ada vala se nijesi opučio sa onih dva tri programa :D
Printable View
Enemamigaspavanja..
Dobro jutro dobri ljudi, tacno je 7 sati i 240 minuta. Lijepo je kad coek porani iz kreveta :)
Smaraš.
I jos citav dnevnik, nek-neek! :D
Aaaa taaahiiii [emoji14]
Nego,
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...a6666f659b.jpg
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Jadno malo mače... :(
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...7f&oe=5843A9FD
kako se dernjaju u ovaj benex ko da im kožu deru
Mozda imaju problem sa stolicom, od silne hemije koju konzumiraju :)
dozvolite da primEtim.. da mi se mnogo dopada ova nova moda kod djevojaka, crna traka preko grla :)
Izguglaj je :D
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Nekima stvarno to pristoji i sve u kompletu izgledaju prelijepo, neke... ka da su se s veza pustile
Da se odsluša od Mine - ljubav i može se na spavanje. Laku noć.
E pa... mislim stvaaaaarno...
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...e6a962a644.jpg
Aaaaahahahahahahhaha...
Narkomanuuuuuu...
http://m.cdm.me/#/article/443158
Razmišljam kao žena i drago mi je. :D