Originally Posted by
NHM
Ako sam dobro razumio, Albanci će da glasaju za četničkog vojvodu, jednog od lidera političkog subjekta čiji je drugi lider, Lepoglavi, poslije izbora 2020. jasno naveo da "trenutno" nemaju većinu da izađu iz nato i povuku priznanje Kosova, ali da će to da urade kad je budu imali? Glasaće za nekog ko je u džepu čovjeka koji makar 11 godina satanizuje Albance na svakom koraku, preko svih medija sa nacionalnom frekvencijom u Srbiji i preko ogromne većine medija bez nacionalne frekvencije plus preko skoro svih mogućih šampanih medija? Seems legit.
Možda se i desi da Nik pozove Albance da glasaju za Mandića. Nešto mi se ne čini da će ga iko od njih poslušat. Pa sve da sami Nik glasovima df-a bude postavljen za premijera rekonstruisane vlade.