http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...695b11635d.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...695b11635d.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Crnogorci, ručamo li ćurke i 'epl paj' danas?
Zaboravili ste Baja Stanisica.
No okle Idzo Garasanin na ovi spisak. E to objasnjava mnogo stvari.
Kad se samo sjetim.....
http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...1217396977.jpg
Ono kad Gando objasnjava strancima sta se slavi veceras
E zajeba me Petar Komnenic sa izgovorom Engleskog
Na stranu izgovor, ali su mu naglasak i intonacija kao naški kad priča. Nikakve razlike. I Slobo Milošević je imao istu intonaciju, samo što je engleski pričao bolje, koliko se sjećam.
Kakvo je ovo vrijeme došlo 3:27 svi polijegali? Đe si narode Crne Gore? Đe si mladosti ?hahaha sjutra se ne radi.. 😢
Elektrodistribuciji sve najgore!
Nesto je u lagum poslo u trafostanicu na cvijetin brijeg
Must be because of the bad weather KAPPA
Kaze ajde lepo da se igramo da ja idem u sumu a vi me trazite
https://www.youtube.com/watch?v=aeleVWnceew
Eto tako, i zvanicno otvorena nova stranica zivota... Ovog puta ima da je ispisem kako treba
E neka je sa srecon onda to
pridružujem se i ja.
kakvu smo boju radža i ja dobili ko da smo u tunis bili.
U benexu ratno stanje, komsija pusi travu, kavo budjenje
ja još kući došla nisam.
Volim muškarce koji imaju stila i ukusa, pa u BARBOLINI Milano kesi nose skorup sa Sinjajevine, crmnički luk, pljevaljski sir, krtolu Moračku i ukljevu iz Vranjine...