Mislim da ti je kod mene manje od 1000e to. Placanje preko racuna ili kesom. E sad, ako ti je trka, tesko da mogu uskoro.
Printable View
Mislim da ti je kod mene manje od 1000e to. Placanje preko racuna ili kesom. E sad, ako ti je trka, tesko da mogu uskoro.
Nije mi trka jer to odvajam od svake plate i skupljam za taj "luksuz" i trenutno sam otprilike na pola te cijene, skupiću taman dok se ti oslobodiš :lol: Ajd' pusti mi mail na privatnu pa da ti proslijedim ovo što sam iscrtao, možda me možeš i nešto posavjetovati, što znam, pa da dogovaramo sve ostalo redom.
Znate li dje mogu kupit senzor temperature od 10kilo oma
Uzgred da pitam za preporuku nekog ko se razumije u americke plakare ? Stelovanje samo da se odradi na 2, od premjestanja su ispali iz vinkla…
Sent from my iPhone using Tapatalk
Posalji mi na vajber slike pa te mogu uputit da sam yo odradis, ako ne bude nesto komplikovano
Ili jos bolje, okaci odje. Moze nekom valjat.
Gdje kupiti ovu sijalicu?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0eed70189d.jpg
Pogledaj u Elko tim ili u Okov, odma su ti jedan pored drugog (ako si iz PG)
Zna li iko za majstora koji farba kozni namjestaj?
Sent from my SM-S901B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0dae67936c.png
Može li se ovo koristiti za disperzije za krečenje?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ekipo, jednim prijateljima treba ova tipla (ili sta li je vec), dje bi se ovo moglo naci, u Nk nijesu nasli?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bc89b48633.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Mozda Okov, Kips, Centrometal, VOlvox, Cerovo,...Mozda i neke od ovih prodavnica sto drze okove za kuhinje i klakare....Prvi put ovo vidim.
Kolege, da nema ko broj nekog majstora sto zida kamenom ?
Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Za krevete,ormare itd. Rijetko je to,obicno dolazi sa gotovim namjestajem, odje koristimo slican sistem al nema tih plastika itd. U Okovu imaju djelovi ako bi se potrefio precnik i dubina rupe
Ok, hvala.
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Cao svima... Treba mi neko da mi montira tendu na balkonu. Prezvak 3-4 majstora te sam do sada pozivao, svaki je van PG narednih dana... Imate li koga...
I usput pitanje - moze li se ovo na plafon od terase montirati?https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...84060d097c.jpg
Ja sam je montirao sam neki dan. Ne može na plafon.
https://instagram.com/highlander_brushes/
A mozda i moze ali mora nosac za plafon da pravi , a onda ide i pitanje statike jel dobar plafon tj jel beton puni .... sto kaze kolega najbolje na zid ali sa nosacima trebalo bi da je izvodljivo...
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Treba baš jak nosač sa potporom zbog torzione šipke
https://instagram.com/highlander_brushes/
Moze preporuka za bravara?
Preporuka za momka postavlja vrata i radi parket Sasa Bulatović 069 792 888 iz DG je.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
meni djeluju kao fabricki bas ne znam vidjeh u jedan kafic ... tako da moze kako gazda oce :)
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
I ja sam davno na selo postavio na plafon, mislim da nismo nista dokupljivali. Kupljena u Okovu.
Ben, zašto nisi uzeo ovaj tip tende?
https://okov.me/img/yourself/gallery/tenda4.jpg
Ta sa makazama je više za prostore koji imaju terasu ali potpuno otrkivenu.
https://terakota.rs/img/tende/sirio.jpg
Samo da zahvalim BiTraTe-u koji je ovdje davno ostavio br majstora molera po imenu Todor (068828470)
pazite situaciju....danas mi se hitno iskomplikova nesto, bukvalno iznenada je danas morao da bude okrecen jedan stan i zvala sam majstore random iz moga imenika a u njemu ima masu ovih brojeva koje vi ovdje ostavljate i zovnem Todora i veli on da "nema sanse, krečim, radim jedan stan i neka vam je bog u pomoć, tesko ces molera naci u ovom gradu danas za sjutra a ne odmah" dobro, rekoh, znam, ali ajde da pokusam....i proslo barem 5 sati, mi potrgovali jupol, one jarčeve kako li se ono zove i odemo da krecimo....dok smo kupili materijal, polijepili one trake kao počeli da krecimo ne ide patimo se, kad zvoni telefon, zove Todor, covjek kojega nikad vidjela nijesam, veli "danas ste me zvali, da vidim jeste li se snašli, pa ako nijeste pošto sam ovamo završio mogu doć da pomognem"....
eto narode Todor, zamtite i ono gore mu je br telefona, sve preporuke!!!!
A sta se to iskomplikovalo da mora krecenje isti dan? Dolaze neki gosti pa ne mozemo jer krecimo? :D :D
Dobar dan.
Da li poznajete nekoga ko kida drveće veliko-visoko ?
Znam za firrme Koprivice i ostali tu, ali mislim da je skupo...
Previše pojedinci traže para za taj posao
Ako je to neko rizicno obaranje stabla, onda je svako skup za to. Neki lik koji to radi profesionalno, da obori jedno veliko drvo ispred seoske crkve, izmedju grobnica, trazi 900 eura. Mogu se raspitati, da pokusam da nadjem broj.
Zavisi dje...
Ako je u sumu, dostina ce ga obaliti - ako treba da se nacinculira izmedju 2 kuce - ne daj to svakome da radi osim ako nijeste voljni zrtvovati nesto
Ako mora dizalicom ili na konope da se skida - vjerujem da ce to da bude improvizacija jer mi nemamo sluzbe za to, pa samim tim ni ljude koji su obuceni