https://www.youtube.com/watch?v=8__0rta90wI
Printable View
Imao sam nezgodu danas i pukao mi je nokat skroz po dužini i odvojio se od mesa,krvari i jaaako boli.
https://www.youtube.com/watch?v=IrVmNg7i9e4
Noćas ću samo za tebe da plešem
evo učim nove korake
noćas cu samo za tebe
da poletim nebu pod oblake
i kad si mali ueee pesma se o teebi briiineee
O B O Ž A V A M Tanju Vojtehovski !
Svaka cast podgoricanima na solidarnosti u potrazi za ovim djetetom. Sad ima sigurno 200 ljudi na goricu
Jes, vala i ja da pohvalim.
A slabo šta mogu više.
Nego.. Dođoše danas dvoje mladih (devojčica i dječko), možda da su neka rana srednja škola, na vrata da popunimo neku anonimnu anketu za URA-u. Ona drži papire i razgovara a on zauzeo pozu iz koje može mene da analizira (riječ nije progovorio ni dok je ona bila zbunjena nečim u mojoj pojavi, vjerovatno debelim džemperom u maju). U svakom slučaju, on ju je pustio da se snađe i ona se snašla. Divna djevojčica.. Morala sam je nasmijati malo da ne pomisli da sam baš totalno trsila. A i ja sam bila fina pa joj ne rekoh da danas ništa nije anonimno, ponajmanje ankete. Odavno.
kakvo jutro!
dobro jutro, bundevice slatke :redface:
I meni. No trpim :)
Relationship goals :lol: :)
http://45.media.tumblr.com/6cd8556d8...wo1_r1_400.gif
Quote:
Humanitarni koncerti za djecu iz Resursnog centra
Ko mi ovo dolazi u Ni'šić za rođendan??Quote:
Muzički orkestar Saveza slijepih, u saradnji sa Horom Internacionalnog kluba žena Crne Gore (IWCM) ’Joy of music’ i orkestrom Dobri momci organizuje humanitarne koncerte u Podgorici i Nikšiću. Na događaju će učestvovati Tanja Šeter i Mirsad-Žuti Serhatlić.
Prvi koncert biće održan 10. maja 2016. godine u KIC-u ‘Budo Tomović’ u Podgorici, s početkom u 20 časova. Isti interpretatori i orkestri nastupice i 11. maja u Nikšićkom pozorištu – scena 213, s početkom u 20:00 časova.
Cilj koncerata je prikupljanje novčanih sredstava za odlazak učenika JU Resursni centar za djecu i mlade Podgorica na matursku ekskurziju.
Ulaznice su u prodaji i mogu se kupiti na biletarnici KIC-a “Budo Tomović”, po cijeni od 3 eura.
Iz Saveza slijepih su poručili da, ko je u mogućnosti i želi, može uplatiti i donacije na račun Saveza slijepih Crne Gore:
broj žiro računa: 550-3628-63 Societe generale banka, sa napomenom “za humanitarni koncert”.
Duška puška naša!! :) :)
Zvanicno sam mrtav. Trazio sam ovo pile od 9 do 5. Glavu sam nedje ostavio usput.
Ja sam jutros u 3 usao u kucu. Jutros na put do malo prije i sad sam kao isprebijana macka. Malo da odmorim i opet da odem, ne bi li to dijete nasli
lol meni samo sliku kvari ovo ruglo sto se gradi i kran.
lijepo mi ih je bilo vidjet 😊
Osmijeh Klopa para vrijedi.