Vino je stvarno bogovsko piće.
Printable View
Vino je stvarno bogovsko piće.
ideeemoooo
https://www.youtube.com/watch?v=Od9KvpZn9lE
Gledam ulje, izgleda normalno ka svako. Ali naljepnica sva u nekakva arapska slova.
Na deklaraciju pise nasim slovima Proizvodi Srbija, uvoze Irak i Emirati, pa izvoze opet za Srbiju i CG.
Pa ***** li ti nije no smo majstori.
Dobro jutro Kolumbo. Da je samo ulje to koje se "uvozi"
We live on a blue planet
that circles around a ball of fire
next to a moon that moves the see,
and you don't believe in miracles?
You people...
Ne bilo mi grijeha, ali meni Tanja Bošković i Neda Arnerić ne djeluju ka' normalne...
"Svjetla gore plavo: tačno je ponoć,
Hladne kapi straha stoje na mom uzdrhtalom tijelu,
Čini mi se da duše svih koje u smrt poslah
Dođoše..."
Mozda sam isto malo i paranoican 😕
Sent from my GSXR1000 @299
Gledam nesto ovaj svijet... Drugu se radja dijete, srecni..drugarici umire mlad otac koga je najvise voljela... malo ko vidi kako joj je, zaokupljeni svi sobom i svojim svijetovima(malim) pa i oni bliski joj. Svakom svoja patnja, tezak teret za ponijeti..Ljudi, Potraga za srecom... za malim mjestom pod suncem, za biti neko i nesto.. Mucenistvo.. Smijesan covjek sa svojim pokusajima u ovom svijetu, donekle smijesan u svakom smislu, a vrhunac smo evolucije kazu..
Kakva je ovo vrućina što je ovoo?!
klima dimi
Sa nama je Mile Dopinger sa svojim novim hitom: Ja sam majko konkubina.
Samo da pitam ove fine 'lajkovala bih ti odličan sramotni status, ali je javan, pa da ne vide da jesam' jebet* li se još s krpom na vr' glave?
Ugasile se sveće sve,
Sve strepi, dršće, grozi se;
A mrtvački pokrov, zavesa ta,
Pada brzinom vihora,
I anđeli blede, ledi im se krv,
Pa ustaju, dižu se da potvrde:
Ta igra da je tragedija "Čovek",
A junak joj je: pobednik crv.
Oj đeeeevojko, drugaaaaarice, ispleeeeeti mi rukaaaaviiiceee...
Volim tu pjesmu.
ne mogu vi ga danas
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...a5895001fb.jpg
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
A sto je moja ti? Kakva je muka na tebe danas, te ne mozes?
nista me ne pitaj 🤗
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
Povlacim pitanje. :encouragement:
Przi se srce moje od ljubavi moje od ljubavi tvojeeee
Drugi nam srecu kroje, tuzni smo obojeeeeeee :) :) :)