https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...48dfed482c.jpg
Printable View
Palac... :hopelessness:
Умор левел моторна афазија.
Možda nam ne ide s elitnim turizmom, al' nam zato cvjeta elitna prostitucija...
Coffee, coffee. 😍
Za jedno 30 godina Beograd ce imati najveci broj istetoviranih baba na ex YU prostorima
Kugelschreiber
Ako ste bez prebijene pare, u noći punog mjeseca izađite napolje i pod njegovim zracima otvorite širom novčanik i recite devet puta “napuni ga”. Ovo vjerovanje vuče korijene iz vremena kada ljudi su mislili da je mjesec sačinjen od srebra, pa zato ima moć da privuče novac.
aj ne pričaj...
Ja cu probati, ko ga ebe :)
Sent from my E2303 using Tapatalk
Omaklo mi se.. piće me dotuklo..
- e tako i treba kad ne možeš isti u istu rijeku dva puta uići.
Neka mi neko sledeci put vrat slomi kad mi padne na pamet da uzmem kucnog ljubimca!
Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
"Ne osjecam ni glavu ni noge ni krilca ni nista" :concern:
Baci drogu, vrag je odnio! -.-
(jesi mu rekao?)
Tacno sam mislio da se poslije danas nece vise radit i da se moja firma zatvara..ka da je smrtna ura bila