.....
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7fdb8ca096.jpg
Sent from my SM-F956B using Tapatalk
Printable View
.....
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7fdb8ca096.jpg
Sent from my SM-F956B using Tapatalk
Opet rusi…
Da stvar bude još gora pilotima nije dozvoljeno da slete nigdje na teritoriji Rusije kada su prijavili problem, već su upućeni na prelet preko Kaspijskog jezera (valjda se nadajući da će pasti u jezero i prekriti tragove da je pucano na avion jer nema drugo objašnjenje), uspjeli su doći do kopna, ali se vidi da nos propada i da ga ne mogu podići (oštećena hidraulika?)
Sent from my Motorola 8400
The plane’s GPS navigation systems were reportedly jammed throughout the flight over the sea.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
naravno aktivan je jamming u tom reonu zbog dronova, suludo je što civilna avijacija uopšte leti u takvim uslovima
Jeju Air 737-800 udario u zid prilikom pokušaja prinudnog slijetanja. Izgleda otakazo stajni trap.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Bolje da je na vodu probao…. Zid na 100m od piste,suludo
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ili ptica sjebala hidrauliku.
https://www.instagram.com/reel/DEJcu...JrMmNuMXRjaQ==
Da nije bilo zida sve bi bilo OK.
Ne bi bilo ok.
Prevelika je ovo brzina udario bi u neko brdo ko zna što bi bilo.
Nije bez neke ovaj zid tu -> ko zna što je posle njega.
Koliko ja procitah jutros iza toga zida dodje neka saobracajnica zbog koje je zid i bio takav kakav jeste.
Preludo je da mu je dozvoljeno da sleti na ovakvu pistu znajuci da nema landing gear.
slećeli su po sred piste i to prevelikom brzinom, ako im nisu skroz otkazale komande onda greška pilota
Vidi se da je prevelika brzina. Prije par godina je Lot sletio bez stajnog trapa i stao prije kraja piste.
https://www.instagram.com/reel/DEJqU...c1eXM4NzRsMnRu
Evo jos jedan mozda bolji snimak...
Meni djeluje kao da su motori radili ko zna kojom snagom jos uvijek...nije mi jasno ds ovoliko kliza a da bukvalno ne usporava i da se cuju motori kako rade
Bolje da je on isao po ovojbzemlji nego sto je klizao po stazi..Kolika ovo moze bit brzina ?
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Pri sudaru preko 130.
Evo ga opet
https://punchng.com/air-canada-plane...-catches-fire/
A sjutra letim…
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cefe6d0e1a.jpg
Sjeverni prag piste i zid
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e8fac9c81b.jpg
Južni prag piste i zid
Svakako bi nastradali.Postoje i sa jedne i sa druge strane ulice i objekti ali je na 100m na zapad okean odnosno uski zaliv i vjerovatno bi većina putnika preživjela sletanje na vodu
Sent from my iPhone using Tapatalk
pa sad pitanje sto bi se desilo i da je na vodu sletio, makar brzinom kojom je sletio
jer meni ovako djeluje kao da nije imao kontrolu nad svim sistemima..
Sto se ovo desava ovih dana
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...2b16e34bcd.jpg
Sent from my SM-F956B using Tapatalk
Ne znam. Evo ja cekam da se ukrcam, A321.
Srećan put
Sent from my iPhone using Tapatalk