Ne grijese piloti bas tako lako. Ovdje je vjerovatno bilo jeftinije da leti i kruzira nego da lezi na aerodrom i placa parking na platformu aerodroma. Eventualno ako su ga vjetrovi malo pogurali.
Printable View
Ne grijese piloti bas tako lako. Ovdje je vjerovatno bilo jeftinije da leti i kruzira nego da lezi na aerodrom i placa parking na platformu aerodroma. Eventualno ako su ga vjetrovi malo pogurali.
Pa lijepo mu je aerodrom PG dao vrijeme vanrednog slijetanja, ranije nego redovna otvorenost. Kasnjenje se racuna od planiranog vremena slijetanja a ne polijetanja, tako da su oni u stvari stigli na vrijeme
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto nije sletio ovaj jutros u pg nego ode za tiranu? Nije bilo nevremena?
13 sati Takumi leti iz Tokia. Junacki
Sent from my S23+ using Tapatalk
13:55 je trajao let. Bas me je ovo razbilo.
NOT
https://i.postimg.cc/PrMQb3YS/IMG-6146.jpg
https://i.postimg.cc/SxN7g6Gk/IMG-6141.jpg
Skini carape ako smijes
Bilo je bas hladno. Noge led ledeni 14h.
Au, ovo je... 4 aviona u formaciji ispod velikog mosta na maloj rijeci, ali izokrenuti... mudato...
https://www.instagram.com/reel/DBf_F..._web_copy_link
Sent from my Motorola 8400
Ima bolji snimak nzm sto nije objavljen na cg i rs stranici nego samo hr
https://vm.tiktok.com/ZMhu59Qmr/
Sent from my iPhone using Tapatalk
JUče sma se douševila snimkom, hvala i za ovaj bolji. Nevjerovatno. Česi su sito imali bolji snimak.
A opet tužno da ovo kod nas niej ispraćeno bolje, da nije društvenh mreža ne bi s eni znalo.
Da li je moglo da bude publike, da jeste ja bi sigurno otišla i uzela slobodan dan.
Sjajno.
https://www.redbull.com/ba-bs/prvi-i...eznickog-mosta
Er Srbija do Tokija
https://i.postimg.cc/LswN2pw1/IMG-6255.png
Evo i kako su napravili... Ovi Česi su čudomudovišta
https://www.instagram.com/reel/DBjLe...FneGt5c2x2YzZv
Sent from my Motorola 8400
https://rtcg.me/vijesti/svijet/62460...uta-video.html
https://x.com/fl360aero/status/1855556422076866747
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bird strike najbjerovatnije.
Nadje li ga?
Sletio negdje, putnici ubijeni i to je to.
preko okeana u a321.... ljepota
https://scontent.ftgd1-1.fna.fbcdn.n...QQ&oe=6740B19C
Da, to sam i ja vidio. Ne znam kako im je.
DHL 737 pao jutros.
Rusi?