I onda se dusebriznici drzavni cude sto roditelji odbijaju da vakcinisu djecu. Srecom pa nasi doktori nisu skloni korupciji i slicnim stvarima :lolblue::lolblue::lolblue:
http://www.dw.com/sr/prljavi-novac-z...-19219-html-cb
Printable View
I onda se dusebriznici drzavni cude sto roditelji odbijaju da vakcinisu djecu. Srecom pa nasi doktori nisu skloni korupciji i slicnim stvarima :lolblue::lolblue::lolblue:
http://www.dw.com/sr/prljavi-novac-z...-19219-html-cb
Nešto razmišljam, da se ja pitam, ne bi mi ko nosio zastavu na Olimpijadi nako Sabrija Vulić.
Izadjoh jutros do kapije, kad ono kad malo bolje pogledah: http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...69cbe63b59.jpg
Sent from my LG-H815 using Cafe Del Montenegro mobile app
Koštana, Božo Vrećo...premijera u Tivtu.
Ideeeeeeeeeem!
Sreća, sreća, radost:bravo:
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...af9e2e05d3.jpg Stara Varos, vele...
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Srljanje u propast.
Zadovoljstvo kad ti poslije nekoliko godina dodje prijatelj iz bijelog svijeta :)
Razmišljam oće li se moć zaspat noćas.
Nemam osjećanja,ne mislim u poslednje vrijeme o ničemu pa se zapitam jesam li zivo biće ili sta već..?.?.. Jednostavno sam emotivno "oštećen" a u ovome drustvu je to big problem [emoji55]
Bravo Tomo, još jednom.
https://youtu.be/zTOxwm_fKQo
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...6bb82d3d0d.jpg
Sent from my Lenovo S960 using Cafe Del Montenegro mobile app
Ona za Vučić, sad ova za Novaka...jesu li to posledice bombardovanja, sto li?
https://www.youtube.com/watch?v=_ILhbfNKaLk
Zena, majka, kraljica, vikendashica me ustavi na sred livade da joj pogledam x-ray snimak djeteta koje je palo sa bicikla dan ranije. Da vidim ima li lomova i naprsnuca. Reko sa ekonomske strane ovaj snimak je cist al ponijecu snimak i ovom bratu sto radi u EPCG da i on pogleda.
Ne znam sta da mislim i kako da se osjecam, prosto ne znam...😵
Sent from my GSXR1000 @299
moja ceznjo davna.
https://www.youtube.com/watch?v=4VWo4RNwmCM
Jeb*m ti ja takvo ljeto u kojem krajem jula Ribnica još teče koritom...
Kako se divim ovoj hobotnici.
Tako mala a tako opasna. Najveći primjerci su veličine loptice za golf. Nije agresivna. Prelijepa je.
Količinski baš malo otrova sadrži, ali ga ima dovoljno da ubije 26 ljudi.
Osim delfina, jedine su životinje koje uživaju u ljubavi.
Nije poznato kako ubrizgavaju otrov i nema protiv-otrova. Predivno.
https://youtu.be/vVamzP52qwA