Cijelu noć sanjam baklave, urmašice, tulumbe, tufahije kako jedem i prste ližem.
Đe da se liječim?
Printable View
Cijelu noć sanjam baklave, urmašice, tulumbe, tufahije kako jedem i prste ližem.
Đe da se liječim?
kod mene....
Kako ja te tulumbe volim to je haos..
Ne bi ne znam koji kolac radije izio no tulumbu onu buckastu socnu uf..
No ih nidje nema vise, a baba ne moze pravit vise .... pfff
gutanje domestosa u najavi.
Sto ocekuje on sa ovakvim obrvama?
Sto oce on?
Sa ovakvim obrvama necu da mu dam nista, razumijete li!?
https://s10.postimg.cc/asl7zfh3t/milosevic.jpg
Jos se milosevic preziva e neces slobo opet na nasu crnu goru
A ne samo s obrvama no sa cijeliom facom. ALi obrve su prave da ti taliban iskoci iz njih.
kakav pakao na regionalnoj
Želim da razdaljna između nas bude agencijskih 500m od apartmana do plaže... Znači, ja ovđe, a ti neđe u okolini Rumunije...
Osjecam se lijepo. I spokojno. Pa opet lijepo. :-)
Prica kum sa mojim burazerom i zakljucuju da sam jedina osoba koju znaju iz Nk da nece biti na Manu chao nocas... ej zivote kokainska kurvo iz okoline Gornje Maoche
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
Makni ruke od mene, nemaš ni za kartu do Prištine.
Izvinjavam se komšijama što sam bila glasna sinoć.
U stvari, ne izvinjavam se, no se falim.