nerviraju
Razglednica koja mi je stigla... :tears_of_joy:
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...23843754_n.jpg
Hoću ovakvu šolju.... inače imam razne zanimljive šoljice za kafu i čaj, al hoću ovu :)
Bojanje majmuna za animirani film cija projekcija ce biti u nedjelju na medjunarodnom danu animiranog filma... :D :victorious:
Sve, sve i sve :) Sreca, radost sto rece neko :*
mali sestric, to mi dijete uljepsa dan :)
To sto sam u odlicnoj formi. Bas se dobro osjecam. :D
To ti je zato sto ne pusis HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAH :D
HAahahhhahAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHHAHHA tacno tako! :D
HAHAHAHAAHA, boooooooooooooooriiiiiiiiiiiiiing...........
Ovo sve prslo. Smijem se ovim ajvanima ovuda sto se sami sebi smiju :P
tegla džema domaćeg koju mi je njegova baba poslala.
volim hranu i uživam u njoj...i sad bi me kačamak usrećio no mi ne može bit..
Nazalost ne moze ti biti :)
Ne znam je li samo meni ali ovo tvoje sitno prozivanje je ruzno za videti... Srecna sam sto nisam takva. Sve najbolje :)
ljubomorna je na tebe to se vidi s' kilometra, ignorisi...
Jesam li rekla da sam srecna kad sam kuci s moje 2 lude macke? :D
Lisa Ann :twist:
Zurka za Noc Vjestica kod mene kuci... Muhahaha! :D
Vise me raduje nego sto me cini srecnim, al samim tim da me Noc Vjestica cini srecnom, onda sam znaci srecna jel da? :)
Sreca sreca vjestica :D
Noc vjestica? :/
Dva kraja I sredina xD salim se, neka svako slavi sto mu se slavi :mrgreen:
Novi CD za auto, full bass, uh :)
Uuuuu ja tek sad shvatih zasto ni meni nece kačamak da zabrkaju. No kad jedes ne daj da se umijesa jer odma tebi manje. Ljubav za ljubav ali kasika za sebe :)
ipak ja ne bih da mi se neko pleka u kuhinju, posebno ne u tanjir :)
Dobih 16 miliona funti od nekog đeda iz Londona, koji je preminuo i nema nasljednika. Samo treba da uplatim 50 funti...
Avio karte. Nikad brze do njih, nikad sladje.
Mmmmmmmmmf.
Baklava... Ah kako mi je ispalaaa..
:)
Jesmo li pozvani? :D
Zimsko računanje vremena- dobiješ sat više. :joint:
Ou jea. :D