Attachment 89927
Printable View
I want to wake up with u.
these days I am a rebel ...
Attachment 89940
Kao leptir.
ono kad ti ništa ne ide...
Hocu da budem kalif umjesto kalifa!
I dalje se smijem vasim ispadima.
Wasn't me :mrgreen:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...84374350_n.jpg
There something inside you, it's hard to explain.
http://3.bp.blogspot.com/-JTB03ODrwQ...e+got+this.jpg
Ja, Kaca i Vanja!
Ako neki momakbude nekad hteo da me odusevi (a cita ovo) neka me iznenadi jednim casom jahanja:
http://thehorsepedia.com/wp-content/...-and-horse.jpg
ja se stalno osjecam kao ova amazona xD
Osjecam se nadmocno nad mojom komsinicom ispod mene i nad njenom cerkom koja je bukvalno ispod mene. Ne sad ali danas bila.
Ja se cudim sto me bole noge evo dva dana a ja cijelu neđelju pjevam: Da podesem bol i na nogama izdrzim
http://www.youtube.com/watch?v=5xml1yVeQkk
Mora da sam se umorio.
ZASTO sve sto sam nekad imala (voljela), sad nemam (ne volim) i obrnuto?!
nije da se hvalim, ali.. :cool:
http://davidjrodger.files.wordpress....pg?w=614&h=525
Ja se evo po' dana mislim, kako ću se obrijat. Nema mi ništa crnje od toga.