Kakvo je stanje na ŽB, dobih neke info da je malo snijega, pa čisto da provjerim?
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Printable View
Kakvo je stanje na ŽB, dobih neke info da je malo snijega, pa čisto da provjerim?
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
U Kolašin pomalo pada snijeg ali ništa značajno. Jako duva vjetar i nije za skijanje.
Dolazi li nam ovo snijeg?
Pise mi na telefon 3-6cm
Eto se navlace oblaci neki, vidim kad sam se vracao sa posla da ga nanosi na ova brda...gore prema Kučima
u Kuče ga ima odavno - ne puno ali ga je bilo..Pa tako kad kazu snijeg u PG a paNe u Kuče znaci da su pogodili. :D
Nema snijega ovdje narednih 5-6dana min za dalje nisam gledao posle pon. ili utorka su rekli povecanje temp.
Baš je lijepo :).
Pozdrav sa Žabljaka, kočenjeee
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...7ed62c0087.jpg
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Umiojes li da drhtis mrcio se? :)
Brz povratak zelim 😂
Netacno ti je to.T nije isla ispod -14
Onda nam je na troje kola netačno bilo, svima je u po stepena razlike pokazivalo...
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kakve -23c niste u sibir. :D :D
Može biti ta temperatura, jer je senzor ispod automobila, gdje je dosta hladnije, nego na 1m visine ispod drveta gdje se oficijelno mjeri...
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Senzor je (bar kod mene) sa donje strane bočnog retrovizora
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mjeri se na 2 m visine u meteorološkoj kućici,nikako ispod drveta.
Profesionalne automatske stanice imaju specijalan zaklon i senzore,tačnost mjerenja je dovedena do savršenstva.
Temperatura pri tlu bi po pravilu trebala da je niža kada je vazdušni pritisak povišen ali tu od 1 do 2°.
Ne umijem objasniti okle na tri auta po -22,5°, pa sve i da su senzori okovani u led... jedino objašnjenje da je stvarno bilo toliko ! :D
U 1:30h, uz śever, lagano ova temp... Redovno u jul i avgust bude oko nule ujutru, a ne sad...
Sent using Tapatalk
Naravno da može, ali je jutros na Žabljak u 03UTC(04h po našemu) izmjereno -12.4°.
https://i.ibb.co/z8gwzBw/zabljak.png
Ovo danas je banja, suncano sa blagim sjeverom - zdravina.
U Sidneju danas 44, trenutno 25.
Btw, upravo docekasmo 2020-tu, srecno svima :)
Dje nam je Jakuza da nam rece kad ce opet snijeg?[emoji3]
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Evo sibir -21 -22 a ne zabljak. :D
Evo sad na vijesti kazu naredna 3dana -> -7c -10c -6c dobro sinoc je naisao bas hladan talas -23c :D
https://weather.com/sr-RS/vreme/dese...+RSSA1505:1:RS
Sad iz šetnje s majkom, prelijep je dannnnn :).
Prelijepo moram se preselit na sjever..
Još mjesec ipo i da se počine.
Ima lijepo snijega na ŽB.
Samo me strah da oni ćutuci nijesu na vrijeme ratrake upalili, jer svake godine im se dešava da im snijeg vjetar ponese.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f180a92180.jpg
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Snijega baš lijepo ima, ali su kreteni dozvolili da im ga vjetar oduva sa staze u toku noći. Umjesto da rade ratraci u toku noći, al važi....
Svake godine ista pričahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...33c06880dd.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ea5d5c8eac.jpg
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
A ko ce radit po noci[emoji3][emoji3]
Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Mora da se uloži još 10285829174729€, da bi radili ratraci po noći...
Sent using Tapatalk
Evo da pomognem
https://www.mascus.hr/poljoprivreda/.../9okjki9s.html
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............