ne plati jer nemas dokaz ne pise nacelnik a ne smijes odbiti jer je to povreda dužnost
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Printable View
Ovo navijanje direktore se zove psiholoski rat da se protivniku poremeti psihicka ravnoteza i da grijesi, nista strasno svudje to ima na mnogo vecim terenima a ne odje
a sad jesu li deju majku pozdravljali a ovome zenu nebitno je
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
E čuš priču...psihološki veli rat.
Kako muskarci gledaju na sex između dvije žene?
Uglavnom u HD rijetko u 4K...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f089632e39.jpg
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
jos se ne zna jel muškarac ili zena pobila djecu ili nesto između
https://m.cdm.me/svijet/planeta/stiz...ke-napadacice/
fanatici usa
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Uzas. Kako? Da mu nije đed od 86 god istrčao ispred vozila?
https://www.cdm.me/hronika/saobracaj...oginuo-pjesak/
U saobraćajnoj nesreći u Herceg Novom stradao pješak: Dok je prelazio magistralni put udarilo ga vozilo Doma zdravlja
Ne trči pred rudu.Ja moga oca kad vidim što ponekad uradi kao pješak,a što nikad prije(dok je bio mlađi) nije radio,imam utisak da je on sebi kazao "naživio sam se".Ne,nije suicidalan,nego jednostavno sa godinama kao da se oprez smanjuje,refleksi,vid i sluh svakako,procjena koliko je auto udaljeno,kojom se brzinom kreće,često dijagonalno prelazi ulicu...
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Znači vratiće pare s obzirom da nisu potrošene na ono za šta su namijenjene?
Je li moguće da nam je zakon ovako nakaradan da se dozvoljava ovakvo pišanje po poreskim obaveznicima ?
Evo je fino dao ideju i ostalim influenserima koji će pokupit trčke te potpise, pa ćemo za iduće izbore imat kandidata za izvoz.
Bravo kreteni.
https://www.vijesti.me/vijesti/polit...je-o-potrosnji
Ja ako ovo kapiram dobro, jodžo i danilović će morat vratit pare jer ih nisu za kampanju potrošili?
Quote:
Prema Zakonu o finansiranju političkih subjekata i izbornih kampanja, budžetska sredstva mogu se koristiti za finansiranje troškova izborne kampanje i zabranjena je njihova upotreba za lične potrebe kandidata političkog subjekta.
Za kandidata za kojeg se utvrdi da koristi budžetska sredstva za lične potrebe predviđena je zakonska kazna od 10.000 eura do 20.000 eura.
Sve i da ga maksimalno kazne, 5000e u džep.
Vala napada se jadni Jodzir koji je posteno stekao pare iz budzeta a ne napadaju se drugi pacijenti ovaj kandidati dje su im troskovi 200 000, 180 000, 80 000 20000 eura alo pa odje je godisnja plata 5000 eura sto je ovo?
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ne napada se niko, on nije kriv 1% i svaka mu čast što se posprdao sa sistemom, ja pričam o raspalom sistemu koji je sve to omogućio.
Šta koji k ima država da daje bilo kakva sredstva koja se fiktivno mogu opravdati na XY načina?! Finansiraj se iz svoga džepa i kupi donacije, što bi ja koji ne izlazim na izbore plaćao bilo kome išta, a nema nas malo, tj. ima 40%
Onaj mali čeh stvarno nema granica....
https://www.vijesti.me/svijet/evropa...ni-univerzitet
Jodzir je smeće koji bi za pare sve uradio,slušah ga skoro kako je rekao nešto kao da će se opet skupljat potpise kad budu opet predsjednicki izbori,ali dao je ideju i drugim “influenserima”.
Nadam se da će država spriječiti takve zloupotrebe,bas je očigledno bilo da mu je to bio cilj
Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo se i on autovao, ne da se puno nešto krio
https://twitter.com/gordaCg/status/1...007627265?s=20
Ili naći pravi način da se provjere ti potpisi
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
srećom, na Balkanu ovakvih problema nema :D
https://www.vijesti.me/svijet/evropa...jni-megastrajk
https://www.vijesti.me/svijet/evropa...toj-u-dijalogu
Nema,nema,dobro nam je svima pa ne izlazimo da se bunimo.
Pazite ovaj tužni tekst
https://m.cdm.me/politika/poredenje-...-kruga-izbora/
Greote od covjeka koji ovo piše
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je skupio dovoljno potpisa da s ekvalifikuje za izbore, nama logike da vraca pare. Meni bi logicnije bilo da im se ne daje ni centa. Isto kao sto smatram da drzava ne treba da daj epare poslanickim partijama koje su u Skupstini. To je mnogo vise nego sto daju za izbore predsjednika. Oces u politiku, skupi pare od svojeg imetka, nadji sponzore, donatore, a ne iz drzavne kase.
Vidi, ne branim nikoga, ne znam kakvom je brzinom vozio doticni, niti poznajem ni vozaca, ni pokojnog gospodina, ali kao neko iz HN mogu ti rec da nema tog gradjanina koji nije bio blizu da uradi isto ovo, na ovom mjestu, istom coeku...
Pokojni gospodin (da se razumijemo zao.mi je sto se ovo desilo) je svako malo prelazio ulicu na magistrali, gdje se zavrsavaju 3 trake, dje je saobracaj vazda bas gust, i gdje apsolutno zebre ne da nema, no nema. Nazalost bilo je pitanje vremena kada ce se ovako nesto desiti. Saucesce porodici, i zao mi je vozaca nesrecnog, ne gine mu robija...
Sent from my SM-S908E using Tapatalk
Detalji policijske torture nad Drecunom: Palili, tukli, tražili da sebi kopa grob
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...sebi-kopa-grob
Kad su u pitanju ovakve vijesti, DPSovci neizostavno padaju u nokdaun, pritaje se, odćute ih ali ih se ne stide, nadaju se ne bi li nesto drugo iskrslo itd....
Ne moze to tako rodjaci.
Ovi policajci su po namjerama, postupcima i zločinima su u rangu sa Mladićevim i Oricevim zločincima.
Nisu im mozda izbori žrtava isključivo nacionalni al su metode iste.