Moram posebno.E ne mogu da vjerujem da su Mamut zatvorili očito im se ođe ne isplati nisu im produžili ugovor u fashion.A samo su otišli na online.
A možda ima i veze što im je izgorio magacin ko će znati.To je jedina radnja u onom TC-u đe sam mogla ući i uživati i samo zbog njega sam istrpjela i da odem u Big.
Tako da,Mamuta više nema a bojim se neće ga više u CG ni biti.

