A i ova lici na Ljilju Raicevic.
Printable View
A i ova lici na Ljilju Raicevic.
Ljeto, budi još tu.
Juče na plaži, a večeras obukoh čizme... kažu, čizma glavu čuva.
(Đuzla, bješe li juče ili prekjuče?)
Odoh da skočim u bar jednu baricu. Duboke su, pa mogu. -.-
(mislim, čizme)
Ako čujete kad za prof. Ivana Mašulovića, znajte da je to najneprofesionalniji profesor na Univerzitetu Crne Gore.
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Sve što tebi svidja se, meni je odvratno.
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...96abf731d4.jpg
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
još te drži pjesma sa žabljaka.
Daleko je sloboda.
ovo ni ja ne umijem!
https://www.youtube.com/watch?v=7DRBNP7mbLM
Koliko je nekad muzika bila bolja, kvalitetnija...
a telefoni... eee...
https://youtu.be/alBDpNFflWw
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Tamna je noc...
Sent from my GSXR1000 @299
Jebal* majku ako neko svaku noć ne kadi dvorište iza zgrade tamjanom...ili onim štapićima...
Redovno me glava zaboli...
Ako ti tamjan smeta, mora da si nekrst :) :)
Dženi...
Skraćeno od dženabet...
Da nema tamo neka lipa Zorovane
Pojma ti nemam.. Ne razumijem ti se u opojna sredstva...
Hoce li prestajati ove pucnjave vise? Bar, Kotor, pa opet Bar nocas... Pakao.
Pa kažu nešto protiv Podgoričana... čudo. -.-
A mi mirni i premirni.
Ima li ranjenih, mrtvih? Ili se pucalo u vis