http://www.youtube.com/watch?v=XBb3Vchh6jU
Printable View
‚‚Olja...‚‚
‚‚Molim?‚‚
‚‚Ti si divna‚‚
:angel:
Boze. Glen. Nikako da odustanes. Ovo ja samoj sebi svako jutro :)
Inace, simpatican si, ne smeta meni nista. Jeste malo bezveze sto se ne mozes otkaciti. Evo imaces i reputaciju jer pretpostavljam da je to tvoj cilj? :)
hahahahahahahaah bravo bravo.. kako se otkacit od tvojih izjava? jedva cekam da nesto postujes obraza mi :D
Pa jedino tako mogu i da te primetim na forumu a i drugi... Rekao si mi sta mislis na fb... Ne znam je li te vise iritiraju postovi moji ili to sto te ne primecujem na forumu. :) U svakom slucaju, posto tebi lepo reci nije dovoljno a ja se ne spustam na taj nivo, pozdrav i zaobidji me :)
Izdrzi ako mozes, nece ga to dugo drzati, mene je smarao jedno pola godine, pa je onda presao na mog komsiju. Ovaj komsija kukavac je izbrisao fb zbog njega i ima tikove na desno oko.
Trudicu se. Samo tesko je ziveti u strahu konstantnom da ce me on quotovati. Nije to zivot onda....
Shone, sram te bilo kao prvo, dao sam ti dusu dao sve, dao sam ti da me ubijeeeeeeeeeeš, dao bih ti opet bilo šta samo da si moja voljenaaaaaaa
rakija šampanjac? može može
Kad gledas threesome tri simpaticna kroisnika foruma.
Znas kako mi je zao ovog komsiju, mlad momak a zmiga ne jedno oko.
Od cega je ta rakija?
Žitije Brajanovo
podsjeti me ova hajka oko ovog novog filma, koliko volim taj film... Neprevaziđen.
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
posao these days, baš!
Vino vino vino vino vino vino vino vino viiiiiiiiiiiiiiino :)
Koka kolaaaa
Ceskanje po kosi, ledjima...auhhh
dojč u fellini :love_heart:
kad dobijem na slagalicu na fb. srecna sam.
Upravo aplicirala da odem daleko od svega ovdje.
Drzhite fige.
http://demo.eicracms.com/images/fron..._ice_cream.jpg
Ovako nesto bi me sad usrecilo vise nego ista.
No ovako necega nema u BG :(
Daleko si moja Crna Goro ovog jutra... :(
ovo razvlačenje po krevetu
Hvala, cure.
Nadam se da ce sve biti kako treba, jer sam prosle dvije godine propustila tu priliku sto iz licnih sto iz sluzbenih razloga. I mislim pozitivno.
Potrebno mi je to da pobjegnem bar na par mjeseci odavde. To bi me...mozda ne ucinilo srecnom...ali...prijalo bi mi.
Cini me srecnom moja tweety sirena za biciklo, koju sam dobila na poklon, da pistim naokolo. Bip bip :triumphant:
pozdrav suncu
Što nema u blizini sume i nemam kontakta sa međedima
kraj radnog vremena