Ma okle, 3.0 do 100, 310 na sat, 7:24 oko Ringa...bas bezveze taj stock GTR.
Printable View
boriiiiiing :)
Kakav sad boring?
http://www.youtube.com/watch?v=PdeLDc-FXeE
moze sve a moze i posle 0:25 :)
i sta si pokazao ovim klipom? :) ovo ce i m3 napravit... i svaki jaci rwd :)
auta sa 4 vuce su jako dosadna i jako teska za voznju,ocu rec glupa,a ne teska,ovo je tesko....
nista drugo
inace to je moje misljenje,nisam tu da ubjedjujem nikog :)
A valjda znas da GTR nije auto sa klasicnim "4 vuče" pogonom
http://www.autoevolution.com/news/ni...ned-35006.html
moze da se drifta i sa GTRom..samo malo teze
Mora li svako auto da se uporedjuje sa GTRom???
imate li jos po mudah one prve tinejdz kovrdze bez svakog ?
ma nemanja je rodjeni rwd-ovac i drifter, samim tim awd-hater :D
mozda mitscubishi i seubaru zbog sasije mogu da se vozze
ali kad se to dobro lambo vozio zivota ti fabija :P?
moze lock, ova tema je to odavno zasluzila ..............
Oooooo a da me vidiii babooooo:
http://img6.imagebanana.com/img/n2q2...44759516_n.jpg
Kakva sad sasija?
Pricamo o pogonu. Objasni mi radi pogona kod GTR-a i kod Evo-a...i npr kod nekog Audija A6.
ovaj Nemanja samo poprecke vozi, taj u zivotu pravo nije ishao :D
nego, sto mislite o
http://static.cargurus.com/images/si...pic-48388.jpeg
raspravljamo se ja i 1 drug, njemu odvratan, meni vr'! :)
što znam ne volim auta kojima je hauba duža od ostatka
Ali tu je gej faktor.
ovaj autic je brzi od brata mu E46 jako ozbiljan auto :))
klasicne proporcije :cool: Eto samo Jaguar E-Type da pomenemo, po vecini najljepsi auto ikad
glej gaubu:
http://www.007museum.com/Jaguar_E-Type_62.jpg
ja ne volEm
http://www.autospies.com/images/user...00373235_m.jpg
najljepsi BMW svih vremena...ova nova serija 6 ubija.
ali presmijesno je kako malo prostora za toliki auto, u svakom slucaju prije bih ga vozio nego peticu :)
Nema ni CLS SB, nista. Nema nijedan GC.
Stara ljubav zaborava nema
Restaurisani BMW za penzionerske dane jednog direktora
“To što se mogu vratiti za volan ovog auta, koji je kod mene od 70- tih i sada je opet u savršenom stanju, je nevjerovatno”, rekao je Mihael Hilti
http://www.vijesti.me/slika-519x316/...ika-180755.jpg Uvecaj!
Od kada se penzionisao i rukovođenje firmom prepustio mlađima Mihael Hilti, bivši predsjednik Upravnog odbora Hilti Grupe, ima više vremena za svoju staru ljubav, automobile.
Tako su mu na svečanosti u Customer BMW Classic radionici uručeni ključevi njegovog starog BMW 2000 Touring iz 1972. godine, koji je nakon temeljne restauracije doveden u fabričko stanje.
http://ads.vijesti.me/www/delivery/l...&cb=3b987550e8
http://www.vijesti.me/slika-w519/vij...ika-180756.jpg Uvecaj!
Užitak i uzbuđenje su bili vidljivi na licima svih prisutnih.
http://www.vijesti.me/slika-w519/vij...ika-180758.jpg
“Mogućnost da se mogu vratiti za volan ovog automobila, koji je u mom vlasništvu od početka 1970- tih i sada je u savršenom stanju opet, je upravo nevjerovatna”, rekao je ovom prilikom Mihael Hilti.
Stvarno je bzvz da u autu ovog gabarita i naravno cijene, ne mozes fino iza da sjednes, pff
zato kupit pasat II ili III i mjesta pozadi koliko oćeš..:)
BMW 6-tica GranCoupe - prelijep auto. Prejako !
A tek detalji...
al ti je poredjenje :p Ako su vec produzili standardnu seriju 6 da bi dodali jos 2 sjedista, ocekujem da su ta 2 sjedista upotrebljiva za nesto vise od prevoza patuljaka i osnovaca. Najbolje dat 100K+ €, i onda krivit glavu kad sjedis pozadi (ko god ima metar devedeset, nek podje do volija i proba kako se sjedi pozadi u 6GC ili npr X6)
ja ne zamjeram mali prostor pozadi...to je ipak GC a kome se ne odgovara ima f10,f11,f07,f01...ko vam je kriv pa imate po 2 metra.
ja komotno mogu sjesti a i da ne mogu nikada se u svom autu nisam pozadi vozio.
onda je standardna serija 6 bolji izbor za tvoje potrebe :)
Sto se nasih potreba tice golf 3 bi ih sve pozavrsavao no...
Ovo je meni savrsenstvo sto se bmw-a tice,jos da se ima para pa rezervisati 650i...
Cetvero vrata cisto radi funkcionalnosti,na primjer ubaciti i izbaciti sjedalicu za dijete i slicne stvari.
ko misli putovati i voziti se pozadi ne treba obracati paznju na GC modele...
sumnjam da je u CLS-u tako skuceno. Za Panameru ne znam.
Najgora je 6GC po tom pitanju, ovi imaju masu mjesta
CLS http://www.youtube.com/watch?feature...deLLots#t=192s
Panamera http://www.youtube.com/watch?feature..._BFi-els#t=13s
6GC http://www.youtube.com/watch?feature...Hbps5hw#t=228s
skuRceni su svi, manje-vise
pointless, ali BMW bar izgleda dobro
Vala su trebali 2 odvojena sjedista iza stavit, jer se svakako u sredini ne moze sjesti, bilo bi mnogo bolje a i masu bi ljepse izgledalo, pogledaj samo na panameru kako je to dobro