Ovaj sad nema WIFI uopste, ideje nemam kako cu.
Printable View
Ovaj sad nema WIFI uopste, ideje nemam kako cu.
snimis koji film, seriju..neku offline igricu...malo odspavas...
prezivjece na forum bez tebe to pola dana :D
Nisam valjda toliko dosadan i štetan za forum?
Ja uvjek odspavam pola leta i do Beograda, a ove po 10-11 sati nekad iz cuga izmedju jela.
Sent from my phone
E da je meni tako, na ja duge me mogu duže od dva sata, skoro nikad
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
napisali avion u preletu...reko ko zna dje je isao..a on letio za PG....
na drugom portalu napisali da je bombu priajvila zena koju je muz ostavio na aerodromu jer je bila pijana...
E, to sam i ja primijetio, kaze u preletu, kao da su divertovali...
Vjerovatno se tako strucno kaze.
Ne, tako se kaze ako je npr. trebao da sleti na Tiranu a zbog dojave su sletjeli na PG.
https://i.postimg.cc/02TWnYWL/Untitled.jpgprivate image hosting
Iz nekog razloga stanica ne prima/predaje signal, i za 48sati + 7 dana, nalog ce se vratiti na osnovni, dok god ne pocne ponovo da dijeli signal, a kad ce se to desiti - ne znam.
Jesu li kontakti OK? Je li povezana LANom ili koaksijalnim?
Izgleda da je ipak do interneta sa moje strane. Ovo kazu iz Telekoma, preko online chata sa tehnickom podrskom, ali je problem sto trenutno u stanu nema nikoga naredne 2 sedmice ko bi pustio tehnicare da provjere o cemu se radi. Vjerovatno je crko ruter, ne vjerujem da je opticki kabal precvikan ili slicno jer vec dva dana nema nikog u stan, a problem se desio jutros.
Automatsko obavjestenje od FR24 kaze ovo:
Please note if you haven't supplied data within the last 48 hours, your subscription is downgraded to Gold, and then to Basic after 1 week. It will automatically upgrade to Business once we begin receiving data again. You can also change the notice period of this email to 1, 6, 24 or 48 (hours).
a ja sam pitao da produze na 2 sedmice.
Pa Telekom moze da vidi da li ima transmisije na ruteru, da li mogu pristupiti...mozda je crkao ruter ili napajanje. Koji internet imas?
Smijem se kom. kako se javljaju da su i drugi uzeli pare. :D
https://www.facebook.com/share/v/68E...ibextid=oFDknk
Znaci back to onlineeeeee!!!
ja mislim da odje lagano ide dpf off i stage 2 remap
https://www.youtube.com/watch?v=YGokAvmeGeI
https://www.cdm.me/ekonomija/stajnmi...te-1-500-eura/
Seik od DUbaija se jutros probudio nervozan...
razgovore za posao neka organizuju u city kvart
Znaci beranski aerodrom ce da ima vise zaposlenih nego pg,tv,du i tr zajedno. Zanimljivo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Prije bih povjerovao da će minimalna plata radnicima biti 1,500e nego da će bit 3 hiljade radnika.
Umjesto kuca ce dobiti smjestaj u apartmanu na pola godine. Car
Sent from my iPhone using Tapatalk