3000 radnika u CG sad ne može da nađe samo da dođu na vrijeme presjede i ne odu prije kraja smjene, a kamoli još da rade nešto
Printable View
3000 radnika u CG sad ne može da nađe samo da dođu na vrijeme presjede i ne odu prije kraja smjene, a kamoli još da rade nešto
:lol:
Kakve su ovo bajke moj brate. Cus 3 some radnika u BA.
tu ce da bude hub za wizzair i DHL
i lansirna rampa za SpaceX
59 min care
https://i.postimg.cc/MGct2hQY/IMG-5553.png
Ovi se avioni ne gase...
Taj tvoj ce da sleti i LA...bukvalno sat vrrmena pauze i onda tokio...
U jedan dan bukvalno sa kraja na kraj svijeta
Svaki minut na zemlji je gubitak za kompaniju... Kad bi im moglo bit bili bi im in air 24h svaki dan
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ryanair i Wizz su usavrsili slijetanje i polijetanje, da im je prosjek izmedju ta dva samo 25-35m, dok prosjek non low cost kompanijama je 75-90min izmedju letova...
Wizz i Ryan imaju milijarde cistog kesa u banku i milijarde profita, a ovi drugi grcaju u dugovima...
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Jeste, OE-LPB, iz LAX, onda fuliranje i sredjivanje i jos 12h do NRT.
Kakva je to masinerija. Iz TGD smo letjeli sa A320 star 25 godina, utegnut kao pracka.
https://i.postimg.cc/7Pz2yRrC/IMG-5561.png
donesi nam po jednoga r34 i uzivaj :)
p.s. najebo si kad se vratis - kulturoloski sok ce te raznijet :D
Srećan put... :D
https://i.ibb.co/sqF6Zwt/20241006-142428.jpg
Sent using Tapatalk
Takodje srećan put [emoji3]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c11c4fc9e0.jpg
Sent from my SM-S926B using Tapatalk
Pilot TA umro iznad SAD-a:
https://nypost.com/2024/10/09/world-...gency-landing/
https://i.postimg.cc/bvMRWV7Z/IMG-5719.jpg
Pazi, japanci su najkulturniji narod na svijetu i to je kraj price, ali turisti raznesu.
Nigdje u gradu nema kanti za smece, japanci smece nose kuci ali sam vise puta imao prilike da vidim boce, cikove, kesice po gradu. Sve turisti naravno, a ima ih pun klinac. Policije nema nigdje.
Greska je sto se ne dijele frajeri pri slijetanju na aerodrom sa upustvima kako treba da se ponasaju.
Avion Air Serbia u evakuaciji ljudi iz Libana. Slika preuzeta sa mreze x.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6f3309879a.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
......
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e055b6ca28.jpg
Sent from my SM-F956B using Tapatalk
Uživohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fd0780bb3c.jpg
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
promasio prilaz prvi put?
Pratiteme…
https://i.postimg.cc/QCk9Wt09/IMG-6135.png