http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016...f2ee399d0b.jpg
https://youtu.be/-ezI0h1ewJA
Printable View
Sa Kokota? :)
Jep...
Ko je banova guzicu? e sjutra stupam u strajk gladju...
Pravda za guzicu
Goozica je rekorderka po broju udvarača u sajber spejsu na globalnom nivou.
Pravda za guzicu....
Poslato sa HUAWEI GRA-L09 uz pomoć Tapatoka
Nikad mi nece biti jasni mladi ljudi koji se nadignu ujutro u 6ipo... Pa familiju ti ***** neko bi jos da spava, a ti bi da jedes ***** i ispijas kave...cccf
Haha, ja ustajem rano kad putujem (a i inace), da sto vise iskoristim.
Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Ja se čitav život dižem rano, ma koliko kasno legao. Čim svane, eto me. I ne treba mi mnogo sna da budem frešak.
Sve je upućivalo na jedno obično jutro, a onda sam viđela 11 zahtjeva za prijateljstvo od sinoć...
Đe me nađoste?
Bila si nestašna.
Wizz Air do Milana.
Jeebala mi se mila majka od podgoricana i podgoricanki po Milanu, cus mene Milanu, fb wallu
Sad cemo na kafu u Milano da idemo. Eto me na svaku utakmicu Intera kod kuce ako ovo potraje
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bivsa se udaje.
Neka joj je sa srecom :-D
Đuzla, da te utješim - moj bivši zaglavio u ćuzi...
Svi šokirani naslovima u štampi...
Davno bivši :D...
A muštuluk mi javio njegov komšija...
Svi smo "bezazeknuti'...
A cim je objavio, pogodilo ga je boga mi :) Aj priznaj DJuzla
Bačite mu neku metalčinu tešku da ga razgali.
Pojma nemam,srecno joj bilo,ne dam ti 5 para. Nijesam je volio pri kraju,al bez obzira,ne cujes svaki dan da ti se bivse udaju.
Moze ovo?
https://youtu.be/jdZtcbnl7i0