https://j.gifs.com/xkAnzq.gif
Printable View
nije mi jasno sto je muka sa 10 djedova koji strajkuju kod skupstine, I sto se zatvara glavni bulevar radi njih 10...
Po ure sam se vozio da zavrsim neke papire, jedva sam stigao zbog njih...
Neka otvore ulicu 5 min samo da ih zgazim pa da ostali makar normalno zive u ovom gradu
Muka je sto su im ostali duzni pare za otpremninu kad su isli u penziju, tako sam shvatio. U pitnaju su radnici KAPa. Treba to to pendrecima pricerat sa ulice. Sto hiljada ljudi trpi zbog njih svaki dan.
Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.
Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.
Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.
Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.
Original verzija.
Drzava otvoreno zajebala desetine ljudi za pare, i malo im to, no treba i sugradjani da im zele pendrekanje...
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
eo signore-u ne smetaju on ih podrzava, a sjedi duse ti...
Neka strajkuju na trotoaru sto na ulicu izlaze... Ili neka podju premijeru ispred kuce pa neka sjede, samo sa bulevara neka se maknu
Razumijem ja nezadovoljstvo ljudi ali njihovo je pravo da se okupljaju a zasto policija zatvara bulevar kad oni stoje ondje kod spomenika nije mi jasno. U svakom slucaju, tudja muka nikoga ne interesuje a mene licno je sramota da se zalim kad se ne zalim ni zbog gorih stvari sto je drzava uradila. A nije da ne zakukam bar jednom dnevno bas kao kolega gore. ;)
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Isti oni su ih doveli tu dje su, sa toga istoga bulevara (mozda si mlad pa se ne sjecas pocetka devedesetih). Ima bar trideset puta vise drugih gradjana koji su osteceni po raznim drugim pitanjima, pa ne uzurpiraju ulice. I na kraju, ne mozes da ostvariujes svoja prava ako time krsis prava drugih ljudi.
Niko ti ne krsi pravo, nego ogranicava.
E ako ste normalni, pljunite me.
Moze se ogranicit ako je zbog bezbijednosti gradjana.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Jednom sam od jednog bas niskointeligentnog bota vlasti cuo dje kaze za neke "protestante" "na ovo treba krenut sa 200 policajaca, pa se vise nece okupljat kad osjete pendrek po rebrima".
I rekoh mu ja tad da moze sa mnom da pokusa ako su mu toliko mile batine...
Da je srece da za svaku sitnicu se izadje, da se podrze od drugih oni koji su izasli...
Apolitican sam ali eto ako moj komsija nema, ako ne zbog empatije, onda taj dovoljno kvalitetan razum kaze da "sjutra" necu imati ni ja.
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Ma, treba poslušati mehika, jer..jelte, njemu je uskraćeno pravo na slobodno kretanje [emoji23]
Šta je to, 10ak penzionera...5 minuta posla za SAJ [emoji4]
Rekoh ja da iz njega izbija velika količina inteligencije, pameti i mudrosti [emoji28]
Tuga. -.-
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...9c9a148197.jpg
Protesti su na ivici da eskaliraju. Situacija izmice kontroli. Trebalo bi zatvoriti i uzi centar grada. Usled nedostatka demonstranata akcija policije da se demonstranti sklone sa ulice je prakticno nemoguca.
Sent from my GSXR1000 @299
Ne bi lose bilo centar grada potpuno zatvorit za saobracaj, makar ljeti. Radi ekologije i cuda, a i da narod malo hoda.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
A da ne razmisljaju ovi sto fataju pokemone oce li ih udarit sto. :)
Послато са D5103 уз помоћ Тапатока
E vidis da je dobra ideja. I za turizam bi dobro bilo, dodjite da fatate pokermone bez da ve auto sprsti, da vi se staramajka od zalosti ne mrsti.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Eto, imamo ideju, imamo reklamni slogan, jos samo gradski oci da.zatvore centar od 17 do 05. Mozda nam neko pomogne od ovih visokointeligentnih murasa :)
Послато са D5103 уз помоћ Тапатока
Otkad je ta ideja momci.
Cini mi se od malo prije :)
Послато са D5103 уз помоћ Тапатока
Jedan je gradski Otac. Migo Gradograditelj. Ozbiljno, ne bi lose bilo uvest ono parne neparne registracije jer je ovaj grad premali za ovoliku kolicinu auta a svi, umjesto na rabotu da shede od 9 do 5, nesto "zavrsavaju".
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
A u PG ima oko 100 hiljada auta