Gospodo, otvorite poseban topick o filmu i probajte spoilere da markirate bijelom bojom.
Printable View
Gospodo, otvorite poseban topick o filmu i probajte spoilere da markirate bijelom bojom.
Tacno je i to. Ali znas li kako... Mada ovo je cisti subjektivni dojam. Uvijek su mi se cinjeli boljim filmovima oni dje >glavni junak pogine/umre na kraju, ako za to ima uslova<. Tako su se meni zaredjali neki filmovi sto sam ja gledao, i takav sam neki utisak formirao. I tome sam se nekako nadao i sad, i mislio da bi to bio idealan kraj. Kao sto rekoh, i ovaj kraj je, naravno, dobar, ali eto, to je moj neki licni utisak.
A sto se tice price "ovaj dio bolji od onoga"... To je potpuno nezahvalno pricat. Ja ovo posmatram kao jedan veliki film iz tri epizode. Bukvalno. Isto kao sto posmatram LOTR. Jednostavno, svaki od filmova ima svoje cari, i to je to.
Jedan od razloga zbog kojeg mislim da je kraj spektakularan je to sto sam vidio neke meme slike sa onim ludakom iz Kolorada koje "spojluju" kraj, tako da sam dosao u bioskop ocekujuci da >Batman umre<. Srecom, te slike su kreirali uspjesni trolovi.
Sto se Anne Hathaway tice, ona je realno najbolji element u ovom filmu. Mislio sam da ce da bude visak. Ispostavilo se da je fenomenalno odglumila, i Nolan je bas dobro pogodio njen karakter.
Muzika je opet ostavila jak utisak na mene. Posebno ono DESHI DESHI BASARA BASARA.
Definitivno najveca mana filma. Mogli su makar da povezu i Jokera sa Ligom Sijenki na primjer, pa da kazu da je Joker ludak kojeg su pustili da terorise Gotham ili nesto slicno. Ovako mi se cini kao da je najbolji film u trilogiji stavljen po strani da bi se Nolan nadovezao na pricu iz Batman Begins. Sto na neki nacin umanjuje znacaj drugog dijela i znacaj Jokera.
O, Ledgeru zasto si morao da umres?
Sigurno se svi sjecate da je u zadnjem sukobu sa Batmanom Joker rekao "I think you and I are destined to do this forever". Zalosno mi je da razmisljam o tome sta bi Nolan napravio da je Heath Ledger jos uvijek ziv.
Pogledajte ovo
http://4starblog.com/wp-content/uplo...don-Levitt.jpg
Ne kazem da bi Joseph Gordon-Levitt mogao da glumi Jokera. Ne ni za 1000 godina. Ali Nolan je mogao da ga iskoristi makar za kratki cameo. Joker je zasluzio da bude pomenut u ovom filmu, pa i bez Ledgera.
Odgledah i ja treci dio Betmena, slabiji jeste od drugog dijela ako ni zbog cega drugog onda zbog Jokera.Inace po meni je poprilicno predvidljiv film a i negativci su mi nekako mlaki.Na kraju kad sve treba da eksplodira od akcije dobijes izduseni balon mislim da je malo Nolan kiksao ovaj put
koja je najbolja sala u Cineplexxu sto se kvaliteta slike i zvuka tice (Betko se prikazuje u sali 1, 2, CKB i Telekom :p ) ?
Telekom, četvorka
danke ;)
Prvo detaljnije ne mogu obrazlagati jer bih onda to bio spoiler i ne bi bilo u redu prema onima koji nisu gledali.To je moje misljenje a ja sam odgledao sva tri dijela pa eto imam pravo smatrati da je drugi dio bolji od treceg isto kao sto ti imas pravo smatrati svojim strucnim komentarom u kojem si sve obrazlozila rijecju da je film "majka".
obrazlozio* :)
odgledao... meni licno je mana sto Bane, kao glavni negativac, sa onom maskom nema nikakvu izrazajnost lica, dodje mi ko
http://www.oplavak.com/files/images/...0kostunica.jpg
pretpostavljam da je to i bila Nolanova namjera, ali ipak...
inace, kad sam ja bio, 15-ak minuta pred kraj filma nestaje struja, uz obavjestenje osoblja da cemo, ako ne dodje ubrzo, dobiti karte da odgledamo film sjutra :p Srecom, struja je ipak dosla, ali je to def. pokvarilo uzitak i napetost
@Goldfinger : Prastaj, upravo sam odgledao film pa sam malo osjetljiv bio zato sto je kraj svemu:( , nisam mogao citati kritike , nikakve :) .
odlgedah Betmena. Film je dobar, ako izuzmemo gomilu patetike koja se vrti kroz film i ako izuzmeno neke scene koje su klise akcionih filmova iz 80-ih. Sam kraj je klasicno smece, ali eto, lijepo snimljev film, par dobrih trenutaka i... to je to.
Vjerovatno ljubitelji stripa film vide drugacije.
https://forum.cdm.me/showthread.php?...68#post2904868
mada ja sam posao posle ~nedelju dana... Kolika je shansa da se 2 puta desila ista stvar? :?
U CG? Velika :D
a oni ne planiraju da stave TED-a na repertoar?? :p :? Nema ga ni u najavi
Zao mi je sto ne bi A dangerous method ili sam propustila?
preskocite novog 'Borna' slobodno
presmijesan je film.
dobra gluma, MALO simpaticne akcije ali dzabe kad je scenario fcuked up. Nidje veze sa non-stop jurnjavom i zapletima iz 'prva tri' dijela.
prvih pola sata nemas pojma sta se desava...a vecinu stvari ne saznas ni do kraja.
necu spoilovat film ali cu ti reci da se zavrsava kao neka serija - uopste ne ocekujes kraj, samo pocne muzika, kamera se izgubi i cao. Niko iz sale nije ustao makar minut posle kraja jer nisu vjerovali da se tako zavrsava hahahah
Je li samo Ice Age 4 i Spidermana prikazuju u 3D?
Ice Age ima odlican 3D!
Oce li biti Hobiti zna li se?