Ako si u Crnoj nam Gori, završeno ti je to. :D
Printable View
Ako si u Crnoj nam Gori, završeno ti je to. :D
A i čovjek je rekao da bi s malom, a ne sa ludacima tako da... :mrgreen:
bice mjesta kod mene vjerovatno za subotu popodne i za durmitor :mrgreen:
A đe ćeš ti druže? :D
Zbilja? :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=DEG8mBM8l3s
Ili ovo. Eo ka na vrh Durmitora. :lol:
Nego da ne smaram.
Za PM.... :)
podji kod ginekuloga da se pregleda to
http://www.freewebs.com/aidangreen1/happy3friends.jpg
bas si zao
My name is... kakav si mi kralj sa ovom romantikom na forumu... Svaki put se najezim koliko mi je dobro kad citam tvoje postove. <3
Attachment 62231
Treba mi svet otvoren za poglede
otvoren za trcanje
treba mi soba da primi pet hiljada ljudi
sa dignutim casama!!!
http://www.umnet.com/pic/diy/screens...dog--70808.jpg
ja i zena mi ga zajedno sanjamo i ocemo da kupimo lesija
poneđeljak...vrag mu babu potkov'o...
http://2.bp.blogspot.com/_76IUaRvRoM...0/untitled.bmp
http://thewondrous.com/amazingly-creative-drawing-vs-photography/
Jel dovoljno? :)
Attachment 62280
sreca sreca radost!!! :)
Breno,zavrsila s abromavanjem?Amo na plaju...Upecacu ti cipola...